Szexuális visszaélés egy somogyi gyermekotthonban – vádat emelt az ügyészség a gyerekfelügyelő ellen

2026. június 4. 0:17, HírExtra

A Fonyódi Járási Ügyészség szexuális visszaélés bűntette miatt emelt vádat egy harmincas éveiben járó férfival szemben. Az elkövető gyermekfelügyelőként a befolyási viszonyával visszaélve szexuális cselekményt végzett a gyermekotthonban élő kiskorúval.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés