2017. március 11. szombat

márc. 11
19:00
Rp. gyorskorcsolya-vb: egyéniben nincs érem, a váltók döntősök (She)
Mindhárom magyar a kisdöntőben szerepelt a férfiak 500 méteres versenyében a rotterdami rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokság szombati napján: Knoch Viktor ötödik, Liu Shaoang hatodik, Liu Shaolin Sándor pedig címvédőként a nyolcadik helyen zárt. A férfi és a női váltó viszont döntős.
márc. 11
19:02
Ligue 1: győzött a Monaco; Lang újra játszott, csapata ikszelt (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 29. fordulójában a listavezető Monaco hazai pályán 2–1-re legyőzte a Girondins Bordeaux-t, ezzel öt pontra elhúzott a pénteken pontokat hullajtó Nice-től, míg a vasárnap pályára lépő PSG-vel szemben hat pont az előnye.
márc. 11
19:18
Oroszország: Akinfejev megdöntötte Jasin rekordját (She)
Szovjet-orosz futballtörténelmi csúcsot állított fel szombaton Igor Akinfejev azzal, hogy a 161. olyan bajnoki meccsén jutott túl, amelyen nem kapott gólt.
márc. 11
19:20
Férfi kézi BL: a Flensburgot legyőző Veszprém lett a 3. (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 14., utolsó fordulójában a Telekom Veszprém otthon 34–28-ra legyőzte a Flensburgot, így a 3. helyen jutott tovább.
márc. 11
19:36
FTC: Böde megszerezte 100. gólját – elit társaságba került (She)
Böde Dániel a Ferencváros–Haladás bajnoki mérkőzés harmadik találatát szerezte, 3–0-ra alakítva az eredményt. A 213. díjmérkőzésén pályára lépő támadónak ez volt a 100. gólja a Ferencváros színeiben.
márc. 11
19:54
Cselgáncs-vk: Ungvári Miklós bronzérmes Bakiban (She)
A 73 kilogrammos Ungvári Miklós bronzérmet nyert pénteken a cselgáncsozók világkupa-sorozatába tartozó baki Grand Slam-viadalon.
márc. 11
19:56
Rp. gyorskorcsolya-vb: mindkét váltó bejutott a döntőbe! (She)
Mindkét magyar váltó döntőbe jutott a rotterdami rövid pályás gyorskorcsolya-világbajnokság szombati napján.
márc. 11
20:09
NB I: Gálázott a Ferencváros, de maradt élen a Videoton (Agroinform)
A Debrecen hazai pályán szenvedett kínos vereséget, míg a Videoton 2-0-ra nyert a DVTK ellen.
márc. 11
20:12
NB I: az Újpest a ráadásban egyenlített a Honvéd ellen (She)
Izgalmas, fordulatos mérkőzésen ikszelt az Újpest odahaza a Budapest Honvéddel a labdarúgó NB I 23. fordulójában.
márc. 11
20:14
Férfi kézi NB I: szenvedett a Szeged, de végül nyert Komlón (She)
A K&H férfi kézilabdaliga szombati játéknapján a Mol-Pick Szeged idegenben 26–23-ra megverte a Komlót, de megszenvedett a győzelemért, hiszen az első félidőben egyszer sem vezetett.
márc. 11
20:16
Férfi kosár NB I: az Olaj legyőzte a kupagyőztest (She)
A férfi kosárlabda NB I 22. fordulójában a Szolnoki Olaj hazai 90–76-ra megverte az Alba Fehérvárt, a Kecskemét hosszabbításban múlta fölül a MAFC-ot, a Sopron pedig a Pécset győzte le. A Körmend kiütötte a Jászberényt, míg a Szeged simán nyert az Atomerőmű ellen.
márc. 11
20:30
Női kosár NB I: a DVTK megverte a Sopront a rangadón (She)
A női kosárlabda NB I 21. fordulójának rangadóján a DVTK 86–74 megverte a Sopront, a BEAC a közvetlen riválisát, a PINKK-Pécset múlta fölül. A másik pécsi csapatnak sem termett babér, a PEAC Zalaegerszegen kapott ki, míg a Cegléd a Vasast győzte le idegenben.
márc. 11
20:32
Női kézi NB I: óriási meglepetés, az Érd ikszelt a Kisvárdával (She)
Az Érd hazai pályán nagy meglepetésre 20–20-as döntetlent játszott a Kisvárdával a K&H női kézilabdaliga 16. fordulójában.
márc. 11
20:48
márc. 11
21:06
Férfi kézi EHF-kupa: Dániában is győzött a Tatabánya (She)
A Tatabánya 29–26-ra győzött a dán KIF Kolding otthonában a férfi kézilabda EHF-kupa csoportkörének negyedik fordulójában, szombaton Horsensben.
márc. 11
21:24
Eurofutball: Priskinék nyertek; Bőle gólpasszt adott – videó (She)
A román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga I) alsóházi rájátszásának 1. fordulójában Bőle Lukács csapata a CSMP Iasi hazai pályán 3–1-re legyőzte a Concordia Chiajnát. A magyar légiós gólpasszt adott a mérkőzésen.
márc. 11
21:26
Téli dobó Ek: Márton Anita győzött a Kanári-szigeteken (She)
Márton Anita nyerte meg a női súlylökést a Kanári-szigeteken zajló téli dobó Európa-kupa első napján.
márc. 11
22:00
Férfi kézi BL: a Plock-verő Barca nyerte meg a csoportját (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 14., utolsó fordulójában a Barcelona 36–28-ra legyőzte a Wisla Plockot, így biztosan első helyen végzett a csoportjában, míg a PSG a második, a Telekom Veszprém pedig a harmadik helyen jutott tovább.
márc. 11
22:36
Videó: a nap gólja? Látványos bombát zúdított a kapuba (She)
Szenzációs gólt szerzett Josip Balic, a Radomlje horvát játékosa a Koper ellen a szlovén labdarúgó-bajnokságban. Bár a Koper győzött 4–1-re, a becsületgól igazán látványosra sikeredett.
márc. 11
22:51
Nemzetközi foci: Elmaradt az Arsenal-blama, Dortmundot vertek Paliék! (Agroinform)
A Bayern kezére játszott mindenki Németországban, Itáliában pedig a Sampdoria nyerte a városi derbit.
márc. 11
22:54
Serie A: a Sampdoria nyerte meg a genovai derbit (She)
A Sampdoria 1–0-ra legyőzte a Genoát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában.
márc. 11
23:12
Férfi kézi: horvát balszélső érkezik a Veszprémhez – sajtóhír (She)
Manuel Strlek, a horvát kézilabda-válogatott és a lengyel Kielce balszélsője a Telekom Veszprémben folytatja a pályafutását a 2018–2019-es szezontól kezdve – számolt be róla a balkan-handball.com.
márc. 11
23:27
Nagyon furcsára sikerült Nikolics első amerikai gólja - videó (Agroinform)
Habár a magyar válogatott támadó méteres lesen kapta a labdát a Real Salt Lake ellen a mérkőzés 11. percében és már a partjelző is lest intett, a spori egy szenzációs döntéssel mégis továbbengedte a Chicago Fire támadását, melynek végén Nikolics meg is szerezte első gólját az MLS-ben. Az ok: Nikolics az ellenféltől kapta a labdát. Bravó, Niko, csak így tovább!