2018. február 25. vasárnap

febr. 25
0:00
NB I: Nincs szükségünk a Videotonra, hogy motiváltak legyünk – Doll (She)
Érdekes, fordulatos mérkőzésen a Ferencváros 5–2-re legyőzte odahaza a címvédő Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 20., első tavaszi fordulójában. A találkozó után a két vezetőedző, Supka Attila és Thomas Doll értékelt.
febr. 25
0:03
Ennyi milliót ér a gyorskorcsolyázók aranya (Hírklikk)
Csütörtökön zárult a rövidpályás gyorskorcsolyázók versenye a phjongcshangi téli olimpián. A Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor, Knoch Viktor, Burján Csaba összeállítású négyes megszerezte Magyarország történetének első téli olimpiai aranyérmét.
febr. 25
0:04
Vasárnapi sportműsor: topligák, kézilabda BL, NB II-es rajt (She)
Vasárnap megkezdődik a labdarúgó NB II tavaszi idénye, a topligákban többek között Manchester United–Chelsea, PSG–Marseille és Roma–Milan rangadókat rendeznek, az angol Ligakupa döntőjében az Arsenal és a Manchester City feszül egymásnak. Utolsó napjához érkezett a 2018-as téli olimpia. A Bajnokok Ligájában játszik meccset a Telekom Veszprém kézilabdacsapata. Íme, a vasárnapi program!
febr. 25
0:06
Benzema vezérletével nyert a Real Madrid (24.hu)
A sokat kritizált francia csatár két gólpasszt osztott ki a találata mellett.
febr. 25
0:09
La Liga: Suárez triplázott, kiütötte a Gironát a Barcelona (Hírstart)
Kiütéses, 6–1-es győzelmet aratott a Barcelona a Girona felett a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának szombat esti mérkőzésén. Luis Suárez triplázott, Lionel Messi pedig duplázott.
febr. 25
0:18
Női NB I: rangadót nyert, így alapszakaszgyőztes a Fradi (She)
A Ferencváros 2–1-es győzelmet aratott Győrben, míg a címvédő MTK 5–0-ra kiütötte a Kókát a női NB I 12. fordulójában.
febr. 25
1:33
Kim, Kim, Kim, Kim és Kim tarthatja otthon az aranyat - A phjongcshangi téli olimpia tizenhatodik napja (Hírstart)
A téli olimpia utolsó napján Dél-Korea csapatsportágban nyerhet aranyat. Bobos száguldás és a nők leghosszabb versenye jön.
febr. 25
3:21
Három góllal kapott ki Siófokon a DVSC női kézilabda-csapata (Hírstart)
Közel állt a bravúrhoz a csapat, de egy tízperces rövidzárlat miatt elúszott a győzelem.A dvsckezilabda.hu tudósítása szerint 37. percben még 17–15-re vezetett a debreceni csapat, ám jött az áramszünet. Nem találtuk a fogást a hazaiak öt egyes védekezésén, valamint a visszatérése után feljavuló Dedun, s egy 7–1-es rohammal fordított a Siófok (22–18
febr. 25
4:12
Téli olimpia: elmaradt a hazai arany női curlingben (She)
A Pjongcsangban zajló téli olimpia zárónapján először a női curlingesek döntőjét rendezték meg. Hiába biztatta teltház az alapszakaszt megnyerő dél-koreai válogatottat, az addig remeklő és bravúrt bravúrra halmozó csapat a fináléban sima vereséget szenvedett.
febr. 25
4:15
Magabiztosan verték a házigazdát a svéd női curlingesek (m4sport.hu)
Az utolsó endet már le sem játszották a csapatok.
febr. 25
4:30
Téli olimpia: német arany, holtversenyes ezüst bobban (She)
A Pjongcsangban zajló téli olimpia zárónapján a férfi négyes bobok harmadik és negyedik futamát is megrendezték. A győzelmet a németek szerezték meg honfitársaik és a velük századmásodpercre azonos időt elérő dél-koreaiak előtt.
febr. 25
4:33
Két német egység is dobogón a négyes bobosok első két köre után (Hírstart)
Dél-koreai csapat ékelődött be az európaiak közé.
febr. 25
4:45
Friedrich-dupla – Németországé az aranyérem négyes bobban is (m4sport.hu)
A dobogó második fokára két csapat is felállhatott.
febr. 25
5:33
Történelmi sikerek az olimpia utolsó előtti napján (Hírstart)
Az utolsó magyar csapat, az alpesi sízők csapatversenyében a későbbi olimpiai bajnok svájciak ellen esett ki.
febr. 25
6:39
Villámgólra hat találattal felelt a Barcelona (24.hu)
Percek alatt hátrányba kerültek a katalánok, de így is kiütötték ellenfelüket. Philippe Coutinho megszerezte az első gólját a spanyol bajnokságban.
febr. 25
6:57
Elképesztő félreértés után kapott gólt a meccsnek hátat fordító kapus (m4sport.hu)
Sajátjai vezették félre, rosszul végződött az ivószünet.
febr. 25
7:03
A kapus elment inni, ezért a csapata gólt kapott - videó (Hírstart)
Miközben a holland kapus a kulacsával babrált, az ellenfél gólt lőtt a kapujába.
febr. 25
7:03
Az idényben először verte a Golden State az Oklahomát (m4sport.hu)
Nyolcvan ponton tartották a nagy riválist.
febr. 25
7:09
Man City: Guardiola bajba kerülhet, a szövetség hétfőig vár (Hírstart)
Az angol Labdarúgó-szövetség szerint Pep Guardiola, a Premier League-ben éllovas Manchester City spanyol menedzsere megszegte az öltözékre vonatkozó előírásokat.
febr. 25
7:09
Hatalmas a tét a téli olimpia utolsó döntőjében – itt nézheti élőben (m4sport.hu)
A nők között már most a legjobb Marit Björgen minden idők legeredményesebb téli olimpikonjává válhat.
febr. 25
7:15
Megszakadt a Penguins győzelmi sorozata (m4sport.hu)
Tizenegy gólos meccsen kapott ki a Pittsburgh.
febr. 25
7:33
Kettős német győzelem és holtverseny férfi négyes bobban (Hírstart)
Századmásodpercek döntenek, de néha még azok sem. Újabb hazai ezüst.
febr. 25
7:45
Kiütéses Fradi-sikerrel kezdődött a tavaszi szezon (24.hu)
Egyedül a Balmazújváros tudott idegenben győzni, az egyetlen döntetlen Mezőkövesden született. Az NB I 20. fordulójának körképe.
febr. 25
7:48
Légiósok: Németh Krisztián gólja tornagyőzelmet ért – videó (She)
Németh Krisztián csapata, a New England Revolution nyerte meg az észak-amerikai Mobile Mini Sun Cup elnevezésű felkészülési tornát, mivel a döntőben az 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel 4–3-ra legyőzte a Houston Dynamót.
febr. 25
8:06
Légiósok: Németh Krisztián volt a tornadöntő hőse – videó (She)
febr. 25
8:08
Téli olimpia: elképesztő hokidöntőben nyert az Orosz csapat! (She)
Az Orosz csapat nyerte meg a férfiak jégkorongtornáját a pjongcsangi téli olimpián, miután a döntőben hosszabbításban 4–3-ra legyőzte Németországot.
febr. 25
8:09
Jól hajrázott a Szeged a PPD Zagreb ellen (Azenpenzem)
A MOL-Pick Szeged 30-28-ra legyőzte a vendég horvát PPD Zagreb csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában.
febr. 25
8:15
Jól hajrázott a Szeged a PPD Zagreb ellen (Hírstart)
febr. 25
8:24
Rangadók napja - tévéműsor (Infostart)
Véget ér a téli olimpia, döntőt rendeznek az angol Ligakupában, és indul az NB II-es bajnokság. Ezt nézhetjük vasárnap.
febr. 25
8:33
Légiósok: Németh Krisztián gólja tornagyőzelmet ért – videó (Hírstart)
febr. 25
8:33
Liu Shaoang: Ez még csak a kezdet (m4sport.hu)
Az olimpiai bajnok gyoeskorcsolyázó úgy érzi, volt már jobb formában, de elsősorban fejben nem volt jó.
febr. 25
8:35
Vízilabda ob I - Hazai győzelmek az alsóházban (Hírstart)
A házigazda együttesek nyertek az alsóházban a férfi vízilabda ob I középszakaszának szombati nyitányán.
febr. 25
8:42
NHL: nem akármilyen meccsen ért véget a Pittsburgh sorozata (She)
A címvédő Pittsburgh Penguins hat győztes találkozó után kapott ki az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szombati játéknapján.
febr. 25
8:42
Botrány: késekkel, viperákkal támadtak a magyar szurkolókra, három súlyos sérült (Blikk)
Három magyar szurkoló kórházba került.
febr. 25
8:42
Liu Shaoang: Olyanok vagyunk, mint jin és jang (Startlap)
A fiatalabbik Liu két dolgot sajnál az olimpia után.
febr. 25
8:44
NBA: a címvédő Golden State ezúttal megverte az Oklahomát (She)
A címvédő Golden State Warriors 112–80-as sikert aratott az Oklahoma City Thunder felett az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) szombati játéknapján. Az oaklandi együttes az idényben először múlta felül riválisát harmadik egymás elleni mérkőzésükön. A Boston Celtics a 31 pontot dobó Kyrie Irving vezetésével győzött a New York Knicks vendégeként.
febr. 25
8:44
Aranyérmes az orosz férfi jégkorong-válogatott (Startlap)
Hosszabbításban 4-3-ra legyőzte a német együttest.
febr. 25
8:45
Íme a gyilkos emelés, amely végleg taccsra tette a Lokit – VIDEÓ (Rangadó)
Kíméletlen Balmaz-kontra: Rudolf álompasszát Rácz zseniálisan váltotta gólra.
febr. 25
8:47
Minimum szobrot érdemel, aki ilyen ollózós gólra képes – VIDEÓ (Rangadó)
A bombagólok meccsén tátva maradt a szánk.
febr. 25
8:51
Rangos társaságba kerülhet vasárnap Wenger (Hírstart)
A Ligakupát még nem sikerült megnyernie az Arsenallal.
febr. 25
8:51
Orosz győzelem az olimpiai hokidöntőben (m4sport.hu)
A hosszabbítás első emberelőnye volt a döntő momentum.
febr. 25
8:53
Nem vonulhatnak saját zászló alatt az oroszok (m4sport.hu)
A NOB háromfős testülete döntött így.
febr. 25
8:57
Márton Anita két aranyat szerzett a dobóbajnokságon (Hírstart)
Márton Anita a súlylökés mellett a diszkoszvetést is megnyerte szombaton az atléták országos téli dobóbajnokságán.
febr. 25
9:00
Női kézi: huligánok támadtak a fradistákra, hárman megsérültek (She)
Mint arról beszámoltunk, a Ferencváros idegenben 24–23-ra legyőzte a Buducsnoszt Podgoricát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 4. fordulójában. A mérkőzésre nagyjából százötven magyar szurkoló kísérte el a csapatát, a csarnokig azonban sajnos nem mindenki jutott el.
febr. 25
9:02
Téli olimpia: a rekorder Björgen „unalmassá” tette a zárást (She)
A női 30 km-es klasszikus stílusú sífutással zárult a Pjongcsangban zajló téli olimpia. A győzelmet a norvég Marit Björgen szerezte meg, s sikerének köszönhetően az utolsó pillanatban a norvégok visszavették az első helyet az éremtáblázaton.
febr. 25
9:09
Sereghatót vert az Inter, Nagy Ádámmal nyert a Bologna (Hírstart)
Az olasz bajnokság szombat esti mérkőzésein mindkét pályán hazai győzelem született.
febr. 25
9:09
A záróünnepségen sem vonulhatnak saját zászló alatt az orosz sportolók (444.hu)
Most sem volt doppingmentes a csapat.
febr. 25
9:12
Őrült döntőt nyertek az oroszok (Infostart)
Az orosz válogatott nyerte a férfi jégkorongtornát a phjongcshangi téli olimpián, miután a vasárnapi fináléban hosszabbításban 4-3-ra legyőzte a német együttest.