Ép bőrrel megúszta az egyesült arab emírségekbeli légi csatát a magyar műrepülő fenomén
Alpesi sí: Lindsay Vonné az első hely szuper-G-ben (She)
Akárcsak pénteken, vasárnap is Lindsey Vonn szlalomozott a legjobban a női alpesi sízők világkupa-sorozatának németországi állomásán: a „sima” műlesiklás után két nappal szuper óriás-műlesiklásban is az amerikai diadalmaskodott.
febr. 1
14:30
Nadal ötjátszmás csatában fosztotta meg Federert a csúcsbeállítástól (Infostart)
Négy óra 23 perces, ötjátszmás csatában Rafael Nadal nyerte meg az Ausztrál Nyílt Teniszbajnokság férfi egyesét. A spanyol világelsőnek ez a hatodik Grand Slam-elsősége, s immár egyedül a US Opent nem tudta megnyerni. A melbourne-i Grand Slam-torna döntőjében öt szettben, 7:5, 3:6, 7:6, 3:6, 6:2-re győzött a svájci Roger Federer ellen.
febr. 1
14:30
febr. 1
14:30
Rafael Nadal nyerte az Australian Opent! (Behaviour)
Rafel Nadal 5 szettben megverte svájci ellenfelét
febr. 1
14:32
Australian Open: Rafael Nadal újra megverte Roger Federert (She)
Az ausztrál nemzetközi bajnokság döntőjében a világelső Rafael Nadal ötszettes, remek színvonalú csatában 7:5, 3:6, 7:6, 3:6, 6:2-re legyőzte Roger Federert.
febr. 1
14:48
NFL: Larry Fitzgerald készen áll a pittsburghi védőkre (She)
Larry Fitzgerald, az Arizona játékosa úgy véli, kezelni tudja majd az ellenfél védőit – győzelmet ígér a Cardinals híveinek a Pittsburgh Steelers ellen.
febr. 1
14:50
RM Castilla: Szalai Ádámék nem tudták megnyerni a rangadót (She)
Szalai Ádám csapata, a Real Madrid Castilla 2–1-re kikapott a Real Murcia fiókcsapatától a spanyol harmadosztályú bajnokság kettes csoportjának vasárnapi rangadóján.
febr. 1
15:06
Női kézilabda NB I: hatalmas csatában nyert a Fradi a Győr ellen (She)
A Fradi hazai pályán vágott vissza a Győrnek az ötödik fordulóban elveszített mérkőzésért: rendkívül izgalmas végjáték után, Szucsánszky Zita utolsó pillanatban lőtt góljával győzött 35–34-re.
febr. 1
15:15
Nadal nyerte az álomdöntőt (Metropol)
A spanyol Rafael Nadal nyerte az ausztrál nyílt teniszbajnokságot, miután vasárnap a melbourne-i Rod Laver Arénában 4 óra 22 perc alatt, óriási csatában, öt játszmában győzött a svájci Roger Federer ellen.
febr. 1
15:24
Australian Open: Rafael Nadal egyik álma vált valóra a győzelmével (She)
Az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének döntője után mind a győztes Rafael Nadal, mind a fináléban vesztes Roger Federer elismerően és nagy tisztelettel beszélt ellenfeléről. Federer elsírta magát beszéde közben, míg Nadal úgy nyilatkozott, egy álma vált valóra a sikerével.
febr. 1
15:42
Videó: nézze meg Juhász Roland gólját a Kortrijk ellen! (She)
Ahogy arról már beszámoltunk, a magyar válogatott védője, Juhász Roland gólt szerzett csapata, a belga Anderlecht szombati bajnokiján a Kortrijk ellen. Az Anderlecht 3–1-re megnyerte a találkozót, Juhász pedig csapata második gólját szerezte. Nézze meg ön is a találatot!
febr. 1
15:44
Rali: a címvédő Sebastien Loeb sikerével indult a raliszezon (She)
Az utóbbi öt évben világbajnok francia Sébastien Loeb nyerte az Ír ralit.
febr. 1
16:00
Ír rali: a címvédő Sébastien Loeb sikerével indult a raliszezon (She)
Az utóbbi öt évben világbajnok francia Sébastien Loeb nyerte meg az Ír ralit.
febr. 1
16:00
Austral Open: Az idei legjobbak (Behaviour)
A melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokság 2009-es győztesei:
febr. 1
16:02
Spanyolország: Oliveira a Real Betisben folytatja pályafutását (She)
A Real Betis megszerezte Ricardo Oliveirát a Zaragozától. A brazil támadóért mélyen a zsebébe kellett nyúlnia a Betisnek: közel 9 millió eurót fizetett érte.
febr. 1
16:04
Alpesi sí: Manfred Mölgg nyerte a vasárnapi műlesiklást (She)
A férfi műlesikló világkupában címvédő olasz Manfred Mölgg bizonyult a legjobbnak „felségterületén”, a vasárnapi, németországi szlalomversenyen, amely része volt a vk-sorozatnak.
febr. 1
16:06
Bundesliga 2: hazai pályán kapott ki a Lisztessel felálló Rostock (She)
A Bundesliga 2 18. fordulójában a Hansa Roctock hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedett a Duisburgtól.
febr. 1
16:18
Spanyolország: Ricardo Oliveira a Betisben folytatja pályafutását (She)
A Betis megszerezte Ricardo Oliveirát a Zaragozától. A brazil támadóért mélyen a zsebébe kellett nyúlnia a sevillai klubnak: közel 9 millió eurót fizetett érte.
febr. 1
16:20
Alpesi sí: Manfred Mölgg nyerte meg a vasárnapi műlesiklást (She)
A férfi műlesiklók világkupájában címvédő olasz Manfred Mölgg bizonyult a legjobbnak „felségterületén”, a vasárnapi, németországi szlalomversenyen, amely része volt a vk-sorozatnak.
febr. 1
16:22
Jégkorong, Mol Liga: egy meccsre a végső sikertől a HC Csíkszereda (She)
A HC Csíkszereda a második találkozóját is megnyerte a Mol Liga döntőjében az SC Csíkszerda ellen, így egy mérkőzésre került a végső sikertől.
febr. 1
16:24
Karate: magyar sikerek a korosztályos Európa-bajnokságon (She)
A kadettek szombati három harmadik helye után a juniorok mezőnyében vasárnap magyar aranyérmest avattak a 68 kg-os Tadissi Martial személyében a karatésok párizsi korosztályos Európa-bajnokságán. Erről a honi szövetség tájékoztatta az MTI-t.
febr. 1
16:36
Premier League: Fülöp Mártonnal a kapuban ikszelt a Sunderland (She)
Az angol bajnokság 24. fordulójában a Sunderland 1–1-es döntetlent játszott a Newcastle vendégeként.
febr. 1
16:36
Australian open: Klasszisokhoz méltóan (Behaviour)
A spanyol Rafael Nadal nyerte az ausztrál nyílt teniszbajnokságot, az év első Grand Slam-tornáját, miután vasárnap a melbourne-i Rod Laver Arénában 4 óra 22 perc alatt, óriási csatában, öt játszmában győzött a svájci Roger Federer ellen.
febr. 1
16:38
Fulham: Dacourt személyében francia középpályás érkezik (She)
A az angol bajnokság kilencedik helyén álló Fulham együttese az olasz listavezető Intertől igazolhat középpályást.
febr. 1
16:38
Férfi kézilabda-vb - Lengyel bronzérem (Behaviour)
A lengyel válogatott lett a bronzérmes a horvátországi férfi kézilabda-világbajnokságon, miután a vasárnapi helyosztón legyőzte a dán csapatot.
febr. 1
16:40
Férfi kézilabda-vb: Lengyelorsazág szerezte meg a bronzérmet (She)
A 3. helyen végzett Lengyelország a horvátországi férfi kézilabda-világbajnokságon. A dánok kezdték eredményesebben a mérkőzést, a lengyelek a félidő végére azonban fokozatosan magukra találtak és átvették az irányítást. A második félidőben pedig már nem is adták ki a kezükből a vezetést, megszerezve ezzel a bronzérmet.
febr. 1
16:42
Hollandia: Dzsudzsákék és Babosék nyertek, Vermesék kikaptak (She)
Dzsudzsák Balázs csapata, a PSV 3–0-ra legyőzte idegenben a De Graafschapot a holland bajnokság 20. fordulójában. A magyar légiós végigjátszotta a mérkőzést, melyet együttese Ibrahim Afellay duplájával és Ola Toivonen találatával nyert meg.
febr. 1
16:45
Lengyel bronzérem a kézilabda vb-n (Metropol)
febr. 1
16:54
Férfi kézilabda-vb: Lengyelország szerezte meg a bronzérmet (She)
Lengyelország végzett a 3. helyen a horvátországi férfi kézilabda-világbajnokságon. A dánok kezdték jobban a „kisdöntőt”, ám a lengyelek a félidő végére fokozatosan magukra találtak és átvették az irányítást. A második félidőben pedig már nem is adták ki a kezükből a vezetést, megszerezve ezzel a bronzérmet.
febr. 1
16:54
Varga Gabriella harmadik a salzburgi női tőr Vk-n (Behaviour)
Varga Gabriella harmadik helyen végzett a salzburgi női tőr Világkupa-versenyen.
febr. 1
16:56
Vívás: Varga Gabriella harmadik a salzburgi női tőr vk-n (She)
Varga Gabriella a harmadik helyen végzett a salzburgi női tőr világkupa-versenyen.
febr. 1
17:30
Az angol élvonalbeli bajnokság kilencedik helyén álló Fulham az olasz listavezető Intertől igazolhat középpályást.
febr. 1
17:32
Vívás: Varga Gabriella harmadik a salzburgi női tőr vk-versenyen (She)
Varga Gabriella a harmadik helyen végzett a salzburgi női tőr világkupa-viadalon.
febr. 1
17:34
Serie A: hatalmas meglepetésre nem bírt az Inter a Torinóval (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában vasárnap délután nagy meglepetés született: az Inter hazai pályán 1–1-re végzett a Torinóval. A Roma idegenben előbb fordított a Reggina ellen David Pizarro két góljával, de a 81. percben Cozza egyenlített, így a Roma is csak döntetlent játszott.
febr. 1
17:36
Női röplabda NB I: a Gödöllő legyőzte a Kaposvárt (She)
A Gödöllő hazai környezetben könnyedén nyert vasárnap a Kaposvár ellen a női röplabdázók NB I-es ligabajnokságának Kiemelt csoportjában.
febr. 1
17:38
Skócia: Dávid és Góliát döntetlenre végzett, ikszelt a Celtic (She)
A listavezető Celtic a bajnokság utolsó helyezettjéhez, az Ivernesshez látogatott a skót labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának záró mérkőzésén. A bajnokság éllovasa azonban még gólt sem tudott szerezni, 0–0-ra végeztek a csapatok. A pontvesztés ellenére a Celtic továbbra is élen áll a tabellán, míg az Iverness utolsó.
febr. 1
17:48
Férfi kézilabda-vb: kövesse élőben a horvát-francia döntőt! (She)
Elkezdődött a döntő Zágrábban, a férfi kézilabda-világbajnokságon a házigazda Horvátország és a francia válogatott között.
febr. 1
17:48
Decsi ezüstérmes a kardozók athéni Vk-viadalán (Behaviour)
A nemzetközi szövetség honlapja szerint a magyar vívó a 2004-ben olimpiai bajnok olasz Aldo Montanótól szenvedett vereséget a döntőben, 15-12-re. Harmadikként a német Nicolas Limbach és a szintén olasz Luigi Samele végzett.
febr. 1
17:50
Felkészülés: döntetlent játszott a Kaposvár a Rijeka ellen (She)
A Horvátországban edzőtáborozó Kaposvári Rákóczi FC vasárnap felkészülési meccsen gól nélküli döntetlent játszott a horvát élvonalbeli bajnokságban 5. helyen álló Rijeka ellen.
febr. 1
18:06
MotoGP: Talmácsi a második napon már az élen végzett (She)
Talmácsi Gábor volt a leggyorsabb a valenciai tesztelés második napján a 250 kcm-es kategóriában.
febr. 1
18:08
Olaszország: edzője szerint Di Vaio válogatottt formában van (She)
A Bologna edzője, Szinisa Mihajlovics szerint a csapat 32 éves csatáránál, Marco Di Vaiónál jelenleg nincs jobb formában lévő támadó Olaszországban, ezért ha rajta múlna beválogatná őt a nemzeti csapatba.
febr. 1
18:10
Videó: nézze meg az Inter döntetlenjét a Torinóval! (She)
Mint már arról beszámoltunk, az Internazionale 1–1-es döntetlent játszott a Torinóval a Serie A 22. fordulójában. Most megmutatjuk a találkozó góljait videón!
febr. 1
18:12
Vendée Globe: a győztes Michel Desjoyeaux már célba ért (She)
Michel Desjoyeaux nyerte meg a Vendée Globe szóló földkörüli vitorlásversenyt. A francia hajós másodszor diadalmaskodott a világ egyik legnehezebb megmérettetésén, és 84 napos eredményével új csúcsot állított fel.
febr. 1
18:24
A Bologna edzője, Szinisa Mihajlovics szerint a csapat 32 éves játékosánál, Marco Di Vaiónál jelenleg nincs jobb formában lévő támadó Olaszországban, ezért ha rajta múlna, beválogatná a csatárt a nemzeti csapatba.
febr. 1
18:24
Gyepes nem megy Izraelbe (Behaviour)
Gyepes Gábor combizomszakadást szenvedett csapata, a Cardiff City szombati bajnokiján, előreláthatólag 2-3 hétig nem léphet pályára, azaz ki kell hagynia a magyar labdarúgó-válogatott február 11-i, Izrael elleni idegenbeli barátságos találkozóját.
febr. 1
18:26
Vívás: Decsi Tamás a második helyen végzett az athéni vk-n (She)
Decsi Tamás a második helyen végzett a férfi kardozók vasárnap véget érő athéni világkupa-viadalán.
febr. 1
18:28
Mezei futás: Kálovics Anikó győzött az olaszországi versenyen (She)
Folytatva idei sikersorozatát Kálovics Anikó nyerte meg a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) sorozatába tartozó vasárnapi olaszországi mezeifutó-versenyt.
febr. 1
18:30
Vívás: 5. helyen végzett a férfi párbajtőrcsapat Legnanóban (She)
A magyar válogatott az ötödik helyen végzett az olaszországi Legnanóban rendezett férfi párbajtőr csapat Világkupa-versenyen, vasárnap.
febr. 1
18:42
Vívás: az 5. helyen végzett a férfi párbajtőrcsapat Legnanóban (She)
A magyar válogatott az ötödik helyen végzett az olaszországi Legnanóban a férfi párbajtőrcsapatok számára vasárnap megrendezett világkupaversenyen.