2007. december 1. 0:20, Népszabadság
Kicsit, azt hiszem, mindannyian csalódnánk, ha kiderülne, senkit nem kentek meg a Gripen-bizniszben Magyarországon. Nem kell félni, nem derül ki, elvileg lehetetlen, hogy az ilyesmi kiderüljön. Csak úgy eljátszottam a gondolattal. Bocsánat.
Tovább a teljes cikkre...
0017/T Írja be a keresett kifejezést
web katalógus hírek játékok