Nascar: Óriási! Bakija után Bell jelenthette be vadonatúj csapattársát (Racing)
Mbappé és Lewandowski is betalált, nem sikerült Franciaországnak a csoportgyőzelem (444.hu)
Hiába Mbappé visszatérése, a franciák nem tudtak nyerni, ezzel pedig a csoportgyőzelem sincs meg.
jún. 25
20:18
Hiába a maszkos Mbappé első Eb-gólja, a franciák csak ikszeltek a lengyelekkel (Sportal)
Mivel Franciaország csak 1-1-et játszott Lengyelországgal, Ausztria pedig 3-2-re legyőzte Hollandiát az Eb D-csoportján másik mérkőzésén, a gallok csak a második helyen végeztek.
jún. 25
20:18
Ausztria 34 év után legyőzte Hollandiát, csoportelsőként jutott tovább (Telex)
Az Eb tán legjobb meccsén nyertek 3-2-re. Szervezett, fegyelmezett, közvetlen támadófocival, teljesen megérdemelten. Hollandia csoportharmadik, de négy pontjával biztos továbbjutó.
jún. 25
20:20
Lewandowski a semmiből mentette döntetlenre a lengyelek búcsúmeccsét (Telex)
A franciák rengeteget próbálkoztak, de a klasszis teljesítményt nyújtó lengyel kapus csupán egy tizenegyesből kapott gólt. A második oldalon viszont Lewandowski egyenlített.
jún. 25
20:30
Varga Barnabás kapcsán üzent a stuttgarti klinika (Metropol)
Már mosolygott a Fradi csatára.
jún. 25
20:30
Ausztria nagy csatában 3-2-re verte Hollandiát, és ezzel megnyerte a D csoportot (444.hu)
Megérdemelten nyertek az osztrákok, háromszor szereztek vezetést, Hollandia csak kétszer bírt egyenlíteni, a Koeman-csapat csoportharmadikként jutott tovább.
jún. 25
20:30
Kétszer is egyenlített Hollandia, de Ausztria nyert, és övé a csoportelsőség (Sportal)
Az Európa-bajnokság D-csoportjának utolsó körében Hollandia 3-2-es vereséget szenvedett Ausztriától.
jún. 25
20:42
Hollandia legyőzésével csoportelsők az osztrákok (HírTV)
Az osztrák válogatott 3-2-re legyőzte a holland csapatot kedden a labdarúgó Európa-bajnokság D csoportjának utolsó, harmadik fordulójában Berlinben, ezzel az első helyen zárt a kvartettben. A hollandok harmadikként jutottak a nyolcaddöntőbe.
jún. 25
20:42
Nem tartalékolnak az angolok a szlovénok ellen; Höjlund most is kezd a dánoknál (Sportal)
Íme, a C-csoport 21 órás mérkőzéseinek, vagyis az Anglia-Szlovénia és a Dánia-Szerbia találkozók kezdőcsapatai.
jún. 25
20:44
Az FTC korábbi védője felidézte a Varga Barnabáséhoz hasonló sérülését (Sportal)
A Ferencváros hivatalos honlapjának nyilatkozott Julian Koch. A zöld-fehérek egykori védője Varga Barnabás sajnálatos sérüléséről is beszélt.
jún. 25
20:48
Nem bírt a lengyelekkel és csoportmásodik Franciaország (HírTV)
A francia válogatott meglepetésre 1-1-es döntetlent játszott a már kiesett lengyelekkel a németországi labdarúgó Európa-bajnokság D csoportjának harmadik, utolsó fordulójában kedden, így Didier Deschamps szövetségi kapitány együttese a második helyen végzett a négyesében.
jún. 25
20:54
Felejthetetlen esemény, ez volt a fordulópont Csoboth karrierjében (Metropol)
Innentől kezdve minden megváltozott a válogatott új hősének.
jún. 25
21:00
Varga Barnabás csupa hála, köszönetet mondott a stuttgarti klinikának (BorsOnline)
Varga Barnabás műtétje komplikációk nélkül zajlott le.
jún. 25
21:00
Újabb játékos távozik az Újpesttől - hivatalos (Sportal)
Az Újpest a hivatalos oldalán közölte, hogy július elsejével - közös megegyezéssel - felbontja a tavaszi szezont a Kozármislenynél töltő Szabó Bálint szerződését, aki így távozik a klubtól.
jún. 25
21:12
Nem bírt a lengyelekkel, így csoportmásodik Franciaország (HírTV)
21:18
Legyőzték a hollandokat, ezzel csoportelsők az osztrákok (Demokrata)
Az osztrák válogatott legyőzte a holland csapatot a labdarúgó Európa-bajnokság D csoportjának utolsó, harmadik fordulójában.
jún. 25
21:30
Halálos felső ág - a németek, a spanyolok, a portugálok és a franciák közül csak egy juthat döntőbe (Sportal)
A franciák csak a második helyen végeztek a D-csoportban, így egy ágra kerültek a németekkel, a spanyolokkal és a portugálokkal.
jún. 25
21:32
"Hihetetlen, hogy megnyertük a legnehezebb csoportot" - mondta az osztrák szövetségi kapitány (Sportal)
Ralf Rangnick elégedetten értékelt, miután csapata 3-2-re legyőzte Hollandiát, és megnyerte a D-csoportot.
jún. 25
21:54
Eldőlt a kardcsapat összeállítása, váratlan fejlemény az olimpiai kerethirdetés után (Sportal)
Decsi Tamás kimaradt az olimpiára utazó magyar férfi kardcsapatból, helyére Rabb Krisztián került be - írta az Mti.
jún. 25
21:54
Megvan az olimpiai csapat vívásban, Rabb Krisztián utazhat, a szakágvezető lemondott (Telex)
A világbajnok kardozó, Decsi Tamás kimaradt.
jún. 25
22:00
"Ez ma nagyon rossz volt…" - nyilatkozta a holland szövetségi kapitány (Sportal)
Hollandia 3-2-es vereséget szenvedett Ausztriától a D-csoportban, és ezzel ugyan továbbment, de csak a harmadik helyen.
jún. 25
22:12
Deschamps szerint új sorozat indul, a lengyel kapitány nem hibáztatja a szurkolókat (Sportal)
Nem bírt egymással Franciaország és Lengyelország a D-csoport harmadik fordulójában. A mérkőzést követően így értékeltek a kapitányok.
jún. 25
22:18
Kalle Rovanpera helyettesíti Sébastien Ogier-t a Lengyel Rallyn (Racing)
Kedd este a verseny felügyelői engedélyt adtak arra, hogy Sébastien Ogier és Vincent Landais helyett Kalle Rovanpera éa Jonne Halttunen induljon a Lengyel Rallyn. A kétszeres világbajnok még kedd este a verseny helyszínére érkezik.
jún. 25
23:00
Norvég és szlovák játékvezető a Paks EL-meccsein (Sportal)
Az Európai Labdarúgó Szövetség (Uefa) kijelölte az Európa-liga-selejtező 1. fordulójának játékvezetőit.
jún. 25
23:18
Anglia borzalmas meccsen játszott 0-0-t Szlovéniával (444.hu)
Szlovénia továbbjutott. Magyarország nem jutott tovább.
jún. 25
23:18
Anglia beintett a magyaroknak, még egy napig izgulnunk kell a nyolcaddöntőért (Ripost)
Egyelőre nem örülhetünk.
jún. 25
23:18
Anglia nem segített rajtunk - jelentősen csökkentek a továbbjutási esélyeink (Sportal)
Anglia gól nélküli döntetlent játszott Szlovéniával, de így is a C-csoport élén végzett. Rossz hír számunkra, hogy a bravúros iksznek köszönhetően a szlovénok a mieinkhez hasonlóan három ponttal végeztek, viszont jobb gólkülönbségüknek köszönhetően előttünk végeztek a "legjobb harmadikok" rangsorában. A magyar válogatott továbbjutása immár az F-cso
jún. 25
23:18
Szerbia túl későn és túl keveset harcolt, ki is esett az Eb-ről (Telex)
Szerbiának csak a győzelem lehetett volna elég, mégis egy teljes félidőt átaludtak. A végén már nagyon hajtottak, de maradt a 0-0. ami végül elég volt Dániának a csoport második helyéhez és a továbbjutáshoz.
jún. 25
23:20
Gól nélküli meccsen esett ki Szerbia az Európa-bajnokságról (444.hu)
Nagy helyzetek, kakaskodás, pályára dobott poharak, pályára rohanó szurkoló. Feszült meccset játszott Dánia és Szerbia.
jún. 25
23:20
Gól nélküli döntetlen - Szerbia búcsúzott, Dánia második lett a csoportban (Sportal)
Az Európa-bajnokság C-csoportjának utolsó körében Dánia Münchenben 0-0-s döntetlent játszott Szerbiával.
jún. 25
23:20
Az angolok csoportelsők, a szlovénok történelmet írtak, mi pedig nem biztos, hogy továbbjutunk (Telex)
Eseménytelen és kimondottan unalmas meccsen játszott 0-0-ás döntetlent a szlovén és az angol válogatott. Az eredmény mindkettőjüknek továbbjutást ér, de minket kellemetlen helyzetbe hoz.