Sport hírek - Friss hírek

22:30 Wimbledon: Djokovics nagy bajban, Federer simán nyert (nso.hu)
Roger Federer három játszmában legyőzte a brit Daniel Evanst a wimbledoni teniszbajnokság pénteki játéknapján, a férfi egyes 3. fordulójában. Novak Djokovics ellenben kétszettes vesztésre áll az amerikai Sam Querrey ellen, és ha nincs az esőszünet…
22:21 Videó: kevesen szívatják meg ennyire a belga védelmet – Wales vezet (Nemzeti Sport)
Hal Robson-Kanu szenzációs góljával Wales 2–1-re vezet Belgium ellen a labdarúgó Eb-n.
22:19 Man. City: 4 év alatt 4 millió fontot keresett – 0 játékperccel (Nemzeti Sport)
Martín Demichelis és Richard Wright is távozik az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester Citytől.
21:54 NB II: Szekeres Tamás a Siófok ügyvezető igazgatója is lett (nso.hu)
Mint beszámoltunk róla, a Vasas Kubala Akadémia tulajdonosi köre Szekeres Tamást bízta meg az ügyvezetői teendők ellátásával. Mivel a Siófok szoros kapcsolat kiépítésére törekszik a Vasas Kubala Akadémiával, Szekeres lett az NB II-es csapat ügyvezető igazgatója is.
21:54 A walesi-belga meccs góljai videón (origo.hu)
Egy fantasztikus kapáslövésre egy szép fejessel válaszoltak a walesiek a belgáknak az Eb negyeddöntőjében.
21:36 Eb 2016: kik kergetik kék melegítőben a szurkolókat a tornán? (nso.hu)
A labdarúgó Európa-bajnokságot figyelemmel kísérők többször láthattak már akcióban egy kék uniformisban tevékenykedő osztagot, mely – rendfenntartó erőktől kicsit szokatlan módon – melegítőben végzi feladatait. Marseille-ben a magyar szektorban is ők „békéltettek” viperával, a portugál–lengyel negyeddöntőn pedig ők vitték el a hosszabbításban pályára rohanó férfit. No de kik is ők?
21:26 Videó: Nainggolan pokoli nagy góljával vezetett Belgium (Nemzeti Sport)
Radja Nainggolan bombájával Belgium megszerezte a vezetést Wales ellen a labdarúgó Eb negyeddöntőjében (Wales később egyenlített). Íme, a gól!
21:24 Válogatott: hogy dönt Király és Gera a folytatásról? (Nemzeti Sport)
A sikeres Európa-bajnoki szereplés után visszavonul-e a válogatottságtól Király Gábor és Gera Zoltán? Szavazzon!
21:18 Videó: másodpercek alatt három ziccert hagyott ki Belgium (nso.hu)
A belgák rögtön a meccs elején nekiestek Walesnek a labdarúgó Eb negyeddöntőjében. Belgium másodpercek alatt háromszor is helyzetbe került, de mindegyik kimaradt.
21:18 A könyörtelen huligánok orvost is vittek az Eb-re (origo.hu)
Az orosz fociultrák, akik az Eb első napjain komoly verekedéseket provokáltak Marseille-ben főleg angol szurkolók ellen, olyannyira felkészültek a balhéra, hogy saját orvosuk is volt.
21:02 Eb 2016: Wales–Belgium negyeddöntő élőben az NSO-n! (nso.hu)
Wales–Belgium negyeddöntő percről percre a labdarúgó Európa-bajnokságról: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
21:00 Rio 2016: Cseh mellett Kenderesi Tamás úszhat 200 pillangón (nso.hu)
Kenderesi Tamás 200 méter pillangón legyőzte Biczó Bencét az úszó Budapest Open pénteki versenynapján, a Tüske uszodában, így biztosan ő szerepelhet majd ebben a számban a világbajnok Cseh László mellett a riói olimpián.
21:00 Cseh mellett Kenderesi úszhat 200 pillangón (origo.hu)
20:42 Wimbledon: Serena Williams óriási csatára kényszerült (nso.hu)
A címvédő Serena Williams hatalmas csatában, szetthátrányból legyőzte a szintén amerikai Christina McHale-t a wimbledoni teniszbajnokság pénteki játéknapján, a női egyes 2. fordulójában.
20:42 Nem ígér gólzáport a lille-i csata (origo.hu)
<iframe src="http://www.origo.hu/s/partners/euro2016widgetspublic/html/base.html?matchid=838552" width="644" height="430" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen=""></iframe>
20:30 Eb 2016: a két Lukaku is ott van a belgák kezdőjében (Nemzeti Sport)
Romelu Lukaku mellett testvére, Jordan Lukaku is bekerült a belgák, Wales elleni kezdőcsapatába.
20:06 Anglia: PL-csapatnál folytatja pályafutását a DVSC kapusa (nso.hu)
Deczki Máté, a DVSC-Tevától távozó 16 éves kapus aláírt angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Stoke Cityhez.
20:06 Magyarország a 2020-as vízilabda és úszó Eb-re is pályázik (ma.hu)
Az már korábban is egyértelműen megfogalmazott cél volt, hogy a jövő évi vizes világbajnokságra készülő Dagály Úszóaréna ne maradjon kihasználatlanul a 2017-es vb és a 2019-es junior vb után.
19:48 Tour de Hongrie: kicentizett litván diadal a harmadik etapon (nso.hu)
A Tour de Hongrie harmadik szakaszának végén egy hosszú szökés után a litván Gediminas Kaupas szerezte meg a győzelmet.
19:36 Vasas: hatszoros válogatott lett az akadémia ügyvezetője (Nemzeti Sport)
A Vasas Kubala Akadémia hivatalos honlapján bejelentette, hogy tulajdonosi köre Szekeres Tamást bízta meg az ügyvezetői teendők ellátásával. Az eddigi megbízott ügyvezető, Csúri Csaba a jövőben a tulajdonosi képviseletet tölti be.