"Már megint egy BMW, jézusom!" – videón, ahogy Norris személyautókat kerülget a Nordschleifén
2026. június 3. 12:51,
Racing
Lando Norris megtette első körét a Zöld Pokolban, de nem teljesen ugyanolyan élményben volt része, mint a 24 óráson versenyző Max Verstappennek.
Tovább a teljes cikkre...