2017. augusztus 5. szombat

aug. 5
20:09
A csehektől is kikapott a magyar férfi kosárlabda-válogatott (Infostart)
A szeptemberi Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott 34 ponttal kikapott Csehországtól a maribori torna szombati játéknapján.
aug. 5
20:09
Nikolics Nemanja történelmet írt a FIFA 17-ben (m4sport.hu)
Magyar futballista soha nem kapott még ilyen magas értéket a játékban.
aug. 5
20:27
Holland Szuperkupa: tizenegyesekkel a Feyenoordé a trófea (She)
A Feyenoord labdarúgócsapata nyerte meg a holland Szuperkupát, miután a döntőben tizenegyesekkel legyőzte a Vitesse-t.
aug. 5
20:27
Durva balhé: székeket dobáltak a szurkolók, miután elfajult a barátságos meccs (Blikk)
A meccs félidejének végére dühödtek be a német szurkolók és kezdtek el székeket dobálni az angolok felé. A mérkőzést lefújták.
aug. 5
20:29
Románia: legyőzte a bajnokot a Sepsi OSK (She)
Második hazai mérkőzését is megnyerte a román labdarúgó-élvonal székelyföldi újonca: a Sepsi OSK ezúttal a bajnoki címvédő Viitorult verte meg a hajrában szerzett góllal (1–0).
aug. 5
20:31
NB I: Puskás Akadémia–Honvéd élőben az NSO-n! (She)
Puskás Akadémia–Budapest Honvéd  találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
aug. 5
20:39
Cristiano Ronaldo akár magát is megalázza, csak hogy megússza az adócsalást (444.hu)
"Az egész történetből semmit nem értek, mivel csak hat általánost végeztem el"
aug. 5
20:45
Bohus Richárd: "Már megéri, hogy maradjak" (Infostart)
A visszavonuláson gondolkodott Bohus Richárd, mielőtt a 4x100 méteres gyorsváltóval világbajnoki bronzérmet szerzett a budapesti vizes világbajnokságon. A Békéscsaba úszója egyelőre csak ízlelgeti a sikert.
aug. 5
20:45
Sírunk a nevetéstől: Usain Bolt lába olyan büdös, hogy még a kabala is elájult - videó (Blikk)
Utoljára szerepel világversenyen a jamacai szupersztár, de valószínűleg az eredményei mellett másra is emlékezni fognak a nézők.
aug. 5
20:45
Bódog: Nem fogom vattába csomagolni őket (m4sport.hu)
A győztes Balmazújváros edzője, Horváth Ferenc akkor is kemény, ha boldog.
aug. 5
20:51
Legyőzték 100 méteren Usain Boltot (m4sport.hu)
Nem sokon múlt a győzelem.
aug. 5
20:57
Bolt futammásodikként a döntőben (Infostart)
Usain Bolt második lett elődöntős futamában, s a második legjobb idővel jutott a 22.45 órakor kezdődő döntőbe férfi 100 méteren a londoni atlétikai világbajnokság második napján, szombaton.
aug. 5
20:59
Az újonc kiütötte a listavezetőt az OTP Bank Ligában (Infostart)
Megszerezte története első élvonalbeli győzelmét a Balmazújváros, amely a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójában 4-0-ra nyert hazai pályán a Diósgyőr ellen.
aug. 5
21:15
Dárdai Herthája legyőzte a jó erőkből álló Galatasarayt (m4sport.hu)
Szép skalpot gyűjtött be a berlini csapat.
aug. 5
21:21
A súlylökés hozta meg az előrelépést a magyaroknak (m4sport.hu)
Krizsán Xénia már a 10. helyen.
aug. 5
21:27
A Gyirmót kiütötte a Zalaegerszeget az NB II-ben (m4sport.hu)
Erődemonstrációt tartott az első osztályból érkező Gyirmót.
aug. 5
21:33
Előreléptek a magyarok súlylökésben (Infostart)
Mindkét magyar hétpróbázó javított helyezésén a harmadik szám, a súlylökés után a londoni atlétikai világbajnokság szombati versenynapján.
aug. 5
21:39
NBA: Afrika kikapott, de az övé az MVP, például ezért – videó (She)
Akárcsak 2015-ben, a „Világ” ismét legyőzte „Afrikát” az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság, az NBA afrikai gálameccsén (108–97). A szombat esti johannesburgi kosárünnep legjobbjának (MVP) megválasztott Victor Oladipo ezzel a kosárral kezdte a meccset:
aug. 5
21:41
NB II: ötöt vágott a Gyirmót a Zalaegerszegnek (She)
A labdarúgó NB II 2. fordulójának nyitó mérkőzésén a Gyirmót hazai pályán 5–0-ra kiütötte a Zalaegerszeget. A házigazdánál Nagy Patrik duplázott.
aug. 5
21:43
Atlétikai vb: szoros versenyben a riói 12. nyert férfi diszkoszban (She)
Andrius Gudzius nyerte meg a férfi diszkoszvetést a londoni atlétikai világbajnokságon. A litván sportoló mindössze két centivel dobott nagyobbat a második helyen végzett svéd Daniel Stahlnál.
aug. 5
21:57
NB I: a Paks otthon tartotta a három pontot a Haladás ellen (She)
A Paks gól nélküli első félidőt követően két góllal legyőzte a Haladást a labdarúgó NB I 4. fordulójában.
aug. 5
21:57
A Paks öt perc alatt lerendezte a Haladást (m4sport.hu)
Csertői Aurél együttese megszerezte első győzelmét a szezonban.
aug. 5
22:03
Usain Bolt utolsó világbajnokságán még elszórakoztatja a világot (444.hu)
Londontól és a pályafutásától sem fog unalmasan búcsúzni.
aug. 5
22:03
Radó lába eltörött a Honvéd elleni bajnokin (m4sport.hu)
Hosszú hónapokra dőlt ki a PAFC új szerzeménye.
aug. 5
22:27
A Barcelona megszerezheti Dybalát a Juventustól (m4sport.hu)
Egy Barca játékos is az üzlet része.
aug. 5
22:33
NB I: a Honvéd nyert Felcsúton, és a tabella élére ugrott (She)
A bajnoki címvédő Bp. Honvéd 2–0-ra győzött a Puskás Akadémia FC vendégeként a labdarúgó NB I 4. fordulójának szombat esti mérkőzésén, és – egy éjszakára mindenképpen – átvette a vezetést a tabellán.
aug. 5
22:39
Kikapott a Puskás Akadémia (444.hu)
Puskás valódi klubjától, a Honvédtól szenvedtek vereséget otthon. Tökutolsók.
aug. 5
22:45
A Honvéd nyerni tudott Felcsúton (Infostart)
A bajnok Bp. Honvéd 2-0-ra győzött Felcsúton a Puskás Akadémia ellen. A Paks ugyancsak 2-0-ra verte otthon a Haladást az OTP Bank Liga negyedik fordulójában.
aug. 5
22:45
A bajnok magabiztosan verte az újonc Puskást (m4sport.hu)
Bajnokhoz méltó győzelmet aratott a Honvéd.
aug. 5
22:51
Atlétikai vb: négy centi döntött az aranyról férfi távolugrásban (She)
Luvo Manyonga győzött férfi távolugrásban a londoni atlétikai világbajnokságon. A dél-afrikai sportoló, aki a riói olimpián ezüstérmes lett, négy centivel előzte meg az amerikai Jarrion Lawsont.
aug. 5
22:53
Német Szuperkupa: kétszer vezetett a BVB, de a Bayern nyert (She)
A Bayern München nyerte a labdarúgó német Szuperkupát, miután legyőzte a Borussia Dortmundot. A rendes játékidő 2–2-es eredménye után tizenegyesekkel 6–5-re nyertek a bajorok szombaton este a dortmundi Signal Iduna Parkban.
aug. 5
22:57
Kikapott Bolt, Gatlin London világbajnoka! (Agroinform)
aug. 5
22:57
Usain Bolt elveszítette utolsó egyéni 100 méteres futását (444.hu)
Minden idők legnagyobb sprintere nem zárta tökéletesen a pályafutását.
aug. 5
23:09
A Bayern München nyerte a német Szuperkupát (Infostart)
A bajnok Bayern München labdarúgócsapata nyerte a német Szuperkupát, miután 2-2-es döntetlent játszott a Borussia Dortmund otthonában, majd tizenegyes-párbajban jobbnak bizonyult.
aug. 5
23:09
Szenzáció: Gatlin megverte Usain Boltot 100 méteren (m4sport.hu)
A jamaikai csillagot ketten is megelőzték, nem veretlenül vonul vissza.
aug. 5
23:11
A kifütyült Gatlin legyőzte Usain Boltot a jamaicai utolsó 100-as futásán (Infostart)
Usain Bolt bronzérmes lett a 100 méteres síkfutás szombati döntőjében a londoni atlétikai világbajnokságon, miután Justin Gatlin és Christian Coleman is megelőzte.
aug. 5
23:27
Légiósok: Kecskés Ákosék legyőzték a bajnok Legiát (She)
Kecskés Ákos csapata, a Nieciecza 1–0-ra legyőzte a címvédő Legia Warszawát a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának szombati játéknapján.