2024 március 21.   Sportal
Cegléden tart bemutató edzést szombaton Ono Sohej kétszeres olimpiai és háromszoros világbajnok japán cselgáncsozó.
Cselgáncs: eltiltották Tóth Krisztián riválisát
2024 március 20.   Magyar Hírlap
A férfiak 90 kilogrammos súlycsoportjában világbajnoki címvédő volt az egyetlen olyan versenyző, aki az olimpiai rangsorban megelőzte a magyar sportolót.
Eltiltották a világranglistán Tóth Krisztiánt megelőző georgiai cselgáncsozót
2024 március 19.   m4sport.hu
Eltiltották Luka Majsuradzét, a cselgáncsozók férfi 90 kilogrammos világbajnoki címvédőjét, az egyetlen olyan versenyzőt, aki az olimpiai rangsorban megelőzi Tóth Krisztánt.
Március végén tér vissza a tatamira az olimpiai kvótás helyen álló Pupp Réka
2024 március 6.   m4sport.hu
Bokasérülése után az antalyai Grand Slamen tér vissza Pupp Réka, aki kvótás helyen áll 52 kilogrammban a cselgáncsozók olimpiai kvalifikációs világranglistáján.
Cselgáncs: Tóth Krisztián célja a világbajnoki cím és az olimpiai érem
2024 február 27.   Magyar Hírlap
A Tokióban bronzot nyert, világbajnoki ezüst- és bronzérmes versenyző az M4 Sportnak kiemelte: várja az olimpiát, előkelő helyen szerepel az ötkarikás és a világranglistán is, meglátása szerint 99,9 százalék az esélye, hogy ott lesz a párizsi játékokon.
Tóth Krisztián: 99.9 százalék, hogy kint vagyok az olimpián
2024 február 26.   m4sport.hu
A világbajnoki cím és az olimpiai érem megszerzése tartozik a cselgáncsozó Tóth Krisztián nagy céljai közé.
Két magyar érem a cselgáncs European Open varsói versenyén
2024 február 25.   m4sport.hu
Nerpel Gergely ezüst-, Czerlau Jennifer bronzérmet nyert vasárnap a cselgáncsozók Varsóban megrendezett olimpiai kvalifikációs European Open-viadalán.
Nerpel Gergely ezüstérmes a cselgáncs World Touron
2024 február 11.   Sportal
Nerpel Gergely ezüstérmet nyert a 90 kilósok között a Győrben rendezett olimpiai kvalifikációs cselgáncs European Open-viadalon.
Nerpel Gergely ezüstérmes Győrben a cselgáncs World Touron
2024 február 11.   m4sport.hu
Egy magyar cselgáncsezüst a győri nyitónapon
Egy hazai érem született a Győrben zajló, olimpiai kvalifikációs European Open-viadal szombati nyitónapján - írta az MTI.
Egy magyar éremmel indult a győri cselgáncs World Tour-verseny
2024 február 10.   m4sport.hu
Egy hazai érem született a Győrben zajló, olimpiai kvalifikációs European Open-viadal szombati nyitónapján.
Már a következő olimpiai ciklust szem előtt tartva alakították ki keretüket a cselgáncsozók a győri World Tour-versenyre
2024 február 9.   m4sport.hu
A fiatalok és a második, harmadik vonal kap lehetőséget Győrben.
Olimpiai bronzérmesünk a hetedik helyen végzett
2024 január 28.   Sportal
A 90 kilogrammban szereplő Tóth Krisztián a hetedik helyen zárt vasárnap a cselgáncsozók Odivelasban rendezett Grand Prix-viadalán - írja az MTI.
Győr ad otthont a cselgáncsozók európai olimpiai kvalifikációs versenyének
2024 január 19.   m4sport.hu
A hétvégén bírói és edzői szemináriumot tartanak a városban.
Párizs 2024 – Hat magyar cselgáncsozó áll olimpiai kvótát érő helyen
2023 december 17.   Magyar Hírlap
Az összegzés szerint az Eb-bronzérmes Pupp Réka és az olimpiai bronzérmes Tóth Krisztián szinte biztos indulónak számít.
Pupp Réka elveszítette a bronzmeccset Tokióban
2023 december 3.   Sportal
Az 52 kilogrammos Pupp Réka ötödik lett az olimpiai kvalifikációs cselgáncs World Tour-sorozat tokiói Grand Slam-versenyén számolt be róla az MTI.
Tóth Krisztián: Nem vártam ezt az Eb-bronzérmet
2023 november 9.   Sportal
Nem várt magától ilyen jó eredményt Tóth Krisztián, aki vasárnap bronzérmet nyert 90 kilogrammban a Montpellier-ben rendezett olimpiai kvalifikációs cselgáncs Európa-bajnokságon.
2023 november 9.   m4sport.hu
Cselgáncs Eb: Tóth Krisztián bronzérmes
2023 november 6.   Magyar Hírlap
Az olimpiai bronzérmes, vb- és Eb-második magyar a bronzcsatában a 2019-ben világbajnok holland Noel van't Enddel találkozott, akit az eddigi hét összecsapásukon hatszor megvert.
Maratoni csata után megvan az első magyar érem a cselgáncs-Eb-n
2023 november 5.   Eurosport
Cselgáncs Eb - A 90 kilogrammos Tóth Krisztián bronzérmet nyert a Montpellier-ben zajló olimpiai kvalifikációs cselgáncs Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján.