Sport hírek - Friss hírek

19:18 Mladenovic állította meg Sarapovát Stuttgartban (M4 Sport)
Hatalmas küzdelemben nyert a francia lány.
19:18 Ligue 1: nyert a Monaco, évszázados bravúr Mbappétól (NSO)
A Monaco hazai pályán 3–1-re legyőzte a Toulouse-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójának szombati játéknapján, és hárompontos előnyre tett szert az élen a PSG-vel szemben.
19:12 „Kimi nem lassú versenyző!” (M4 Sport)
Végre esélye nyílt a pole-ra – és éppen ez bosszantotta a leintés után...
19:06 Barcelonai tenisztorna: Nadal már csak egy lépésre van tizedik címétől (Hírstart)
Az eddig kilencszeres győztes Rafael Nadal 1 óra 35 perces mérkőzésen győzte le az argentin Horacio Zeballost a 2,3 millió euró (724,8 millió forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztorna szombati elődöntőjében.
19:00 2008 óta először Ferrari első sor Forma-1-es versenyen! (Hírstart)
A 2008-as Francia Nagydíj óta nem történt meg, hogy a Ferrari autói indulhatnak az első sorból.
18:54 Barcelonai tenisztorna: Nadal már csak egy lépésre van tizedik címétől (ATV)
18:54 Marcelo mentette meg a Realt (Inforádió)
A Real Madrid hazai pályán 2-1-re nyert a Valencia ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában, szombaton.
18:50 Orosz Nagydíj: végsebességek az időmérőn (M4 Sport)
A Williams a lista élén.
18:48 Újra lecsapott Ronaldóra a tizenegyesek réme, de hiába (M4 Sport)
Rezgett a léc a Realnál.
18:48 Dortmund: a teljes tábor a Köln védőjét ünnepelte – videó (Nemzeti Sport)
Mint arról beszámoltunk, a Borussia Dortmund hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott az 1. FC Kölnnel a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 31. fordulójában. A BVB szurkolói lehet, hogy csalódottak voltak az eredmény miatt, de nem felejtették el megünnepelni Neven Szuboticsot, aki korábban két bajnoki címet is nyert a Dortmunddal, ám jelenleg kölcsönben a „kecskéseknél”…
18:45 Kiesett a spanyol élvonalból a bajnokság kabarécsapata (24.hu)
Az Osasuna után megvan a második búcsúzó is.
18:42 Nadal egy lépésre tizedik címétől (M4 Sport)
Nehéz finálé vár Nadalra hazai környezetben.
18:42 Elképesztő, amit a Real Madrid művel (Player)
Otthon nyert a Madrid, naná, hogy ismét a hajrában.
18:42 Férfi vízi ob I: lépéselőnyben a Szeged; Tatabánya-siker (NSO)
A Tatabánya játszhat a férfi vízilabda-bajnokságban a 13. helyért, míg a Szentes a 15.-ért szállhat vízbe, miután a két együttes szombati összecsapásán hazai siker született.
18:30 Topligák: Ronaldo majdnem elszúrta, 10 év után kiesett a Sunderland (hatharom.com)
A Real megizzadt a Valencia ellen, de végül összejött a győzelem. Ez történt szombaton a topligákban.
18:24 Vívó-vk: a tőröző Kreiss Fanni nyolcadik Németországban (NSO)
Kreiss Fanni a nyolcadik helyen végzett a női tőrözők németországi világkupaversenyén, Tauberbischofsheimben.
18:18 Kiesett a Sunderland (M4 Sport)
Megvan a Premier League első búcsúzója.
18:18 PL: gólszegény délután, David Moyes csapata kiesett (NSO)
Búcsúzott a Sunderland az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságtól (Premier League), miután a 35. fordulóban hazai pályán kikapott a Bournemouth-tól 1–0-ra.
18:16 NB I: Haladás–Paks élőben az NSO-n! (NSO)
Haladás–Paks találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
18:14 NB I: Bp. Honvéd–Gyirmót élőben az NSO-n! (NSO)
Bp. Honvéd–Gyirmót találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!