Nagy Kriszta Tereskova: „Ebben az országban a kultúrát is abuzálták”

2026. június 4. 0:21, Kontroll.hu

Hogyan élhette meg egy ismert művész évtizedeken át a családon belüli bántalmazást anélkül, hogy felismerte volna annak természetét? Mi történt a magyar képzőművészeti intézményrendszerrel az elmúlt másfél évtizedben? És valóban olyan mély sebeket hagyott a politika a kulturális szférán, hogy egy egész művészgeneráció érzi magát kiszorítottnak? Töb

Tovább a teljes cikkre...

Keresés