Elmarad az Alonso-Hamilton csata?

2007. június 10. 10:46, Vezess

Monacóhoz hasonlóan, Kanadában is elképzelhető a McLarennél a csapatstratégia. A pontokat az ellenfelektől és nem egymástól kell elvenniük a McLaren versenyzőinek.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés