Egyedi táblával készültek a szurkolók a német-magyar Eb-meccsre (Liner)
Vannak, akiknek fantáziája túlmutat a "Szoboszlai, add nekem a mezed" táblákon.
jún. 19
15:57
Ha csak 5 percet játszik, akkor is nagyot alkot – az Eb-n robbanhat be a törökök csodagyereke (Telex)
A 19 éves Arda Güler a grúzoknak lőtt óriási gólt, amivel Cristiano Ronaldo 20 éves rekordját döntötte meg. Jól jelzi a játékos értékét, hogy Gülert a Real Madrid a Barcelona elől happolta el.
jún. 19
16:03
Megvannak a Konferencia-liga ellenfelek is (Infostart)
A Fehérvárra azeri, a Puskás Akadémiára ukrán ellenfél vár a selejtező második körében
jún. 19
16:03
Stuttgartban is zúgott a Ria, ria, Hungária – videón a magyar drukkerek vonulása (SzMo)
Több ezer magyar vonult szervezett keretek között az MHP Arénához, ahol a válogatott a németekkel csap majd össze.
jún. 19
16:03
A Fradi vezetőedzője elárulta, mit vár a BL-selejtezőben (Sportal)
A Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője, Pascal Jansen és sportigazgatója, Hajnal Tamás is kifejtette véleményét a csapat Bajnokok Ligája-selejtezős sorsolása kapcsán.
jún. 19
16:09
Rossz hírt kapott Gulácsi a német-magyar Eb-meccs előtt (Ripost)
Hadat üzentek az Európa-bajnokságon védő Gulácsi Péternek.
jún. 19
16:09
Egészen elképesztő a magyar szurkolótábor az Európa-bajnokságon (Liner)
A világ legjobb szurkolói között vannak a magyarok, és ha rajtuk múlna, ezt az Európa-bajnokságot valószínűleg mi nyernénk.
jún. 19
16:09
Magyar válogatott játékost igazolt a Vasas (Sportal)
Az elmúlt három idényben bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda női röplabdacsapata szerződtette a magyar válogatott Boskó Ágnest.
jún. 19
16:15
Senki sem értette, mit keres az Eb-n, de apja fia az új portugál hős (Infostart)
Ennél tökéletesebben nem is lehetne kihasználni a rendelkezésre álló játékidőt: a portugálok fiatal cserejátékosa, Francisco Conceição öt perc alatt, két labdaérintésből egy gólt szerzett. Eldöntötte a lipcsei Portugália–Csehország-mérkőzést.
jún. 19
16:21
One Veszprém néven akar BL-t nyerni a kirakatcsapat, a 4iG az új kézis főszponzor a Telekom után (444.hu)
Jászai Gellérték lesznek a névadó főszponzorok, már le is igazolták a spanyol sztáredzőt.
jún. 19
16:21
Villamossal üzent Karácsony Gergely a magyarok Eb meccse előtt (Liner)
Karácsony Gergely is nagy erőkkel hangol a Németország-Magyarország mérkőzésre, ami sorsdöntőnek ígérkezik.
jún. 19
16:33
Willi Orbán: sokat fejlődtünk a labdával, este kiderül, ez mire lesz elég (Infostart)
A stuttgarti német–magyar Európai-bajnoki mérkőzés előtt közölt interjút a Bild Willi Orbánnal, aki Németországban született és nőtt fel, kilenc éve a Bundesligában futballozik, de 2018 óta mégis a magyar válogatott alapembere.
jún. 19
16:33
Helyszíni fotókon a vonuló hatalmas magyar szurkolói tömeg az Európa-bajnokságról (Liner)
Nem lehet panasz a magyar szurkolókra, úgy vonulnak, mint csak nagyon kevesen, és ez erőt adhat a válogatottnak.
jún. 19
16:33
Galéria+Videó: így vonultak a magyar szurkolók Stuttgartban (Sportal)
A magyar keménymag vonulása a szerda esti, Németország-Magyarország Eb-csoportmeccs előtt sem maradt el. Czerkl Gábor fotói.
jún. 19
16:39
Most jött a szomorú hír: meghalt a legendás sportoló (Ripost)
Békében ment el milliók példaképe.
jún. 19
16:39
Többezer magyar szurkoló vonult együtt a stuttgarti MHP Arénába. (Demokrata)
A holland Danny Makkelie sípjelére kezdődik 18 órakor a magyar-német összecsapás.
jún. 19
16:45
Elvették az Eb-rekordját Király Gábornak, üzent is az új csúcstartónak (SzMo)
A portugál Pepe 41 évesen volt a pályán a csehek elleni mérkőzésen. Az eddigi legidősebb pályára lépő játékos, az egykori magyar kapus az Instagramon gratulált utódjának.
jún. 19
16:51
Ott van Stuttgartban is a 2021-es Eb-n Neuernek beszóló magyar szurkoló (Sportal)
Egy különleges magyar szurkoló is tiszteletét teszi a németek elleni labdarúgó Európa-bajnoki csoportmeccsen. A fiatalember nem más, mint Csóka Martin, aki a három évvel ezelőtti müncheni német-magyar Eb-találkozót (2-2) is a helyszínen tekintette meg, és egy felkapott kiszólása miatt országos ismertségre tett szert.
jún. 19
16:57
Peák Barnabás legyőzte Valter Attilát az országúti időfutam ob-n (m4sport.hu)
Az immár háromszoros győztes Peák Barnabás nyerte az országúti kerékpárosok férfi időfutam-bajnokságát, az Adria Mobil bringása tíz másodperccel előzte meg a címvédő Valter Attilát (Visma – Lease a Bike) és szűk egy perccel Pelikán Jánost (CoffeeRide SE), a nőknél – Vas Blanka távollétében – Zsankó Petra (ARBÖ Rapso Knittelfeld) győzött.
jún. 19
16:57
Curtis is feltűnt a tömegben, fotókon a magyar focidrukkerek (BorsOnline)
A magyar drukkerek több ezres csoportban vonulat a stuttgarti stadionhoz.
jún. 19
16:59
Albon beáldozná 2025-öt 2026-ért (m4sport.hu)
Az új szerződés után már hosszabb távban gondolkodik.
jún. 19
17:03
Európa-bajnoki nyolcadik lett tőröző Kondricz Kata (m4sport.hu)
A magyar női tőrözők közül a legjobb eredményt elérve Kondricz Kata a nyolcadik helyen végzett szerdán a bázeli vívó Európa-bajnokságon.
jún. 19
17:09
Már meg is érkezett a Veszprém kéziseinek sztáredzője (Infostart)
Valóban Xavier Pascual Fuertes lett a bajnoki és Magyar Kupa-címvédő Veszprém férfi kézilabdacsapatának vezetőedzője.
jún. 19
17:15
Az utolsó pillanatokban mentettek döntetlenre az albánok (Infostart)
Az albán válogatott a 95. percben szerzett góllal 2-2-re végzett a horvát csapattal szerdán a németországi labdarúgó Európa-bajnokság B csoportjában, a második fordulóban.
jún. 19
17:15
Kiderült Lionel Messi hálószobatitka (Ripost)
Vár rá a Copa América.
jún. 19
17:15
A leves tálalva, a whiskey kitöltve, bajnok a Boston Celtics (Büntető.com)
Több, mint ötvenezer ember várta tűkön ülve, hogy az X közösségi platform legendás Celtics-szurkolója, Janos leírja ezeket a szavakat. Ez ugyanis azt jelentette, hogy a Boston Celtics legyőzte a Dallas Maverickset az NBA nagydöntőjében és napra pontosan 16 évnyi várakozás után ismét magasba emelhette a Larry O’Brien trófeát!
jún. 19
17:18
Hiába a váratlan csodacsere, Modricék ismét megégtek (Metropol)
Nem tudták kibírni a végét a horvátok.
jún. 19
17:21
Modricot talán most küldték nyugdíjba: Horvátország–Albánia 2-2 (444.hu)
Korai albán vezetés után fordítottak a horvátok, hogy aztán a 95. percben Albánia ismét betaláljon. Ez az eredmény könnyen mindkét csapat kiesését eredményezheti.
jún. 19
17:21
Rossi két helyen is változtatott - így állunk fel a németek ellen (Sportal)
A magyar válogatott 18 órakor a házigazda Németországgal játszik az Európa-bajnokság csoportkörének 2. fordulójában, az A jelű kvartettben. Ahogy azt Marco Rossi szövetségi kapitány beharangozta, a svájciak elleni első meccshez képest valóban változtatott, méghozzá két helyen is.
jún. 19
17:21
Hiába szerzett két perc alatt két gólt Horvátország, az albánok a véghajrában kicsikarták a döntetlent (Telex)
Drámai meccsel kezdődött a futball-Eb második fordulója. A horvátok nagy küzdelem árán fordítottak, de a ráadásban elvették tőlük a győzelmet, 2-2-vel zárult a meccs.
jún. 19
17:27
Eb-csata barátok között: a német kerettagok és magyar ismerőseik (Infostart)
A huszonhat tagú német keret közel felének volt már magyar csapattársa pályafutása során Többeknek most is van, illetve korábban a mostani magyar Eb-résztvevőkkel játszottak együtt.
jún. 19
17:27
A hétvégi lesz az év legfontosabb Forma–1-es futama? (Racing)
Barcelonában vendégeskedik a hétvégén a Forma–1 mezőny, és a szezon egészére nézve meghatározó lehet, hogy mit látunk majd a versenyen.
jún. 19
17:27
Albánia a hosszabbítás ötödik percében mentett pontot Horvátország ellen (Sportal)
Bár az albán válogatott az Olaszország elleni mérkőzéshez hasonlóan ismét vezetést szerzett, a második félidő közepén két perc alatt hátrányba került, de a csattanó a hajrában érkezett.
jún. 19
17:27
2-0-ra nyertek a németek, Rossi szerint a bíró nyújtotta a legrosszabb teljesítményt (Telex)
A magyarok sem adták fel, nagyon szép helyzetei voltak a csapatnak, de a németek jól védekeztek. Szoboszlai szerint lehet, hogy sokan túl nagy elvárásokat támasztottak a csapat felé.
jún. 19
17:39
A második félidei csapatra épít Rossi (Infostart)
Marco Rossi két helyen változtatta meg a kezdő tizenegyét a svájciak ellenihez képest. Két olyan játékos kezd, aki a második félidőben szállt be Kölnben.
jún. 19
17:39
A legjobb magyar női tőröző a nyolcadik lett az Eb-n (Sportal)
A magyar női tőrözők közül a legjobb eredményt elérve Kondricz Kata a nyolcadik helyen végzett szerdán a bázeli vívó Európa-bajnokságon - számolt be róla az Mti.
jún. 19
17:45
Gasly figyelmeztette az Alpine-t (Racing)
Az Alpine nemrég bejelentette, hogy az elkövetkezendő futamokra nem tervez semmilyen újítást bevetni az A524-re. A csapat pilótája, Pierre Gasly ebből kifolyólag nem lesz egyszerű az életük. Az enstone-i istálló számára egyáltalán nem az elképzeléseknek megfelelően alakul. Gasly és Esteban Ocon mindösszesen egyszer tudott bejutni a Q3-ba, és eddig
jún. 19
17:57
Brüsszel visszalépett, nem ad otthont a válogatott meccsének (Sportal)
Brüsszel a közel-keleti helyzetre való tekintettel, biztonsági okokból nem ad otthont szeptemberben a Belgium és Izrael közötti labdarúgó Nemzetek Ligája-mérkőzésnek - közölte szerdán a brüsszeli főpolgármesteri hivatal.
jún. 19
18:15
Kétgólos vereség a németektől, de van még matematikai esély a továbbjutásra (Infostart)
A magyar válogatott 2-0-s vereséget szenvedett a házigazda németektől Európa-bajnoki mérkőzésen. A házigazda továbbjutott, a magyar csapat még nem esett ki.
jún. 19
18:15
Sorsdöntő meccsen kell bizonyítani a magyar válogatottnak a rendkívül magabiztos németek ellen (SzMo)
A svájciak elleni vereség után most már a túlélés tét. Ha nem sikerül legalább döntetlent kiharcolni a házigazdák ellen, akkor már szinte csak a csoport harmadik helye lehet reális cél. Kövesd élőben a második csoportmeccsünket!
jún. 19
18:27
Érdi történelmi pécsi sikere sokat ért a Historic Eb-n is (Racing)
Ifjabb Érdi Tibor és Kerék István többször is problémával küzdött, azonban így is sikerült történelmi sikert aratnia a Mecsek Rally Historic Eb mezőnyében, a győzelem pedig a bajnokságban is igen sokat ért.
jún. 19
18:27
Thaiföldre igazolt a NB I kiesőjétől távozó "balhés" középpályás (Sportal)
A thai élvonalban szereplő Pathum United hivatalos Facebook-oldalán közölte, hogy Christian Gomis a csapathoz igazolt.
jún. 19
18:33
Mélységek és magasságok: vegyes hétvégét zártak a magyar motorosok az Alpok-Adria Bajnokságban (P1race)
Az előző hétvégén volt az Alpok-Adria Bajnokság legutóbbi fordulója, amelyen Kecskés Bence, Számadó Máté és Varga Tibor Erik is elindult.
jún. 19
18:39
Jürgen Kloppnak különös ajánlata van a szurkoláshoz (Infostart)
Habár az Európa-bajnokság Németországban zajlik, mégis arra van lehetősége a német szurkolóknak, hogy Mallorcán nézzék a negyeddöntőket, Jürgen Klopp társaságában.
jún. 19
18:39
A Fradi olcsón szerződtetheti a nagy tehetségnek tartott brazilt (Sportal)
Brazil sajtóhírek szerint nemzetközi szinten "aprópénzért" szerezheti meg a Ferencváros a korábban nagy tehetségnek kikiáltott brazil középhátvédet, Raul Gustavót.
jún. 19
18:45
Nehéz pillanatok Stuttgartban: egy góllal vezetnek a németek a sorsdöntő csoportmeccsen (SzMo)
jún. 19
18:57
Király Gábor az Instagramon üzent a portugálok sztárjának (Sportal)
Sportszerű és elegáns gesztust tett közösségi oldalán Király Gábor, amikor a portugál válogatott védőjének, Pepének üzent. "Gratulálunk Pepének, hogy ő lett az Európa-bajnokság történetének legidősebb játékosa! Nagy tisztelet és minden jót!" - írta posztjához a magyar kapus, ugyanis a Porto játékosának a Portugália-Csehország (2-1) mérkőzésen törté
jún. 19
19:03
Nem volt fault? A németek megszerezték a vezetést a mieink ellen (Sportal)
Sajnos a németek Jamal Musiala révén megszerezték a vezetést a magyar válogatott ellen a 22. percben. Más kérdés, hogy a gól előtt Ilkay Gündogan mintha szabálytalankodott volna a menteni igyekvő Willi Orbánnal szemben - a Var-szobában helyet foglaló szakemberek mindenesetre szabályosnak ítélték a találatot.
jún. 19
19:21
Szilágyi Áron a tizenhat közé sem jutott be a vívó Eb-n (Sportal)
Gémesi Csanád és Rabb Krisztián a nyolcaddöntőig jutott szerdán a férfi kardozók egyéni versenyében a bázeli vívó Európa-bajnokságon - számolt be róla az Mti.