Mindent elönt a beton, és ez senkinek sem jó

2026. június 4. 0:09, Telex

Magyarországon naponta 11–13 focipályányi területet veszünk el a természettől és a mezőgazdasági földekből, hogy aztán mesterségesen borítsuk be a felszínt. A településeken is foglyul ejtjük magunkat térkővel, betonnal és műfűvel. Nem lenne muszáj, hogy ez így legyen.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés