Navracsicsot is visszahívta az új csapatába Orbán

2026. június 3. 15:15, Kontroll.hu

Orbán Viktor több új szervezet és szakmai műhely létrehozásával kezdte meg a Fidesz újjászervezését a választási vereség után. Érdekes fejlemény, hogy a korábban visszavonulást emlegető Navracsics Tibort is új szerepben aktiválta a Fidesz jelenlegi elnöke.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés