2018. február 4. vasárnap

febr. 4
11:51
Super Bowl-lázban ég a fél világ (HírTV)
Magyar idő szerint éjfél után kezdődik az amerikaifutball-liga nagy döntője, amelyet világszerte több száz millióan néznek.
febr. 4
12:18
Női kézi BL: A szokásosnál is többet készültem a meccsre – Elek Gábor (She)
Késő délután, 17 órától olyan ellenfél otthonában lép pályára a Ferencváros női kézilabdacsapata a Bajnokok Ligájában, amelynek jószerével nincs gyenge pontja, de a zöld-fehérek tudják, mi kell Metzben a győzelemhez.
febr. 4
12:33
Koszovói ellenfelet vert Törökországban a Diósgyőr (m4sport.hu)
Bódog Tamásék első felkészülési mérkőzésüket játszották a beleki edzőtáborban.
febr. 4
12:33
Már csak a háború és a dopping veszélye fenyeget (HírTV)
Pénteken kezdődnek a XXIII. téli olimpiai játékok Phjongcshangban.
febr. 4
12:36
WTCR: négy magyar mellett Maldonado is rajthoz áll? (She)
Bár a túraautó-vb-t váltó WTCR sorozat nevezési határideje a héten lejárt, és a szervezők közölték, hogy mind a 26 állandó hely elkelt, még nem sok minden derült ki a rajtlistáról. Ám a portugál WTCR Portugal szaklap feltett egy 26 nevet tartalmazó listát a közösségi oldalaira, amelyet később – állítása szerint a pilóták kérésére – törölt. Ebből az derült ki, hogy négy magyar pilóta, Michelisz…
febr. 4
12:38
Síugró-vk: Freitag vasárnap mondott csütörtököt (She)
Vasárnap a németországi Willingenben folytatódott a síugrók világkupa-sorozata. A győzelmet a norvég Johann André Forfang szerezte meg. Az északiösszetett-versenyzők hakubai versenyét honfitársa, Jan Schmid nyerte.
febr. 4
12:40
Válogatott: a skót szurkolók budapesti óvodának gyűjtenek (She)
A skót labdarúgó-válogatott néhány szurkolója ezúttal is adományozik a nemzeti csapat következő idegenbeli mérkőzése alkalmából.
febr. 4
12:42
Felkészülés: hét gólt lőtt a Vasas NB III-as ellenfelének (She)
A Vasas felkészülési mérkőzésen 7–0-ra nyert az NB III-as THSE-Szabadkikötő ellen Telkiben.
febr. 4
12:44
Darts: nyakon ragadta ellenfelét, felfüggesztették Adrian Lewist – videó (She)
A Darts Szabályalkotói Testület (DRA) azonnali hatállyal felfüggesztette Adrian Lewist, aki a mindent eldöntő legben meglökte José Justiciát a UK Open selejtezőjének negyeddöntőjében.
febr. 4
12:45
Bunyóba keveredett a magyar válogatott kapus - videó (Ripost)
Vay Ádám egyetlen ütéssel elintézte ellenfelét, akit ápolni is kellett. Nem először bizonyította, hogy verekedésben sem utolsó.
febr. 4
12:51
Nagy kérdés a Super Bowl előtt (Infostart)
Tom Bradyt, a magyar idő szerint hétfőn 0.30 órakor kezdődő Super Bowlban résztvevő New England Patriots irányítóját választották a profi amerikaifutball-liga (NFL) mostani szezonjának legértékesebb játékosává (MVP).
febr. 4
12:57
Személyes okok miatt váltott csapatot Michelisz (m4sport.hu)
A pilóta az M4 Sportnak arról is beszélt, hogy más gyári csapat is kereste.
febr. 4
12:59
Babos Tímea: Elképesztő másfél hetet zártam (m4sport.hu)
Sűrű, de nagyon eredményes időszakon van túl a magyar teniszező.
febr. 4
13:30
Davis-kupa: David Goffin–Fucsovics Márton – élő (She)
A Davis-kupa világcsoportjának nyolcaddöntőjében a szombati magyar páros győzelem után a 4. mérkőzéssel folytatódik a Belgium–Magyarország találkozó: a két válogatott legjobbja, azaz a világranglistán 7. helyen álló David Goffin és a 63.-ként rangsorolt Fucsovics Márton találkozik. Ha Goffin győz, a belgák megnyerik a párharcot, ha Fucsovics diadalmaskodik, úgy az ötödik találkozó, a Ruben…
febr. 4
13:33
Be kell fejeznie pályafutását a DVSC kapusának (m4sport.hu)
Egészségügyi okok miatt nem folytathatja.
febr. 4
13:35
Harmadik edzőmeccsén harmadik vereségét szenvedte el az Újpest (m4sport.hu)
Nebojsa Vignjevic a fiataloknak szavazott bizalmat szombaton.
febr. 4
13:39
Változás a síugró-világkupa élén (m4sport.hu)
Forfang nyert, Stoch előzött.
febr. 4
14:06
Davis-kupa: közülük kapnak ellenfelet a búcsúzók (She)
A hét végén kialakult a második forduló párosítása a tenisz Davis-kupa kontinentális zónáinak I. csoportjaiban. A nyolc párharc győztesei a világcsoportból ezen a hétvégén kiesőkkel csapnak össze szeptember 15. és 17. között.
febr. 4
14:09
Kirúgták a Depor edzőjét (m4sport.hu)
Cristobal Parralo a hatodik menesztett tréner Tino Fernández elnöksége alatt.
febr. 4
14:15
Hetet gurított a Vasas, megsérült az új igazolás (m4sport.hu)
A napokban igazolt Csiki Norbert mindössze negyed órát játszott első angyalföldi meccsén, amelyen megszórta NB III-as ellenfelét a Vasas.
febr. 4
14:24
Alpesisí-vk: Lindsey Vonn duplázott Garmischban (She)
A németországi Garmisch-Partenkirchenben vasárnap is női lesiklóversenyt rendeztek az alpesisí-vk-ban. A győzelmet ezúttal is az amerikai Lindsey Vonn szerezte meg.
febr. 4
14:26
La Liga: csak eső és hó esett, iksz a madridi derbin (She)
Nem bírt egymással a Getafe és a Leganés a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 22. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén, a két együttes gól nélküli döntetlenre végzett egymással.
febr. 4
14:28
La Liga: menesztette edzőjét a Deportivo La Coruna (She)
Menesztette Cristóbal Parralo vezetőedzőt a spanyol labdarúgó-bajnokságban kieső helyen álló Deportivo La Coruna.
febr. 4
14:33
Pontot rabolt a Getafétól a Leganés (m4sport.hu)
Mindkét csapatnak 29 pontja van, viszont Leganés egy meccsel kevesebbet játszott.
febr. 4
14:39
Menesztették a Deportivo vezetőedzőjét (ATV)
Menesztette Cristobal Parralo vezetőedzőt a spanyol labdarúgó-bajnokságban kieső helyen álló Deportivo La Coruna.
febr. 4
14:42
Serie A: kiesőjelöltnél folytatja az Arsenal és a Man. City korábbi védője (She)
Megvan Bacary Sagna új klubja. Az Arsenal és a Manchester City korábbi játékosa az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) utolsó helyén álló csapatához, a Beneventóhoz írt alá.
febr. 4
14:44
Serie A: korai góllal sokkolt, tíz emberrel nyert a Roma (She)
Az AS Roma a török Cengiz Ünder 43. másodpercben szerzett góljával, Lorenzo Pellegrini piros lapja miatt az 51. perctől emberhátrányban játszva győzte le idegenben a Veronát.
febr. 4
14:46
Real: C. Ronaldo ezt mondta az operatőrnek, miután lecserélték (She)
Cristiano Ronaldót a 82. percben lecserélte Zinédine Zidane a Levante–Real Madrid (2–2) spanyol bajnoki találkozón. A portugál klasszist ezután hosszú másodpercekig kamerázta az oldalvonal mellett álló operatőr, akihez a játékosnak is volt néhány szava.
febr. 4
14:51
Emberhátrányban szakította meg nyeretlenségi sorozatát a Roma (m4sport.hu)
Lorenzo Pellegrinit az 51. percben állították ki.
febr. 4
15:00
Meglepő vallomással jelentkezett Hosszú Katinka: olyat csinált vasárnap, amit még soha – fotó (Blikk)
Hosszú Katinka vasárnap délután szuper fotóval örvendeztette meg rajongóit, azonban ezúttal nem is maga a kép a lényeg.
febr. 4
15:02
Életveszélyes száguldás a téli olimpián (Blikk)
Nagy lesz a hajtás a február 9-én kezdődö pjongcsangi téli olimpián: a viadal sportágai közül több a száguldáson alapul, az indulók nem egyszer az életüket kockáztatják.
febr. 4
15:45
Irány a szuperdöntő (HírTV)
Második helyen zárt csoportjában a magyar női vízilabda-válogatott az Európa Kupán, görögországi selejtezőjében.
febr. 4
15:51
Kiadós olimpiai botrány készülődik (Infostart)
Veszélybe kerülhet az ökölvívás olimpiai részvétele, miután a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elégedetlen a sportág nemzetközi szervezetének (AIBA) irányításával és pénzügyi helyzetével.
febr. 4
15:51
Lindsey Vonn duplázással hangolt az olimpiára (m4sport.hu)
Szombati győzelme után vasárnap is nyert Garmisch-Partenkirchenben.
febr. 4
15:54
Boksz: veszélybe kerülhet a sportág olimpiai részvétele (She)
febr. 4
15:54
Dühbe gurult Ronaldo, az operatőr bánta - videó (Ripost)
Nem tetszett a portugál focicsillagnak, hogy őt mutatják a meccs helyett. Ezt kézjelekkel el is magyarázta.
febr. 4
16:03
Veszélybe kerülhet az ökölvívás olimpiai részvétele (ATV)
febr. 4
16:09
Magyar sikersportágat radírozhatnak ki a tokiói olimpiáról (m4sport.hu)
A NOB kész „merész döntéseket” is meghozni.
febr. 4
16:12
Serie A: 3 perc alatt 2 szögletgól Nagy Ádámék meccsén – videó (She)
A Bologna–Fiorentina olasz bajnoki labdarúgó-mérkőzés első félidejének végén a 41. és a 44. percben is közvetlenül szögletből esett gól. Előbb Jordan Veretout (Fiorentina), majd Erick Pulgar (Bologna) volt eredményes.
febr. 4
16:12
Tragédia: a pályán összeesett és meghalt a 14 éves focista (Blikk)
Szívroham végzett a fiatal játékossal, akit hiába próbáltak újraéleszteni a mentők.
febr. 4
16:14
Amíg él, nem felejti el: sírt a Barca szexi szurkolója a meccsen, akkor örömet okozott neki Suárez (Blikk)
A Barcelona-szurkoló hölgy amíg él, nem fogja elfelejteni a Valencia elleni mérkőzést.
febr. 4
16:21
Fucsovics nagyot küzdött, de nem tudta borítani a papírformát (m4sport.hu)
A magyar teniszező szettet nyert a világranglista hetedikje ellen.
febr. 4
16:27
Babos társa kikapott a szentpétervári döntőben (m4sport.hu)
A cseh Petra Kvitova bő egy óra alatt elintézte a franciát.
febr. 4
16:30
Karate: An révén magyar Eb-bronz a junior 68 kg-ban (She)
A karatésok Szocsiban zajló kadét, junior és U21-es Európa-bajnokságán nagyszerű szombatot zártunk: Nguyen Hoang An révén megszületett az első magyar érem, jelesül bronz. A Sporting Budo versenyzője a juniorok 68 kg-os súlycsoportjában állhatott fel a dobogó harmadik fokára.
febr. 4
16:32
Davis-kupa: Fucsovics kikapott Goffintől, nyertek a belgák (She)
Fucsovics Márton négy játszmában (7:5, 6:4, 3:6, 6:2) kikapott a világranglista 7. helyén álló David Goffintől, ezzel eldőlt, hogy a magyar teniszválogatott biztosan vereséget szenved a tavalyi döntős Belgiumtól a Davis-kupa világcsoportjának 1. fordulójában.
febr. 4
16:33
Fucsovicsnak nem sikerült az újabb csoda (Infostart)
Davis Kupa - Fucsovics kikapott Goffintől, osztályozón a magyarok.
febr. 4
16:48
Davis-kupa: Julien Cagnina–Piros Zsombor – élő (She)
A Davis-kupa világcsoportjában a Belgium–Magyarország nyolcaddöntő utolsó, immár tét nélküli meccsén Piros Zsombor játszik Julien Cagnina ellen. Kövesse a mérkőzést szöveges közvetítésünk segítségével, szóljon hozzá, mondja el a véleményét.
febr. 4
16:48
Haláláig a futball szerelmese volt – Az utolsó interjú halála előtt a magyar focilegendával (Blikk)
Nagy alakját vesztette el a hazai és a nemzetközi labdarúgás: elhunyt Palotai Károly (†82), az egyetlen olimpiai bajnok futballista, aki játékvezetőként is kimagasló szintre jutott.
febr. 4
16:50
Női kézi BL: Metz–Ferencváros élőben az NSO-n! (She)
Metz–Ferencváros női kézilabda Bajnokok Ligája-mérkőzés percről percre – kísérje figyelemmel a találkozót a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
febr. 4
16:57
Botrány, nyakra támadt a világbajnok sztárjátékos (Ripost)
Adrian Lewis nagyon felhúzta magát, a biztonságiak tudták csak leállítani. Azonnali hatállyal felfüggesztették a brit versenyzőt.