Magyarország újra gyarmat lesz

2026. június 3. 17:21, Demokrata

Az intellektuálisan rendkívül kínos törvénytákolmány a Törpojáca-sógor nevén fut, így a szégyen nagy része most már örökre az övé.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés