Sport hírek - Friss hírek

17:09 Tizenhét év után nyert a Diósgyőr az MTK vendégeként (Blikk.hu)
Magyarország - Ha érdekel a futball, akkor itt a helyed! A blikk.hu-n megnézheted a labdarúgó NB I-es mérkőzések összefoglalóját. A találkozók góljait, érdekességeit.
17:09 Férfi kézilabda BL - Fontos szegedi győzelem (stop.hu)
A Mol-Pick Szeged helyenként remek, összeszedett játékkal 25-24-re nyert a francia Dunkerque otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája hatodik fordulójában, ezzel hatalmas lépést tett afelé, hogy csoportjának első vagy második helyén végezzen.
16:57 Nyert a Szeged Dunkerque-ben (vs.hu)
Egy gólos, de nagyon fontos győzelmet aratott a francia Dunkerque ellen a Szeged a férfi kézi BL-ben.
16:57 NB III: 7 diadal után nagy pofont kapott a Putnok; Csankék bravúrja (Nemzeti Sport)
A labdarúgó NB III 15. fordulójában a keleti éllovas Putnok 4–0-s vereséget szenvedett a Kazincbarcika vendégeként. A Csank János vezette Vác tíz emberrel 1–1-es döntetlent ért el, míg a III. kerületi TVE 0–2-ről nyert.
16:53 F1: a két Red Bullt vizsgálják, szabálytalanok lehetnek (nso.hu)
Az Abu-dzabi Nagydíj időmérő edzése után a sportfelügyelő testület elé idézték Sebastian Vettelt, Daniel Ricciardót és a Red Bull-istálló vezetőit, mert a két autón az első légterelő a megengedettnél hajlékonyabb volt.
16:51 Videó: „CR7-es” sarkazós góllal verte meg a Diósgyőr az MTK-t (nso.hu)
Georges Griffiths duplájával nyert a Diósgyőr idegenben az MTK ellen a labdarúgó NB I 15. fordulójában. Az elefántcsontparti támadó a 8. percben egy elképesztő – Cristiano Ronaldóéra szinte tökéletesen hasonlító – sarkazással szerezte meg a vezetést, több mint fél óra elteltével pedig közeli fejes góllal növelte a vendégek előnyét. Nézze meg a találkozó összefoglalóját!
16:51 Hatalmas csatát nyert a Szeged (origo.hu)
16:37 Férfi kézi BL: Veszprém-Vardar Szkopje élőben az NSO-n! (nso.hu)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjának 6. fordulójában az MKB-MVM Veszprém a Vardar Szkopjét fogadja. Kövesse a találkozó alakulását folyamatosan frissülő tudósításunk segítségével!
16:35 Videó: kizuhant a nézők közé a kosaras, majd puszit adott (nso.hu)
Nem mindennapi jelenet zajlott le az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA), a Denver Nuggets–New Orleans mérkőzésen. A denveriek centere, JaVale McGee az oldalvonalnál egy vetődéssel mentette meg a labdát, és bezuhant a nézők közé a 107–100-ra megnyert találkozón. Az ijedtséget orvosolandó átölelte a hölgyet, aki mellett „landolt", az arcára lehelt egy csókot, majd visszafutott a…
16:33 Anglia: öngól, 11-es, piros - ő a legbalszerencsésebb játékos? (nso.hu)
Nem élete mérkőzése volt Alex Pearce-nek, a Reading hátvédjének a Cardiff elleni péntek esti angol másodosztályú bajnoki összecsapás, de így is garantáltan emlékezetes marad számára.
16:33 Fejtetőre állt az NB II (origo.hu)
Az utolsó előtti helyen álló Siófok 2-2-es döntetlent ért el az élcsoportba tartozó Gyirmót ellen a labdarúgó NB II 15. fordulójának szombati játéknapján.
16:21 Rosberg vs Hamilton: a német indul az élről (vs.hu)
Ahogy délelőtt, úgy délután is Rosberg volt a leggyorsabb Abu-dzabiban, így ő indul az élről a holnapi utolsó futamon.
16:21 BL: kikapott a németektől a Vardar (handball.hu)
A BL B-csoportjának végső sorrendje már korábban eldőlt, most pedig az, hogy melyik csapat hány pontot visz a középdöntőbe. A D-csoportban a Larvik a Lublint búcsúztathatja.
16:21 Anglia: öngól, büntető és egy piros - a világ legbalszerencsésebb játékosa? (Nemzeti Sport)
Nem élete mérkőzése volt Alex Pearce-nek, a Reading hátvédjének a Cardiff elleni tegnapi angol másodosztályú bajnoki összecsapás, de így is garantáltan emlékezetes marad számára.
16:17 Diósgyőr-bravúr Pesten (origo.hu)
A Diósgyőr az elefántcsontparti Georges Griffiths duplájával nyert az MTK vendégeként az NB I szombati első mérkőzésén.
16:15 Férfi kézi BL: idegenben is megverte a franciákat a Szeged (nso.hu)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjának 6. fordulójában a Mol-Pick Szeged a francia Dunkerque otthonában is győzni tudott. Az utolsó percek váratlanul izgalmasra sikeredtek, de a Szeged megérdemelt győzelmet aratott.
16:15 25 éves szurkolót késeltek halálra (origo.hu)
Összecsaptak a huligánok a Galatasaray–Crvena zvezda Euroliga-rangadó előtt, egy 25 éves szerb drukkert megkéseltek, az életét vesztette.
16:09 NB I: Dunaújváros-MVM-Paks - élőben az NSO-n! (Nemzeti Sport)
Dunaújváros PASE–MVM-Paks találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
16:07 PL: Chelsea-West Bromwich élőben az NSO-n! (Nemzeti Sport)
Az Európa-bajnoki selejtezők és felkészülési mérkőzések után Angliába is visszatér a klubfutball, a Premier League 12. fordulójában 16 órától az éllovas Chelsea a West Bromwich Albiont fogadja a Stamford Bridge-en. Ha az eddig veretlen kékek ezúttal sem szenvednek vereséget, klubrekordot állítanak fel. Kövesse a találkozó alakulását folyamatosan frissülő, szöveges tudósításunk segítségével!
16:05 NB I: Puskás Akadémia-Haladás élőben az NSO-n! (Nemzeti Sport)
Puskás Akadémia–Haladás találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!