2018. november 4. vasárnap

nov. 4
14:33
Úszó-vk: Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid is nyert aranyat Pekingben (She)
Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid is szerzett egy aranyérmet vasárnap Pekingben az úszók világkupa-sorozatának rövid pályás állomásán.
nov. 4
14:35
Serie A: Immobile vezérletével, hatalmas gólokkal hengerelt a Lazio (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján a Lazio hazai pályán 4–1-re legyőzte a SPAL-t.
nov. 4
14:39
Most közölte a szövetség a gyászhírt: meghalt a korábbi magyar válogatott vízilabdázó (Blikk)
Elhunyt az egykori magyar bajnok: dr. Vindisch Kálmán egykori válogatott vízilabdázót 64 éves korában érte a halál.
nov. 4
14:39
Hosszú Katinka Pekingben is halmozta az érmeket (444.hu)
Verrasztó Dávid is behúzott egy aranyat és egy bronzot.
nov. 4
14:45
A pekingi viadal zárónapján is remekeltek Hosszú Katinkáék (Azenpenzem)
A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú 200 méter vegyesen 2:05.25 perces idővel diadalmaskodott, valamint 200 méter háton 2:04.11-gyel harmadik lett.
nov. 4
14:51
Úszó-vk: Hosszú és Verrasztó is aranyérmet szerzett (ATV)
Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid is szerzett egy aranyérmet vasárnap az úszó világkupa-sorozat rövidpályás pekingi állomásának zárónapján.
nov. 4
15:03
Szomorú hírt kaptunk: elhunyt a válogatott magyar vízilabdázó (Ripost)
Tragikus hirtelenséggel hunyt el Vindisch Kálmán.
nov. 4
15:21
Barcelona: Messi is ott van az Inter elleni BL-mérkőzés keretében (She)
A spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Barcelona kihirdette az Inter elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésre utazó 22 fős keretét. A listán szerepel Lionel Messi neve is, aki a Sevilla elleni bajnokin szenvedett sérülést, az alkarjában eltört egy csont.
nov. 4
15:33
Bundesliga: Dárdai a kihagyott helyzetekről, Gulácsi rekordja (She)
A Hertha BSC vezetőedzője, Dárdai Pál a rossz helyzetkihasználást említette a RB Leipzig elleni 3–0-s hazai vereség után, a másik oldalon Gulácsi Péternek folytatódott a remek sorozata.
nov. 4
15:39
NB II: a Barcika ellen is elbukott a Vasas, a Budaörs a ZTE-t verte meg (She)
A labdarúgó NB II 15. fordulójában sorrendben harmadik vereségét szenvedte el a Vasas, amely Putnokon a Kazincbarcikával szemben maradt alul. A Zalaegerszeg a Budaörstől kapott ki Tatabányám, ám így megőrizte második helyét. Újra saját otthonában szerepelt a Vác, de közel egy félidőt emberelőnyben játszva sem tudta legyűrni a Békéscsabát.
nov. 4
15:39
Hosszú és Verrasztó is nyert aranyat az úszó Világkupa zárónapján (Infostart)
nov. 4
15:45
Erste Liga: újabb edzőváltás, ezúttal Csíkszeredában (She)
A Csíkszereda Sportklub jégkorongcsapata közösségi oldalán jelentette be: felbontja Leo Gudas vezetőedző szerződését.
nov. 4
16:03
Rooney csapatkapitányként tér vissza az angol válogatottba (m4sport.hu)
Soha ennyi gyermek nem örült még a pályára lépésének.
nov. 4
16:09
Női kézi BL: Kovacsics volt a vezér, nyert az FTC (She)
Az FTC-Rail Cargo Hungaria hazai pályán 33–30-ra legyőzte a Bietigheimet a női kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjának negyedik fordulójában. Kovacsics Anikó 15 góllal vette ki a részét a sikerből, egyértelműen a meccs legjobbja volt.
nov. 4
16:09
Ilyen se volt még: egy extrémsportoló körbeúszta Nagy-Britanniát (444.hu)
Mivel a tervezettnél 57 nappal tovább tartott, Ross Edgley első dolga volt, hogy bocsánatot kérjen a késésért.
nov. 4
16:15
Van, aki szerint nem a Barca-Real AZ El clásico (m4sport.hu)
Aki látott már Boca-River meccset, akár egyet is érthet vele.
nov. 4
16:17
Messi is a Barca Inter elleni meccskeretében (m4sport.hu)
A játékára így is kevés az esély.
nov. 4
16:39
Anglia: Rooney az USA ellen búcsúzik a válogatottól (She)
Az angol Labdarúgó-szövetség (FA) a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a D. C. Unitedben futballozó Wayne Rooney is csatlakozik a válogatott keretéhez az Egyesült Államok elleni felkészülési találkozó erejéig. A rekorder támadónak ez lesz az utolsó mérkőzésre a nemzeti csapatban.
nov. 4
16:39
Bebizonyította, kár volt kölcsönadni: gólvágó lett Mezőkövesden Molnár Gábor (Blikk)
Elképesztő szezont produkál Molnár Gábor (24). Augusztus végén lemondott róla, és kölcsönadta a Puskás Akadémia, s a támadó azóta az NB I-ben a góllövőlista élére lőtte magát – immár mezőkövesdi futballistaként.
nov. 4
16:39
Kovacsics 15 góljával vezette győzelemre a Fradit a BL-ben (m4sport.hu)
A Bietigheim másodszor is meghajolt a magyar ezüstérmes ellen.
nov. 4
16:45
Kárpáti Emese bronzérmes lett az U23-as cselgáncs Eb-n (m4sport.hu)
A magyar csapat három éremmel zárt a győri versenyen.
nov. 4
16:51
MLS: felbontanák Ibrahimovic szerződését, itt folytathatja (She)
Olasz sajtóhírek szerint az AC Milannál nagyon komolyan gondolják Zlatan Ibrahimovic szerződtetését, és a svéd klasszis korábbi klubja már el is készített egy szerződéstervezetet, amit a Los Angeles Galaxy csatára elé tett.
nov. 4
16:53
Elmaradt a bravúr, a Szeged kikapott a PSG-től a veretlenek csatáján (She)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 6. fordulójában a Paris Saint-Germain hazai pályán 33–31-re legyőzte a Mol-Pick Szegedet, amely így elveszítette a százszázalékos mérlegét.
nov. 4
16:57
A Serie A-ban soha nem látott bravúrt hajtott végre a Napoli támadója (m4sport.hu)
Sinisa Mihajlovic 1998-ban volt képes valami hasonlóra.
nov. 4
17:03
NB III: nincs már nyeretlen csapat a harmadik vonalban (She)
A labdarúgó NB III 13. fordulójának eredményei!
nov. 4
17:05
Videó: nézni is fáj, milyen gólt hozott össze a holland kapus (She)
Az Utrecht 3–0-ra legyőzte az ADO Den Haag együttesét a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, ám ez a meccs nem az eredmény, hanem egy elképesztően balszerencsés gól miatt marad emlékezetes.
nov. 4
17:15
Házigazdaként is legyőzte a Ferencváros a Bietigheimet (Infostart)
A Ferencváros 33-30-ra legyőzte a német Bietigheim csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, vasárnap Érden.
nov. 4
17:15
Serie A: idegenben ütötte ki a Torino a Sampdoriát (She)
Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján a Torino idegenben ütötte ki a  Sampdoriát, a Parma és a Frosinone gól nélküli döntetlent játszott, a Chievo pedig kikapott a Sassuolótól, így továbbra is mínusz egy ponttal áll a tabella legalján a veronai csapat, mivel hamis könyvelés miatt három pontot levont a sz
nov. 4
17:21
Djokovic kikapott a párizsi döntőben (Infostart)
A hétfőtől újra világelső Novak Djokovic meglepetésre kikapott Karen Hacsanovtól az 5,4 millió euró (1,7 milliárd forint) összdíjazású párizsi keménypályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.
nov. 4
17:21
Lionel Messit két héttel a kéztörése után nevezték a BL-rangadóra (Blikk)
Napokon belül újra játszhat a Barcelona megsérült labdarúgója, Lionel Messit ugyanis benevezték a keddi Bajnokok Ligája-meccsre.
nov. 4
17:21
Tollaslabda: címvédés két számban a magyar bajnokságon (She)
Két számban volt címvédés a vasárnap zárult 43. Yonex magyar nyílt tollaslabda-bajnokságon a budaörsi városi sportcsarnokban.
nov. 4
17:23
Tenisz: Djokovicsot meglepte a fiatal orosz a párizsi döntőben (She)
Azok után, hogy a szombati elődöntőben több mint háromórás csatában felülmúlta Roger Federert, elveszítette a párizsi Masters-torna döntőjét Novak Djokovics, aki az év utolsó ATP 1000-es versenyének fináléjában Karen Hacsanovtól kapott ki (7:5, 6:4). A 22 éves orosz pályafutása eddigi legnagyobb sikerét könyvelte el, és hétfőtől a 11. helyet foglal
nov. 4
17:27
Bundesliga: őrzi dobogós helyét a Mönchengladbach (She)
A Borussia Mönchengladbach hazai pályán 3–0-ra nyert az utolsó előtti helyen álló Fortuna Düsseldorf ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójában, ezzel a Mainz–Werder Bremen találkozó végeredményétől függetlenül biztos, hogy dobogós pozícióban marad a hétvége után is.
nov. 4
17:29
Női kézi BL: Ezt nem is tudtam – Kovacsics az elképesztő statisztikájáról (She)
Az FTC-Rail Cargo Hungaria hazai pályán 33–30-ra legyőzte a Bietigheimet a női kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjának negyedik fordulójában. Az NSO Tv stábja a mérkőzés után a ferencvárosi szurkolók előtt első BL-találatait szerző Klivinyi Kingával és a 15 gólos Kovacsics Anikóval beszélgetett.
nov. 4
17:31
Ezt nem is tudtam – Kovacsics Anikó az elképesztő statisztikájáról (She)
.
nov. 4
17:39
Eltörték a DAC-játékos állkapcsát a pozsonyi éjszakában (m4sport.hu)
A tettest elfogta a rendőrség.
nov. 4
17:57
Hosszú Katinka megállíthatatlan: 24 Vk-aranyéremnél tart (Blikk)
Hosszú Katinka (képünkön) ismét bizonyította, verhetetlen egyik kedvenc számában, a 200 méteres vegyesúszásban.
nov. 4
17:57
Djokovicon a világelsőség sem segített, a hibátlan oroszé Párizs (m4sport.hu)
Negyedik döntőjét is megnyerte Hacsanov.
nov. 4
17:59
Rég nem látott gödörben a Veszprém (Blikk)
Rég nem látott hullámvölgyben van a Veszprém. A nemrég edzőváltáson átesett kézilabdacsapat hazai pályán kapott ki a német Rhein-Neckar Löwentől (28-29) a Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulójában, sorozatban harmadszor is vereséget szenvedett – a válogatott szünet előtt az NB I-ben a Tatabánya (24-26) és a Szeged (27-32) is legyőzte.
nov. 4
18:03
PL: Sterling és Agüero megint megállíthatatlan volt (She)
A Manchester City 6–1-re verte hazai pályán a Southamptont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában. Sterling két góllal és két gólpasszal, Agüero egy találat mellett két assziszttal zárta a mérkőzést.
nov. 4
18:03
Korrupciós botrány a nemzetközi fociban: súgott a FIFA-elnök a sztárkluboknak? (Blikk)
Igaz vagy sem? – ez a hétvége nagy kérdése a nemzetközi futballban, ugyanis újabb korrupciós botrány fenyegeti a sportágat! A kulcsfigura a svájci Gianni Infantino (48), a nemzetközi szövetség (FIFA) elnöke, az európai szervezet (UEFA) korábbi főtitkára, aki a hírek szerint a katari kézben lévő Paris Saint-Germainnek és az arab emírségekbeli tulajd
nov. 4
18:03
Az AC Milan megtette ajánlatát Ibrahimovicért (m4sport.hu)
Zlatan mester, amint kikupálja Milánóban a kis Patrickot, Gonzalo tanár úr segédletével.
nov. 4
18:05
DAC: megtámadták az utcán a védőt, eltört az állkapcsa (She)
A szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő DAC szlovák válogatott védője, Lubomír Satka Pozsonyban agresszív támadás áldozata lett, és mivel eltörött az állkapcsa, idén már nem játszhat – számolt be róla a klub a hivatalos honlapján.
nov. 4
18:09
Győztes meccsel emlékezett a Leicester a helikopterbalesetben meghalt klubtulajdonosra (Blikk)
Első mérkőzését játszotta az angol élvonalbeli Leicester City a thaiföldi klubtulajdonos, Vichai Srivaddhanaprabha (†61) másfél héttel ezelőtti halála óta – a milliárdos üzletember helikoptere a West Ham elleni bajnoki után zuhant le a csapat stadionjának parkolójában.
nov. 4
18:09
A világon elsőként úszta körbe Nagy-Britanniát, videón a partra érkezése (SzMo)
Bár 100 napra tervezte az úszását, végül jóval több lett, mert a zord időjárás és számos medúzacsípés is nehezítette a dolgát az extrémsportolónak.
nov. 4
18:12
Kínzó fájdalmakkal kellett kórházba vinni a magyar olimpiai bajnokot (Ripost)
Liu Shaolin Sándor elképesztő akaraterővel visszatért a jégre, és betegen is helytállt Calgaryban. Testvére pedig ezüstérmet nyert 500 méteren.
nov. 4
18:15
FFT: Kazim-Richards hihetetlen kalandjai a világ körül (She)
Ha valaki, akkor Colin Kazim-Richards tudja, hogy milyen idegen országban szerepelni. Az elmúlt években már számtalan helyen próbálta ki magát, de vajon hogy indult a pályafutása, és melyek voltak a legizgalmasabb állomásai?