Kifakadt a világelső a váratlan vereség után: "A legszívesebben azonnal abbahagynám a teniszt"

2026. június 4. 0:09, Blikk

Rendkívül nehezen viselte Arina Szabalenka, hogy három szettben kikapott a Roland Garros negyeddöntőjében a jóval esélytelenebbnek tartott orosz Gyiana Snajgyertől. A világelső fehérorosz klasszis a meccs után arról beszélt, még a visszavonulás gondolata is megfogalmazódott benne.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés