Nem mindennapi fogadtatás várta azt a Belgrádból érkezett charterjáratot, amelynek közel kilencven utasa csütörtök délelőtt Tivatban szeretett volna belépni Montenegróba. A helyi hatóságok nem piros szőnyeggel, hanem különleges rendőri erőkkel várták őket: a podgoricai Vijesti szerint több utast biztonsági kockázatként tartanak számon, a rendőrség