Papp Krisztina

Papp Krisztina döntős 5000 méteren
2009 augusztus 19.   Metropol
Papp Krisztina bejutott a döntőbe 5000 méteren a berlini atlétikai világbajnokságon. Az újpesti futónő a szerdai előfutamban taktikus versenyzéssel folyamatosan tapadt az előbb nyolc, majd hat fősre szűkült élbolyra, s a hajrában feljött a negyedik helyre, 15:19.90 perccel, idei legjobbjával ért célba.
Atlétikai vb: Papp Krisztina a kilencedik idővel került be a döntőbe
2009 augusztus 19.   She
A második előfutam után kialakult a női 5000 méteres síkfutás szombati döntőjének mezőnye. A futamában negyedik helyen végző Papp Krisztina a kilencedik idővel került be a fináléba. Az első hét idő közül négy etióp, három pedig kenyai indulóé, de a nyolcadik időt elérő, török színekben induló Alemitu Bekele is Etiópiában született…
Atlétikai vb: Papp Krisztina döntőbe jutott 5000 méteren
Papp Krisztina remek futással bejutott a szombati fináléba a nők 5000 méteres futószámában az atlétikai világbajnokságon. Papp a negyedik helyen végzett az első futamban, amelyből az első öt biztosan továbbjut, így már készülhet a fináléra.
2009 augusztus 19.   Infostart
Papp Krisztina bejutott a döntőbe 5000 méteren a berlini atlétikai világbajnokságon.
Atlétika: Papp Krisztina első lett 3000 m-en Zaragozában
2009 július 19.   She
Papp Krisztina 3000 méteren 8:53.60 perces idővel erős mezőnyt megelőzve az első helyen ért célba, mögötte az etióp Ferhiwot Gosku 8:55,02-t futott. Második helyezést szerzett a 800 méter „A” futamában Kazi Tamás (1:48.73) – adta hírül a Magyar Atlétikai Szövetség honlapja.
Atlétika: Papp negyedik, Takács hatodik lett Stuttgartban
2009 február 8.   She
Papp Krisztina negyedik lett 3000 m-en, Takács Dávid pedig hatodik 1000 m-en a stuttgarti fedettpályás atlétikai viadalon.
2009 február 7.   She
Atlétika, női 5000 m: Papp Krisztina búcsúzott
2008 augusztus 19.   She
Papp Krisztina a 27. helyen végzett a női 5000 méteres síkfutásban, így nem jutott be a tizenötös döntőbe.
Atlétika: Papp Krisztina olimpiai B-szintje Jérezben
2008 június 25.   She
Papp Krisztina olimpiai B-szintet érő idővel a második helyen végzett 5000 méteren a spanyolországi Jerezben rendezett atlétikai viadalon.
Atlétika: Papp Krisztina 3000 méteren hatodik Zágrábban
2007 július 4.   She
Papp Krisztina 3000 méteren hatodikként futott a célba a zágrábi atlétikai Grand Prix-viadalon. Ideje - a viadal honlapja szerint - 9:07.77 perc volt, a győzelmet az orosz Olga Komjagina szerezte meg 8:52.03-mal.