Női kézi: A szívünk és a lelkünk a helyén van, de… – Elek Gábor

2017. november 1. 9:21, She

Bár az FTC 27–25 legyőzte a Győrt a női kézilabda NB I-ben, Elek Gábor nem volt teljesen elégedett a keddi mérkőzés után. Ahogy a ferencvárosi vezetőedző az NSO Tv-nek elmondta, örül, hogy csapata szíve-lelke a helyén van, és a rossz kezdés után visszajött a mérkőzésbe, azonban az már nem először fordul elő, hogy nagyobb hátrányt kell ledolgozniuk – ezért az első tíz percben történtekről mindenképpen beszélniük kell. A találkozó legjobbjának választott kapus, Bíró Blanka szerint az első félidő elején leginkább a Győr beállósával gyűlt meg a bajuk, és talán kicsit izgultak is. Lukács Viktória megkapta születésnapjára, amit kért a társaktól, a két pontot, de kapott tortát, sőt rajzot is a szurkolóktól.