Sport hírek - Friss hírek

21:52 Horvátország: szurkolói randevú az autópályán - vascsövekkel (nso.hu)
Legalább tizenhét szurkoló sérült meg abban a tömegverekedésben, amely a két legnagyobb horvát rivális, a Dinamo Zagreb és a Hajduk Split drukkerei között tört ki szerda este.
21:50 Videó: színvonal - csak az utolsó 20 percnek volt kupahangulata (nso.hu)
Gólnélküli döntetlennel végződött az MTK–Újpest labdarúgó Magyar Kupa elődöntője. A mérkőzés utána hazaiaktól Vass Patrik és Horváth Zsolt, míg a lila-fehérektől Dusan Vasziljevics értékelt az NSO Tv-nek.
21:50 Új elnöke lesz a Brazil Labdarúgó Szövetségnek (inforadio.hu)
A Brazil Labdarúgó Szövetség (CBF) Marco Polo del Nerót választotta meg új elnökévé, aki azonban csak jövő áprilisban foglalja el posztját.
21:48 Király-kupa: Barcelona-Real Madrid döntő élőben az NSO-n! (nso.hu)
A Király-kupa döntőjében újra összeméri erejét a Barcelona és a Real Madrid. A két spanyol gigász a Valencia otthonában csap össze, Gerardo martino és Carlo Ancelotti is első trófeáját hódíthatja el új csapata élén. Kövesse velünk a mérkőzés alakulását folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
21:48 Döntőben a címvédő győri női kosarasok (ma.hu)
A címvédő Győri Audi ETO KC bejutott a női kézilabda NB I döntőjébe, miután másodszor is legyőzte az Érdet.
21:48 Spanyol Kupa-döntő élő: Real Madrid-Barcelona 1-0 (inforadio.hu)
Valenciában, a Mestalla Stadionban rendezik a spanyol Király Kupa 2014-es döntőjét. Újabb El Clásico.
21:30 PMFC: Matyi Dezső a csapat után Mártont is megbüntette (nso.hu)
A csapat mellett Márton Gábor, a Pécsi MFC edzője is pénzbüntetést kapott Matyi Dezsőtől, a pécsi labdarúgócsapat elnök-tulajdonosától.
21:12 Videó: így kell három érintésből pokoli nagy gólt lőni (nso.hu)
Kisebb meglepetésre az angol ötödosztályú labdarúgó-bajnokságban (Conference National) jelenleg hetedik helyen álló Kidderminster Harriers 2–0-ra legyőzte hazai pályán a második Cambridge Unitedet a 43. fordulóban. A mindent eldöntő gólt Michael Gash szerezte a 76. percben, aki lekezelte a kapusa által egészen az ellenfél tizenhatosáig előrerúgott labdát, majd fordulásból, mintegy 20 méterről a…
20:54 Barcelona-Real Madrid - élő (Sport Híradó)
Egy hónappal a fantasztikus 4-3-as bajnoki után ismét összecsap a Barcelona és a Real Madrid, ezúttal a Király-kupa-döntőben a trófea tét a valenciai Mestalla-stadionban. Cristiano Ronaldo hiányzik majd?
20:54 Nem született gól a Hidegkuti Stadionban (Metropol.hu)
Az MTK hazai környezetben gól nélküli döntetlent játszott az Újpesttel a labdarúgó Magyar Kupában.
20:54 PL: Man. City-Sunderland élőben az NSO-n! (nso.hu)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 26. fordulójából elmaradt Manchester City-Sunderland mérkőzést szerdán este pótolják. A bajnoki címre hajtó kékek hátránya jelenleg 7 pont az éllovas Liverpool mögött, de egy győzelemmel a sereghajtó „fekete macskák” ellen újra felzárkózhat Manuel Pellegrini együttese. Kövesse a találkozót élő, szöveges tudósításunk segítségével!
20:44 El Clásico: Bartra a Barcában, Bale és Di María a Realban - kezdők (nso.hu)
Megvannak a kezdők az esti el Clásicóra: a Real Madrid és a Barcelona 21.30 órától (Tv: Digi Sport 1) ezúttal a spanyol Király-kupa döntőjében méri össze magát Valenciában. A Barcelona kezdőjébe végül Marc Bartra került be, a Real Madrid két szélsője Gareth Bale, valamint a sérült Cristiano Ronaldo hiányában Ángel di María lesz. (A találkozót a Nemzeti Sport Online élőben közvetíti!)
20:42 Felkészülés: Szilágyi triplájával győzött a Szpari (nso.hu)
Szerdán felkészülési mérkőzést játszott a labdarúgó NB II-ben listavezető Nyíregyháza Spartacus a több egykori nyíregyházi játékost is a soraiban tudó Cigánd ellen. A másodosztályú csapatban Szilágyi Péter még az első félidőben rövid idő alatt mesterhármast ért el, így magabiztosan nyert a Szpari – számolt be róla a klub honlapja.
20:40 Német Kupa: Bayern-Kaiserslautern élőben az NSO-n! (nso.hu)
A Német Kupa elődöntőjében a Bayern München fogadja az 1. FC Kaiserslauternt. Tegnap a Dortmund legyőzte a Wolfsburgot, így aki ma nyer, az Jürgen Klopp együttesével fog majd összecsapni a döntőben. Kövesse velünk a mérkőzés alakulását folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
20:38 Férfi kézi NB I: hetesekkel négy között a Csurgó (nso.hu)
A férfi kézilabda NB I negyeddöntőjében a Csurgó hazai pályán 26–26-os rendes játékidő után hetesekkel 29–28-ra legyőzte a Tatabányát, így 2–1-es összesítéssel bejutott az elődöntőbe, ahol a Pick Szeged lesz az ellenfele.
20:38 Férfi kézilabda NB I - Elődöntőben a Csurgó (inforadio.hu)
A Csurgó jutott be a férfi kézilabda NB I elődöntőjébe, miután egy időntúli hétméteressel kiegyenlített, és büntetőkkel legyőzte a vendég Tatabányát szerdán, így 2-1-es összesítéssel nyerte a párharcot.
20:36 Juventus: Conte a szezon végén tárgyal a szerződéséről (hatharom.hu)
A Juventus vezetősége a szezon végén tárgyal a tréner, Antonio Conte szerződéséről.
20:36 Női kosár: Iványi nagyot játszott, pécsi siker Diósgyőrben (nso.hu)
A PINKK Pécsi 424 női kosárlabdacsapata a DVTK otthonában 62–53-ra győzött a bajnoki elődöntő első mérkőzésén, így 1–0-ra vezet a párharcban. A mezőny legjobbjának a kulcsfontosságú hárompontosokat szerző, 17 pontot dobó Iványi Dalma bizonyult.
20:36 Ezért hagyhatja ki Federer a Roland Garrost (inforadio.hu)
A korábbi világelső teniszező, Roger Federer a feleségével szeretne lenni, amikor megszületik harmadik gyermekük, ezért akár a Roland Garrost is kihagyhatja idén.
20:22 Jégkorong, U18-as divízió 1/B vb: a lengyeleket is megszórtuk (nso.hu)
Két magabiztos győzelem után kiütéses sikert aratott a hazai jégen szereplő magyar U18-as jégkorong-válogatott a Székesfehérváron zajló divízó 1/B világbajnokságon, miután a torna harmadik fordulójában tizenegy gólt lőve, és egyet sem kapva kerekedett Lengyelország fölé.