Hosszú Katalinka

Hosszú Katinkának nem sikerült érmet szereznie 100 méter háton
2018 augusztus 7.   444.hu
Burián Katalin ugyanebben a számban hetedik lett a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon.
Késely Ajna bronzérmes 1500 méter gyorson, Hosszú negyedik 100 méter háton
2018 augusztus 7.   Azenpenzem
Késely Ajna bronzérmet nyert kedden 1500 méter gyorson, Hosszú Katinka negyedik, Burián Katalin hetedik lett 100 méter háton a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon.
Úszó Eb: Hosszú Katinka lemaradt az éremről 100 háton
2018 augusztus 7.   She
Hosszú Katinka a negyedik, Burián Katalin a hetedik helyen végzett 100 méteres hátúszásban a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokságon.
Úszó Eb: Késely Ajna bronzérmes, Hosszú Katinka negyedik
2018 augusztus 7.   ATV
Késely Ajna bronzérmet nyert kedden 1500 méter gyorson a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon. Hosszú Katinka pedig negyedik, míg Burián Katalin hetedik lett 100 méter háton.
Késely újabb érme hatalmas egyéni csúccsal, Hosszú negyedik 100 háton
A Glasgow-ban zajló 34. úszó Európa-bajnokság ötödik napján Késely Ajna óriási egyéni csúccsal bronzérmet szerzett 1500 méteres gyorsúszásban. Női 100 háton Hosszú Katinka a 4., Burián Katalin a 7. helyen végzett. Hosszú a második legjobb idővel döntőbe jutott 200 vegyesen, amelyben Jakabos Zsuzsanna is kvalifikálta magát a fináléba. A férfiaknál 2
Parádés hajrá, Kapás Boglárka Európa-bajnok 200 pillangón!
2018 augusztus 6.   She
A Glasgow-ban zajló 34. úszó Európa-bajnokság negyedik napján Kapás Boglárka aranyérmet nyert 200 méteres pillangóúszásban! Szilágyi Liliána ugyanezen a távon a hatodik helyen végzett. A női 100 hát elődöntőjében Hosszú Katinka a második, Burián Katalin a hetedik legjobb idővel jutott be a döntőbe, Cseh László viszont hét századdal lemaradt az 50 p
Hosszú, Cseh és Burián elődöntőbe, Késely döntőbe jutott
2018 augusztus 6.   ATV
Úszó Eb: Hosszú, Cseh és Burián elődöntőbe, Késely döntőbe jutott
2018 augusztus 6.   Blikk
Glasgow, 2018. augusztus 6., hétfő (MTI) - A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka első egyéni számában, 100 méter háton Burián Katalinnal együtt, Cseh László pedig 50 méter pillangón bejutott az elődöntőbe, míg Késely Ajna 1500-on a döntőbe a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokságon.
Vizes vb: a vasárnapi előfutamok élőben az NSO-n!
2017 július 30.   She
A magyarországi vizes világbajnokság vasárnap délelőtti úszóprogramjában Hosszú Katinka nagyszerű úszással, a legjobb idővel jutott be a 400 vegyes esti döntőjébe, Jakabos Zsuzsanna a 12. helyen zárt. Verrasztó Dávid is szenzációs volt, a férfiak hasonló versenyszámában a harmadik idővel finalista, Gyurta Gergely a 18. lett. A Burián Katalin, Sztankovics Anna, Szilágyi Liliána, Molnár Flóra négyes…
Újabb magyar úszósiker
2017 július 27.   hirado.hu
Harmadikként ért be Hosszú Katalin a 200 méteres pillangóban.
Úszó Eb: Hosszú aranyérmes, Burián negyedik 200 háton
2016 május 17.   She
Hosszú Katinka első, Burián Katalin negyedik lett a női 200 méteres hátúszás döntőjében a londoni vizes Európa-bajnokságon.
Hétvégi műsor az InfoRádióban - Arénák
2015 február 20.   Infostart
Magyarország megérdemelné, hogy a nemzetközi hitelminősítők kedvezőbb adóskategóriába sorolják a márciusban esedékes felülvizsgálat során - mondta az Aréna című műsorban Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter. Egyebek mellett ez a beszélgetés is hallható a hét végén az InfoRádióban. Hallhatják majd Novák Katalint, az Emmi államtitkárát és Hosszú Katinka úszót is.
Divatban is bajnokok sportolóink
2009 december 19.   Blikk
BUDAPEST – Valóban csillogtak a versenyzőnők csütörtök este a Sportcsillagok Gálaestjén. Az újságírók által legjobbnak választott úszó, Hosszú Katinka (20) mellett az öttusázó Gyenesei Leila (23), valamint a Kovács Katalin (33), Janics Natasa (25), Benedek Dalma (27) és Kozák Danuta (22) összetételű világbajnok kajak négyes jócskán meglepte a díszes esemény közönségét.