Azok a fránya kamerák mindig ott sündörögnek körülötte.
febr. 19
15:21
Ligue 1: a korábbi argentin kapitány lesz a Lille edzője (NSO)
A korábbi argentin szövetségi kapitány Marcelo Bielsa lesz a francia labdarúgó-bajnokságban szereplő Lille vezetőedzője.
febr. 19
15:36
All-Star: 2 évesen lemondtak róla, de visszatért a kómából a kisfiú, aki kosarával ellopta a show-t (24.hu)
Jarrius Robertson a hírességek mérkőzésén robbant be a köztudatba.
febr. 19
15:39
Tenisz: Fucsovics 6:0-s első szett után kapott ki (NSO)
Fucsovics Márton hiába nyerte meg 6:0-ra az első szettet a Marseille-ben zajló ATP-torna selejtezőjének első fordulójában, 93 perc alatt kikapott a spanyol Albert Montanéstől.
febr. 19
15:41
Női vízi vl: Bíró Attila kihirdette a franciák elleni keretet (NSO)
Bíró Attila szövetségi kapitány kihirdette a keddi, Franciaország elleni női vízilabda világliga-mérkőzésre a magyar válogatott keretét.
febr. 19
16:00
Szolnokon sült fel az NB I-es futballistákkal felturbózott Puskás Akadémia (24.hu)
Emberelőnyben sem tudtak egyenlíteni Pintér Attila tanítványai.
febr. 19
16:15
NB II: kikapott a PAFC Szolnokon, a Soroksár nyerte a rangadót (NSO)
A labdarúgó NB II 21. fordulójában a listavezető Puskás Akadémia 1–0-s vereséget szenvedett a Szolnok otthonában. A játéknap rangadóján a Soroksár hazai pályán 1–0-ra megverte a Kisvárdát, így az élre állt. A sereghajtó SZEOL fegyelmezett játékkal a rivális Cegléd vendégeként nyert, a ZTE a hajrában egyenlített Siófokon, míg a Dorog fordulatos meccsen győzte le a Csákvárt.
febr. 19
16:17
Sílövő-vb: Dahlmeier óriási rekordot ért el (NSO)
Laura Dahlmeier megnyerte a nők 12.5 km-es tömegrajtos versenyét a sílövő-világbajnokságon, így öt arannyal és egy ezüsttel zárt Hochfilzenben.
febr. 19
16:18
Rég nem látott meccshangulat fogadta a Fradit a Nagyerdei Stadionban - videó (24.hu)
Beleremegett a föld a drukkerek tombolásába.
febr. 19
16:33
NB II: három gólt szerezve győzött a Vác Nyíregyházán (NSO)
A labdarúgó NB II 21. fordulójában a Vác meglepetésre 3–1-re győzött a Nyíregyháza Spartacus otthonában.
febr. 19
16:51
Tenisz: Babos törökkel kezd a BOK-ban, Gálfi és Stollár top 100-assal (NSO)
Az első helyen kiemelt Babos Tímea a török Ipek Soylu ellen kezdi meg szereplését egyesben a jövő héten a budapesti, 226 750 dollár összdíjazású női kemény pályás tenisztornán.
febr. 19
17:00
A NOB-elnök keményen beleszállt a budapesti olimpia ellenzőibe (24.hu)
Szerinte a nolimpiások csak politikai tőkét akartak kovácsolni a népszavazási kezdeményezéssel.
febr. 19
17:02
A tömegbukás érintettjei azt hitték ők az urak, pedig a víz volt az - videó (24.hu)
A Tour of Oman utolsó előtti szakaszán rengetegen pereceltek.
febr. 19
17:09
NB II: Az aggaszt különösen... – Véber a hazai vereség után (NSO)
Véber György láthatóan feldúltan, ezúttal mégis visszafogottan, a rá jellemző, szókimondó felhangoktól mentesen értékelte, hogy csapata, a Nyíregyháza hazai pályán kétgólos (3–1) vereséget szenvedett a Váctól a labdarúgó NB II 21. fordulójában.
febr. 19
17:24
Meghalt a korábbi világcsúcstartó atléta (24.hu)
Nagyezsda Olizarenko hatvanhárom éves korában távozott az élők sorából.
febr. 19
17:27
Serie A: nyert a Napoli; gálázott a sereghajtó (NSO)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójában a Napoli sorozatban a 14. meccsén szerzett pontot a Chievo 3–1-es legyőzésével, míg a sereghajtó Pescara 5–0-ra verte meg a Genoát. A Sassoulo 2–1-re múlta fölül az Udinesét, a Sampdoria pedig 1–1-et játszott a Cagliarival.
febr. 19
17:30
Gulácsi büntetőt védett a Mönchengladbach elleni meccsen - videó (24.hu)
2-1-re nyert a Lipcse a Borussia otthonában.
febr. 19
18:03
Női kosár NB I: biztos győri siker, 33 ponton ragadt a BEAC (NSO)
Az élvonalbeli női kosárlabda-bajnokság 18. fordulójában a CMB CARGO UNI Győr vendégként 58 pontot szerezve is biztosan nyert a házigazda BEAC Újbuda ellen.
febr. 19
18:03
Vezet az ÉRD odahaza (handball.hu)
A bajnokság 14. fordulójából két találkozó maradt vasárnapra: az ÉRD - Siófok, illetve a Győr - Kisvárda mérkőzések. Előbbit az M4 Sport élőben közvetíti.
febr. 19
18:12
Augusztusban nyert legutóbb, most 5-öt hintett a Serie A sereghajtója (24.hu)
Nagyot ment vasárnap délután a Pescara az olasz élvonalban.
febr. 19
18:14
Fantasztikus magyar, svéd siker a World Touron (24.hu)
A Póta Georgina, Matilda Ekholm duó megnyerte a párosversenyt Újdelhiben.
febr. 19
18:30
Edzés közben halt meg az Eb-ezüstérmes sportoló (24.hu)
Nikola Stajkovic 57 éves korában vesztette életét.
febr. 19
18:39
Kerekesszékes vívó-vk: három magyar érem a záró napon (NSO)
Három érmet nyertek a magyarok a kerekesszékes vívók hagyományos egri világkupaversenyének harmadik, egyben befejező napján.
febr. 19
18:41
Gyász: feleségét és két gyermekét hagyta magára a 37 éves rögbis (NSO)
Szombat éjszaka sydneyi otthonában holtan találták a dél-afrikai születésű, 63-szoros ausztrál válogatott rögbist, Daniel Vickermant, aki a rendőrség feltételezése szerint öngyilkosságot követhetett el.
febr. 19
18:57
Bundesliga: Gulácsiék 11-est védett, csapata nyert (NSO)
Az RB Leipzig labdarúgócsapata Gulácsi Péterrel a kapujában 2–1-re győzött a Borussia Mönchengladbach otthonában a Bundesliga 21. fordulójában. A magyar kapus többek között egy tizenegyes hárításával járult hozzá a lipcseiek győzelméhez.
febr. 19
18:59
Női kézi NB I: az Érd lesimázta a Siófok elleni rangadót (NSO)
A K&H női kézilabdaliga 14. fordulójának rangadóján az Érd nagy csatában, a végére mégis simán, 36–29-re megverte a Siófokot.
febr. 19
19:06
Nyert az ÉRD odahaza (handball.hu)
febr. 19
19:06
Megsértődtek a focisták a bíróra, állva nézték végig az ellenfél góljait - videó (24.hu)
Nem mindennapi jeleneteknek lehettek szemtanúi a vietnami drukkerek.
febr. 19
19:18
Kane triplázott, Ibrahimovic mentette meg a MU becsületét - videó (24.hu)
A Tottenham és a Manchester United is ott van az FA-kupa negyeddöntőjében.
febr. 19
19:33
Atlétika: Baji Balázs a héten másodszor javított rekordot (NSO)
Baji Balázs saját, csütörtökön felállított országos csúcsát megdöntve győzött 60 méter gáton vasárnap a fedett pályás atlétikai országos bajnokságon.
febr. 19
19:51
FA-kupa: Chelsea–Manchester United a negyeddöntőben (NSO)
Sorsoltak a labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjében, amelynek slágere egyértelműen a Chelsea–Manchester United összecsapás lesz majd.
febr. 19
20:09
Serie A: az AS Roma nem kegyelmezett a Torinónak (NSO)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság  25. fordulójában az AS Roma remek játékkal 4–1-re legyőzte a három meccse veretlen Torinót.
febr. 19
20:09
Újabb két-két pont az ÉRDnek és a Győrnek (handball.hu)
A bajnokság 14. fordulójából két találkozó maradt vasárnapra: az ÉRD a Siófokot, a Győr pedig a Kisvárdát győzte le hazai pályán.
febr. 19
20:11
Mol Liga: hiába a jó kezdés, a Debrecen kikapott Brassóban (NSO)
A jégkorong Mol Liga negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén a Corona Brasov hét gólt szerezve hárommal nyert az első harmadban kettővel meglépő Debrecen ellen. Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcában a brassóiak 2–1-re vezetnek.
febr. 19
20:24
Szuperrangadó az FA-kupa negyeddöntőjében (24.hu)
A Lincoln City a szintén ötödosztályú Sutton Uniteddel csaphat össze, de ehhez az Arsenalnak is lesz egy-két szava.
febr. 19
20:27
Férfi vízi Európa-kupa: „Jók az FTC esélyei a döntőben” (NSO)
Jók a Ferencváros esélyei a román Digi Oradea ellen az április végén-május elején rendezendő, két mérkőzésből álló férfi vízilabda Európa-kupa-döntőben – mondta a zöld-fehérek vezetőedzője az M1 aktuális csatorna vasárnap esti műsorában.
febr. 19
20:42
Lezárult a tippjáték 3. fordulója (profiboksz.hu)
A szombat éjszakai amerikai mérkőzésekkel befejeződött a profiboksz.hu tippjátékának idei 3. fordulója. A 64 versenyzőt érintő etap a 19 pontos charlie.firpo győzelmével fejeződött be, a 2. helyre Dave14 és Titok futott be,
febr. 19
20:45
La Liga: vereség, 9 meccs óta nyeretlen az Osasuna (NSO)
A Celta Vigo háromgólos győzelmet aratott az Osasuna felett a spanyol bajnokság huszonharmadik fordulójában.
febr. 19
20:47
Férfi röplabda KEL: továbbra is nyeretlen a Kazincbarcika (NSO)
A Kazincbarcika hazai pályán három szettben kikapott a szlovák Spartak Miava együttesétől vasárnap a férfi röplabda Közép-európai Liga alapszakaszában.
febr. 19
20:49
Légiósok: hideg zuhany Nagy Dominik csapatánál (NSO)
Nagy Dominik csapata, a Legia Warszawa meglepetésre 3–1-re kikapott hazai pályán a Ruch Chorzówtól a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 22. fordulójának vasárnapi játéknapján.
febr. 19
20:51
Férfi kézi BL: a Celje legyőzte a Kielcét, a Löwen nem botlott (NSO)
A Celje egy utolsó másodpercekben szerzett góllal 34–33-ra legyőzte otthon a címvédő Kielcét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában. A Löwen, ha nehezen is, de nyert a Kristianstad vendégeként.
febr. 19
20:54
Egy sarkot kinéztek, oda lőttek négyet Hartnak a rómaiak - videó (24.hu)
A bal kezéhez kapta mindet a Torino kapusa.
febr. 19
21:03
Tenisz: Dolgopolov a legjobbkor verte meg Nisikorit (NSO)
Olekszandr Dolgopolov sikerével zárult a Buenos Aires-i salakpályás teniszverseny. Az ukrán játékos 7:6, 6:4-re nyert az első helyen kiemelt japán Nisikori Kei ellen a döntőben.
febr. 19
21:21
Férfi kosár: a Hangáékat kiejtő Real Madrid megnyerte a kupát (NSO)
Sorozatban negyedszer lett kupagyőztes a Real Madrid férfi kosárlabdacsapata, miután a spanyol Király-kupa vasárnapi döntőben 97–95-re legyőzte a Valenciát.
febr. 19
21:23
Videó: ön szerint létezik ennél megérdemeltebb kiütés? (NSO)
Nem mindennapi jelenetnek lehetünk szemtanúi. A Joe Harding és Johan Segas között rendezett MMA-mérkőzésen előbbi folyamatosan támadott, nyeregben érezhette magát. Olyannyira, hogy egyik ütése után a mérkőzés kellős közepén szó szerint táncolni (!) kezdett. Ellenfele ezt nem nézhette tétlenül – de nem is mondanánk többet, beszéljenek helyettünk a képsorok!
febr. 19
21:36
Hosszú Katinka London után az időben utazott visszafelé (24.hu)
Így nézett ki 3 évesen az Iron Lady.
febr. 19
22:15
NB II: benyomódott járomcsont, törött orrcsont, agyrázkódás (NSO)
Súlyos sérülésekkel szállították kórházba Hegedűs Jánost, a Puskás Akadémia labdarúgócsapatának védőjét, aki a Szolnok elleni NB II-es bajnokin sérült meg.
febr. 19
22:48
Majdnem megégett a Barca a Leganés ellen (24.hu)
Kínkeserves győzelmet aratott a címvédő a La Liga 23. fordulójában.
febr. 19
22:51
La Liga: hiába küzdött a Leganés, Messi a végén döntött (NSO)
Rendkívül izgalmas végjátékot követően hazai pályán a Barcelona 2–1-re legyőzte a remekül küzdő Leganés csapatát. A hazaiak mindkét gólját az argentin kiválóság, Lionel Messi szerezte.