Férfi kézilabda: Újabb klasszisok érkeznek Veszprémbe? (Agroinform)
Külföldi sajtóhírek szerint a franciák világbajnoka, Kentin Mahe is átteszi székhelyét Veszprémbe.
febr. 10
17:45
Ökölvívás: három magyar döntős a Bocskai-emlékversenyen (She)
Hárman jutottak döntőbe a magyarok közül a 61. Bocskai István nemzetközi ökölvívó emlékversenyen Debrecenben.
febr. 10
17:47
Videó: a legendás kommentátor teljesen megőrült a Milan góljánál (She)
Mint arról beszámoltunk, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójából elhalasztott mérkőzésen a Milan 1–0-ra nyert a Bologna otthonában. A milánóiak a 89. percben, kettős emberhátrányban döntöttek Mario Pasalic találatával, ez pedig kiverte a biztosítékot a legendás stílusáról ismert kommentátornál, a Milannak drukkoló Tiziano Crudelinél.
febr. 10
18:39
Fed-kupa: Babos Dohába utazik, a fiatalabbak játszhatnak (She)
Miután szombaton egy szinte tét nélküli mérkőzést játszunk a Fed-kupában Lettország ellen, a szövetségi kapitány elengedte a legjobb magyar teniszezőt, Babos Tímeát.
febr. 10
18:41
Videó: Van Gerwen megcsinálta, két 9 nyilas egy meccsen! (She)
Michael van Gerwen lett a dartstörténelem második olyan játékosa, aki ugyanazon a meccsen kétszer is megdobta a kilencnyilas kiszállót. A holland világbajnok és világelső a UK Open selejtezőjében a Ryan Murray elleni meccsén teljesítette ezt a bravúrt.
febr. 10
19:33
F1: A jó erőforrás fontosabb lesz, mint valaha – Webber (She)
Mark Webber szerint az eddigieknél is meghatározóbb lesz a motorerő az erősorrendre nézve, ugyanis a nehezebb autók és a nagyobb leszorítóerő miatt a motorgyártóknak az utóbbi évek legerősebb erőforrásait kell a csapatok rendelkezésére bocsátaniuk.
febr. 10
19:35
FTC: Détári Lajos is játszik a jótékonysági tornán (She)
Korábban beszámoltunk róla, hogy a Ferencváros február 12-én jótékonysági labdarúgótornát szervez a veronai buszbalesetben elhunytak családjainak javára. Az eseményen részt vevő korábbi futballisták névsora újabb legendákkal bővült – tette közzé a fradi.hu.
febr. 10
19:37
NS Hosszabbítás: Jag vill bara vinna – Ljubomir Vranjes (She)
A Nemzeti Sport szombati számában megjelenő Hosszabbítás-mellékletből ajánljuk.
febr. 10
19:39
Női kosár NB I: az Atomerőmű simán nyert Zalaegerszegen (She)
A női élvonalbeli kosárlabda-bajnokság 17. fordulójában a Szekszárd 72–55-ös könnyed győzelmet aratott idegenben a Zalaegerszeg ellen.
febr. 10
19:39
Bundesliga: Még a tartalékos Dortmundot sem kellene féltenünk (Agroinform)
Hiába valószínű, hogy Thomas Tuchel tartalékolni fog a hétvégén, az ellenfél így is simán verhető.
febr. 10
19:51
Tenisz: Fucsovics elődöntős a budapesti tornán (She)
Fucsovics Márton két szettben legyőzte a nyolcadik helyen kiemelt olasz Luca Vannit a budapesti 64 ezer euró összdíjazású ATP-challenger férfi tenisztorna negyeddöntőjében.
febr. 10
19:53
Férfi kézi NB I: a Cegléd Perisics vezérletével nyert Kövesden (She)
A Cegléd 32–31-re nyert a Mezőkövesd vendégeként a K&H férfi kézilabdaliga pénteki mérkőzésén.
febr. 10
19:55
ETTU-kupa: kikapott és kiesett a Postás SE (She)
A Postás SE 3:0-ra kikapott pénteken a vendég Kazanytól, és mivel az idegenbeli első mérkőzésen „csak” 3:1-re győzött, búcsúzott a női asztalitenisz ETTU-kupa negyeddöntőjében.
febr. 10
20:09
Légiósok: Kádár Tamás aláírt a Dinamo Kijevhez – hivatalos (She)
A Lech Poznant elhagyó Kádár Tamás aláírt a Dinamo Kijev labdarúgócsapatához – számolt be a hírről az ukrán klub a hivatalos honlapján.
febr. 10
20:45
Ukrajna: visszavonul a Bayernnel BL-t nyerő védő (She)
Bejelentette visszavonulását Anatolij Timoscsuk, az ukrán labdarúgó-válogatott rekordere.
febr. 10
20:47
Arsenal: Wilshere bizonytalan, a szezon végén dönt a jövőjéről (She)
A Premier League-ben szereplő Arsenal középpályása, Jack Wilshere a Sky Sports-nak elárulta: kizárólag a most zajló szezonra koncentrál, a jövőjéről csak az idény végén dönt.
febr. 10
21:39
DVTK: „Eleinte rosszul esett, később...” – Lipták reagált arra a poénra (She)
Bár több mint három éve hibázott, néha-néha mégis előkerül a Románia elleni vb-selejtezős (0–3) fordulása, amely után már csak azt láthatta, hogy Cristian Tanase megszerzi a románok harmadik gólját. Eleinte zavarta a hibájával való viccelődés, azóta viszont megváltozott a véleménye. A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK védője, Lipták Zoltán beszélt arról a bizonyos lefordulásról, valamint a…
febr. 10
21:41
Asztalitenisz BL: győzelem, négy között a Szekszárd (She)
Bejutott a legjobb négy közé a Szekszárd AC csapata a női asztalitenisz Bajnokok Ligájában, miután a negyeddöntő pénteki, hazai visszavágóján 3:0-ra legyőzte a francia TT Saint Quentin együttesét.
febr. 10
21:57
Férfi vízi: Märcz Tamás 15 gólos sikerrel debütált kapitányként (She)
A magyar férfi vízilabda-válogatott 20–5-re nyert a Volvo-kupa első napján a kissé tartalékos Szlovákia ellen. Märcz Tamás ezen a mérkőzésen irányította először nemzeti csapatunkat.
febr. 10
21:59
Liverpool: megszakították a kapcsolatot a The Sunnal (She)
A Liverpool FC labdarúgóklub minden kapcsolatot megszakított a The Sun című angol napilappal.
febr. 10
22:33
Bundesliga: sima mainzi győzelem, nagyot ugrottak előre (She)
A Mainz simán, 2–0-ra legyőzte az Augsburgot a német labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának pénteki nyitó mérkőzésén.
febr. 10
22:35
Vitorlázás: Fa Nándor bejelentette visszavonulását (She)
Fa Nándor a Vendée Globe szóló földkerülő vitorlásverseny teljesítése után két nappal, pénteken bejelentette visszavonulását.
febr. 10
22:51
La Liga: Barcelonában nyert, és már 4. a Real Sociedad (She)
A Real Sociedad idegenben 2–1-re legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójában.
febr. 10
22:53
Serie A: a Napoli nem botlott otthon a Genoa ellen (She)
A Napoli futballcsapata a papírformának megfelelően begyűjtötte a három pontot hazai pályán a Genoa ellen a Serie A péntek esti mérkőzésén. A nápolyiak 2–0-ra nyertek a lengyel Piotr Zielinski és a Napoli-mezben először eredményes Emanuele Giaccherini góljával.
febr. 10
23:09
Angola: stadionkatasztrófa, legalább 17-en meghaltak (She)
Legalább 17 ember meghalt, és az első jelentések szerint hatvan megsérült, amikor pánik tört ki egy labdarúgó-mérkőzés előtt az angolai Uige város stadionjánál.