Sport hírek - Friss hírek

0:39 Ez a nap a helyosztóké volt (handball.hu)
Hat helyosztó mérkőzést játszottak a junior Európa-bajnokságon , így kialakult az ötödik és tizenhatodik hely közötti sorrend.
0:34 A Wolfsburg nyerte a német labdarúgó Szuperkupát (inforadio.hu)
A kupagyőztes, házigazda Wolfsburg nyerte meg a német labdarúgó Szuperkupát, miután a szombat esti mérkőzésen 11-esekkel legyőzte a bajnok Bayern Münchent.
0:33 NB I: Jelenleg bajnokesélyes az Újpest – Kálnoki Kis (Nemzeti Sport)
Az Újpest sima, 2–0-s győzelmet aratott a Békéscsaba ellen a labdarúgó NB I 3. fordulójában. Az egyik gólszerző, Kálnoki Kis Dávid, valamint Nebojsa Vignjevics, Zoran Szpisljak és Balog Zsolt értékelt.
0:30 Vasárnapi sportműsor: Honvéd-DVSC, Arsenal-Chelsea, elkezdik úszóink (nso.hu)
Vasárnap sem maradunk sportesemények nélkül, a labdarúgó NB I-ben a Budapest Honvéd a DVSC-Tevával csap össze, az angol Szuperkupáért az Arsenal és a Chelsea méri össze az erejét, a BL-győztes Barcelona a Fiorentinával vív felkészülési mérkőzést, továbbá úszóink is elkezdik szereplésüket a kazanyi vizes világbajnokságon, és kiderül, kivel (Kanada/Olaszország) játszik majd a negyeddöntőben férfi…
0:30 Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella (inforadio.hu)
A labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának szombati eredményei és további programja:
0:16 Felkészülés: a Mallorca legyőzte a Heerenveent, Otigba-piros (nso.hu)
Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen a Mallorca 1–0-ra legyőzte a Heerenveent. A holland csapatban szerepet kapott Otigba Kenneth is, ám csak a 61. percig lehetett a pályán, mivel akkor a második sárga lapja miatt kiállították. A gólt Fofo szerezte a 49. percben.
0:12 NS: Olasz – fény az út elején; Görbicz és az anyaság - vasárnap (nso.hu)
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.

2015. augusztus 1. szombat

tegnap
23:54
Tovább menetel a Fradi (Metropol.hu)
A fociklub veretlenségi sorozata immár 23 mérkőzéses.
tegnap
23:36
Labdarúgó NB I - A Vasast is legyőzte a Ferencváros (inforadio.hu)
A listavezető Ferencváros kétgólos győzelmet aratott az újonc Vasas otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójának utolsó szombati mérkőzésén.
tegnap
23:21
NB I: „A Ferencváros ma nagy falat volt a Vasasnak” (Nemzeti Sport)
A Vasas igazából csak az első félidőben volt ellenfele a Ferencvárosnak a szombat esti bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. A két vezetőedző az M4 sportcsatornának értékelt.
tegnap
23:20
Kikapott a Bayern München a Szuperkupa-döntőben (origo.hu)
tegnap
23:18
Francia Szuperkupa: a PSG lejátszotta a pályáról a Lyont (nso.hu)
Akárcsak tavaly, idén is a Paris Saint-Germain nyerte meg a Francia Szuperkupát (Trophée des Champions), mivel a szombati montreali mérkőzésen magabiztosan, 2–0-ra legyőzte a Lyont.
tegnap
23:18
Győzelemmel kezdett a magyar női röplabda-válogatott az Európa Ligában (inforadio.hu)
tegnap
23:18
Jó formában a magyar női röplabdázók (origo.hu)
Győzelemmel kezdte meg szereplését az Európa Ligában a magyar női röplabda-válogatott, amely szombaton a grúzokat verte magabiztosan Békéscsabán. A magyar csapat egy év szünet után vesz ismét részt a sorozatban.
tegnap
23:04
NB I: Kitüntetés a Fradinak, hogy elvinnék a játékosait – Doll (nso.hu)
A Ferencváros 2–0-ra legyőzte a Vasast az NB I 3. fordulójában. A Fradi meglepte a hazaiakat, Thomas Doll 4–1–2–1–2-es felállásban, azaz „gyémánt” alakzatban küldte fel a pályára az övéit. Ezt mind a két szakember megemlítette a találkozót követő sajtótájékoztatón. Thomas Doll, az FTC vezetőedzője elmondta azt is, megtiszteltetés számukra, hogy érdeklődnek a játékosaik iránt a külföldi csapatok.
tegnap
23:02
Roma: Szczesny nem ilyen debütálásra számított… (nso.hu)
Utolsó előtti felkészülési mérkőzésén vereséget szenvedett az AS Roma, a „farkasok” 2–0-ra kaptak ki a portugál Sporting CP otthonában.
tegnap
23:00
Lengyelország: Guzmics örülhet, legyőzték Kádárékat (nso.hu)
Guzmics Richárd csapata, a Wisla Kraków 2–0-ra megnyerte a Lech Poznan elleni „magyar derbit” a lengyel labdarúgó-bajnokság 3. fordulójának szombati játéknapján.
tegnap
23:00
A Vasast is legyőzte a Ferencváros (stop.hu)
tegnap
23:00
Böde tíz perc alatt elintézte a Vasast (origo.hu)
A listavezető Ferencváros kétgólos győzelmet aratott az újonc Vasas otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulójában. A zöld-fehérek ezzel továbbra is százszázalékosak, míg az angyalföldieknek ez volt a harmadik vereségük. A Ferencváros tavaly október 4. óta nem talált legyőzőre a bajnokságban, veretlenségi sorozata 23 mérkőzéses.
tegnap
22:45
Német Szuperkupa: a Wolfsburg tizenegyesekkel verte a Bayernt (Nemzeti Sport)
A német futball első fontos eseménye az új szezonban a bajnok és a kupagyőztes találkozója volt a Szuperkupáért. Hiába vezetett a Bayern München az utolsó percig, a Wolfsburg egyenlített Nicklas Bendtner révén, majd tizenegyesekkel megszerezte a trófeát is.