"Már megint egy BMW, jézusom!" – videón, ahogy Norris személyautókat kerülget a Nordschleifén

2026. június 3. 12:51, Racing

Lando Norris megtette első körét a Zöld Pokolban, de nem teljesen ugyanolyan élményben volt része, mint a 24 óráson versenyző Max Verstappennek.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés