2019. április 13. szombat

ápr. 13
18:54
Nb I: nem született gól a Paks–Puskás Akadémia meccsen (She)
A labdarúgó NB I 28. fordulójában a Paks hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Puskás Akadémiával.
ápr. 13
18:56
Női kézi Nb I: az Mtk vendégeként bukott el a Dunaújváros (She)
Meglepő vereséget szenvedett a Dunaújváros női kézilabdacsapata, amely 26–24-re kikapott az MTK vendégeként az NB I-ben. A szombati bajnoki a Vivicittá miatt kialakult közlekedési helyzetre való tekintettel a negyedórával később kezdődött.
ápr. 13
18:57
Hamiltont nem hatja meg az F1 1000. versenye (m4sport.hu)
Az időmérő első három helyezettje nem foglalkozik az ünnepi hangulattal, csak az eredményre összpontosít.
ápr. 13
18:58
Nb I: a 91. percben egyenlített a Kisvárda a Diósgyőr ellen (She)
Majdnem kikapott odahaza a keleti rangadón a kiesés elllen harcoló Kisvárda a szintén a kiesés ellen küzdő Diósgyőrtől a labdarúgó NB I 28. fordulójában, de a 91. percben egyenlítettek a szabolcsiak.
ápr. 13
18:59
Az MTK legyőzésével nagy lépést tett a bennmaradás felé a Haladás (m4sport.hu)
Már csak 4 ponttal van lemaradva a szombathelyi csapat.
ápr. 13
19:00
Nagy dráma Kenderesi Tamás életében (Infostart)
Fel kellett dolgoznia Kenderesi Tamásnak, hogy az elmúlt időszakban Milák Kristóf a legjobb 200 méter pillangón - mondta el Tari Imre, az olimpiai bronzérmes úszó trénere az InfoRádióban. A Pécs edzője szerint ez döntően hatott arra, hogy tanítványa az idei országos bajnokságon egyéni rekorddal lett második.
ápr. 13
19:00
Nb I: a Ferencváros fordítani tudott Mezőkövesden (She)
A labdarúgó NB I 28. fordulójában a Ferencváros idegenben 2–1-re legyőzte a Mezőkövesdet, így sorozatban a hetedik bajnokiját nyerte meg.
ápr. 13
19:02
Birkózás: Szilvássy Erik bronzérmet szerzett Bukarestben! (She)
A Bukarestben zajló birkózó Európa-bajnokságon a férfiak kötöttfogású 87 kilogrammos mezőnyében a bronzmeccsen Szilvássy Erik 2:1-re felülmúlta litván ellenfelét és pályafutása első felnőtt Eb-jén megszerezte első érmét!
ápr. 13
19:03
Megszerezte első idegenbeli pontját 2019-ben a Debrecen (m4sport.hu)
Paprikás meccsen született döntetlen.
ápr. 13
19:04
MotoGp: törölték az összes kategória szombati szabadedzését (She)
Mint beszámoltunk róla, tegnap óta esővel riogatták az Amerikai Nagydíj helyszínét a mai napra. Nos, a meteorológusok nem tévedtek, megérkezett az égi áldás Austinba, olyannyira, hogy borult is a szombati program.
ápr. 13
19:06
Nb I: egy góllal győzött a Haladás az Mtk ellen (She)
Az első félidőben több ziccert is kihagytak a szombathelyiek az MTK ellen a labdarúgó NB I. 28. fordulójában, ám a folytatásra összeszedték magukat a kék-fehérek és nem hagytak sok lehetőséget a házigazdának. Végül Gaál Bálint találata segített a Haladásnak.
ápr. 13
19:08
Női kézi Bl: a Győr kiütéssel jutott a legjobb négy közé (She)
A címvédő Győri Audi ETO KC hazai pályán 33–21-re legyőzte a dán Odensét a női kézilabda Bajnok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, így két győzelemmel, 62–49-es összesítéssel jutott be a budapesti négyes döntőbe.
ápr. 13
19:09
Újabb magyar siker: Szilvássy Erik bronzérmet nyert a a bukaresti birkózó Eb-n (Azenpenzem)
Szilvássy kijelentette, az a célja, hogy az olimpiai kvalifikációs világbajnokságon a legjobb ötben végezzen, ezzel kvótát szerezzen.
ápr. 13
19:09
Meg nem adott gólig jutott a Paks a Puskás Akadémia ellen (m4sport.hu)
Érvényes találat nem született a meccsen.
ápr. 13
19:10
Nb I: döntetlent játszott a Honvéd a Debrecennel (She)
Hamar vezetést szerzett a Honvéd a Debrecen ellen a labdarúgó NB I 28. fordulójában a góllövőlista éllovasa, Holender Filip révén, de a Debrecen még az első félidőben egyenlített. A kiegyenlített meccsen rengeteg volt a szabálytalanság, Nagy Gergőt ki is állították fél órával a meccs vége előtt. Ennek ellenére a Debrecen nem tudta megszerezni a győ
ápr. 13
19:15
A 91. percben mentett pontot a Kisvárda a DVTK elleni kiesési rangadón (m4sport.hu)
Harmadszor sem bírt egymással a két gárda.
ápr. 13
19:21
A Ferencváros folytatja diadalmenetét (Azenpenzem)
Az éllovas Ferencváros 2-1-re győzött szombaton Mezőkövesden. A fővárosiak sorozatban hetedik győzelmüket aratták, s újabb lépést tettek a bajnoki cím felé.
ápr. 13
19:21
A Fradi Mezőkövesdről is elhozta a három pontot (m4sport.hu)
A zöld-fehérek hátrányból fordítottak.
ápr. 13
19:30
Mol Vidi Fc: kicsikart győzelem, tovább él a remény (She)
Tovább harcol a bajnoki címért a Mol Vidi FC, amely odahaza hatalmas csatában 2–1-re legyőzte a harmadik helyre hajtó Újpestet a labdarúgó NB I 28. fordulójának záró mérkőzésén.
ápr. 13
19:36
Birkózó Eb: Szilvássy bronzéremmel debütált a felnőttek között (ATV)
A kötöttfogásúak 87 kilogrammos kategóriájában Szilvássy Erik bronzéremmel debütált a felnőttek között a bukaresti birkózó Európa-bajnokságon.
ápr. 13
19:39
Kettős győzelemmel jutott a kézilabda BL négyes döntőjébe a Győr (m4sport.hu)
A győriek 12 góllal verték a visszavágón a dán Odensét.
ápr. 13
19:42
Fft: nagyszerű játékosok, akik semmit nem nyertek pályafutásuk során (She)
Tudjuk jól, hogy az élet néha kegyetlen. A FourFourTwo.com összeállításában olyan nagyszerű játékosokat gyűjtött össze, akik bár közel álltak ahhoz, hogy trófeákat nyerjenek, végül sosem tudták átlépni az utolsó akadályt.
ápr. 13
19:42
Nagy lépést tett a Ferencváros a bajnoki cím felé (Infostart)
Öt mérkőzése van hátra a 2018/2019-es pontvadászatból, és 8 ponttal vezet az NB I-ben, igaz, a Vidi egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.
ápr. 13
19:44
Női kosár Euroliga: El kell felejteni a vereséget, a csalódást – Casas (She)
A Sopron Basket 26 éves spanyol hátvédje, Queralt Casas úgy érzi, csak rajtuk múlik, hogy megszerzi-e az Euroliga-bronzérmet a cseh USK Praha ellen a final four házigazdája.
ápr. 13
19:54
Bemasírozott a Győr a kézilabda-BL négyes döntőjébe (Infostart)
Ami a Fradinak simán nem sikerült, az a Győrnek simán igen, a dán Odense ellen vívta ki a női kézi-BL budapesti Final Fourjában való szereplés lehetőségét.
ápr. 13
19:54
Férfi vízi ob I: kikapott Szentesen a Vasas (She)
Kétgólos vereséget szenvedett Szentesen a Vasas a férfi vízilabda ob I középszakaszában, az 1. fordulóból elhalasztott és szombaton pótolt mérkőzésen.
ápr. 13
19:57
Tizenhárommal verte a Vác a sereghajtót (m4sport.hu)
Az MTK a Dunaújvárost, a Fehérvár a Budaörsöt verte.
ápr. 13
20:00
Mu: Pogba új büntetője a bizonyíték Solskjaer zsenialitására (She)
Volt, amikor bevált, volt, amikor nem, egy azonban mindig állandó volt: mikor Paul Pogba totyogva futott neki a büntetőnek, minden Manchester United-drukker a szívéhez kapott. Úgy tűnik, ennek most vége.
ápr. 13
20:06
Serie A: El Shaarawy zseniális gólpassza után győzött a Roma (She)
Az olasz élvonalbeli bajnokság 32. fordulójának második mérkőzésén az AS Roma Edin Dzeko második félidőben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte az Udinesét.
ápr. 13
20:12
Férfi vízi Bl: hat góllal verte a Pro Recco a Fradit (She)
Hazai közönség előtt szenvedett hatgólos, 13–7-es vereséget az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata az olasz Pro Reccótól a Bajnokok Ligája A-csoportjának 12. fordulójában. A B-csoportban a Szolnoki Dózsa 10–7-re nyert a horvát Jug Dubrovnik ellen.
ápr. 13
20:18
Gulácsi Péter lehúzta a rolót (Infostart)
Willi Orbán eltiltása miatt nem játszott a Bundesliga 29. fordulójának szombat esti Leipzig-Wolfsburg meccsén (2-0)
ápr. 13
20:30
La Liga: az Atlético Madrid kihasználta a Barca botlását (She)
Az Atlético Madrid 2–0-ra legyőzte a Celta Vigót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában.
ápr. 13
20:32
Bundesliga: Sancho és a Bvb nyolc perc alatt elintézte a Mainzot (She)
A Borussia Dortmund 2–1-re legyőzte a Mainzot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 29. fordulójában.
ápr. 13
20:33
Hosszú Katinka kettő aranyat szerzett szombaton Stockholmban (m4sport.hu)
A háromszoros olimpiai bajnok 400 vegyesen és 100 háton győzött.
ápr. 13
20:34
Pl: Pogba tizenegyeseivel tartotta otthon a három pontot az MU (She)
A Manchester United 2–1-re legyőzte a West Ham Unitedet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának szombati utolsó mérkőzésén.
ápr. 13
20:36
Női kosár Nb I: az Mtk otthon, az Újbuda idegenben nyert (She)
Az MTK Budapest három ponttal, 66–63-ra nyert a vendég PINKK Pécs ellen szombaton a női kosárlabda NB I rájátszásában, az ELTE BEAC Újbuda pedig idegenben győzte le 86–78-ra a Vasas Akadémiát.
ápr. 13
20:39
Egy arany és egy bronz a magyarok szombati mérlege a korosztályos vívó-vb-n (m4sport.hu)
Muhari Eszter és Büki Lili is dobogóra állhatott Torunban.
ápr. 13
20:48
Úszás: Hosszú szombaton két számban nyert Stockholmban (She)
Hosszú Katinka a pénteki ezüst után szombaton két döntő megnyerésével folytatta szereplését a stockholmi nemzetközi úszóversenyen.
ápr. 13
20:50
Női kézi Bl: Nagyon várom már, hogy Ambros Martínnal összekerüljünk – Danyi (She)
A címvédő Győri Audi ETO KC hazai pályán 33–21-re nyert a dán Odense ellen a női kézilabda Bajnok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, így kettős győzelemmel, 62–49-es összesítéssel jutott be a budapesti négyes döntőbe. A találkozó után Danyi Gábor vezetőedzővel beszélgetett az NSO Tv stábja: szóba került a szintén final fourba jutott koráb
ápr. 13
20:51
Elszabadult indulatok a Premier League-ben: cuppanós pusziért osztottak ki sárga lapot (444.hu)
Úgy tűnt, hogy Ashley Barnes mindjárt lefejeli az ellenfelét, de más megoldást választott.
ápr. 13
20:52
Nagyon várom már, hogy Ambros Martínnal összekerüljünk – Danyi (She)
.
ápr. 13
21:00
A mennybe indultak, de a pokolba tévedtek Varga Dénesék (Infostart)
A vízilabda-válogatottba idén Európa Kupa-győzelemmel visszatért varázsló ereje csupán egy negyedig tartott ki, a világsztár vendégcsapat nem kegyelmezett a második negyedben.
ápr. 13
21:00
Honvéd: „Hét sárgát kaptunk, úgy gondolom, ez vicces” (She)
A labdarúgó NB I. 28. fordulójának szombati játéknapján a Budapest Honvéd hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Debrecen ellen. A mérkőzés után a két szakvezető, a Supka Attilát helyettesítő Híres Gábor, valamint a vendégek trénere, Herczeg András nyilatkozott.
ápr. 13
21:02
Férfi kosár Nb I: a Falco hosszabbításban nyert a Pécs ellen (She)
A Falco hosszabbításos mérkőzésen verte idegenben négy ponttal a Pécset szombaton a férfi kosárlabda NB I középszakaszában.
ápr. 13
21:03
Pogba két tizenegyesgóllal állította be az MU büntetőrekordját (m4sport.hu)
A francia középpályás a gólokban való közreműködés tekintetében élete szezonját futja.
ápr. 13
21:27
Hosszabbításban nyert a Falco (m4sport.hu)
A szombathelyiek Pécsen győztek négy ponttal.
ápr. 13
21:30
Nb I: legyőzte a Mol Vidi Fc odahaza az Újpestet (She)
Tovább harcol a bajnoki címért a Mol Vidi FC, amely odahaza hatalmas csatában 2–1-re megverte a harmadik helyre hajtó Újpestet a labdarúgó NB I 28. fordulójának záró mérkőzésén.
ápr. 13
21:33
Aranyérmes a női jégkorong-válogatott a hazai rendezésű vb-n (m4sport.hu)
A magyar lányok már biztos feljutóként Ausztriát győzték le a zárómeccsen.
ápr. 13
21:35
Az Atléti közelebb lopódzott a botló Barcelonához (m4sport.hu)
Hat fordulóval a vége előtt kienc pont a különbség a két csapat közt.
ápr. 13
21:36
Női hoki-vb: Ausztria is kipipálva, tornagyőztesként jutottak fel a lányok! (She)
Győzelemmel zárta a magyar női jégkorong-válogatott a Budapesten rendezett divízió 1/A világbajnokságot, miután a torna utolsó meccsén már biztos feljutóként 2–1-re legyőzte Ausztriát.