Real: az elmúlt tíz évben 95 milliót kaptak a kinevelt csatárokért (She)
Mint ismert, Mariano Díaz a Real Madridot elhagyva a francia Olympique Lyonhoz szerződött, az eladásával pedig szép határhoz közeledik a „királyi gárda”.
júl. 2
19:42
A budapesti vb-sikerrel csúcsra érne Varga Dénes - exkluzív interjú az olimpiai bajnok vízilabdázóval (Blikk)
Világbajnoki győzelemmel tenné fel a koronát pályafutására Varga Dénes (30). Az olimpiai bajnok vízilabdázóra fontos szerep vár a hazai rendezésű vizes vébén, a magyar válogatott teljesítménye nagyban múlhat az ő formáján. A Ferencváros játékosa igyekszik majd megfelelni az elvárásoknak.
júl. 2
19:42
Ultrafutás: egyedül Szőnyi Ferenc ért célba a 480 km-es versenyen (She)
Egyedül Szőnyi Ferenc magyar ultratriatlonista tudta teljesíteni a Himalája hágóin megrendezett, 480 kilométeres Hell Ultra Running versenyt – számolt be az M1 aktuális csatorna vasárnap.
júl. 2
19:44
Konföderációs Kupa: alig idősebb a németek kezdője, mint az U21-es Eb-döntőn (She)
A német labdarúgó-válogatott kezdőcsapatának átlagéletkora 24 év és 244 nap a Konföderációs Kupa döntőjében Chile ellen.
júl. 2
20:00
Konföd. Kupa: Chile–Németország döntő élőben az NSO-n! (She)
Befejeződik a Konföderációs Kupa, a döntőben a nagy esélyes németek a chileiekkel találkoznak – kövesse a mérkőzést online, szöveges közvetítésünk segítségével!
júl. 2
20:09
Hatalmasat bukott Lázár Zoltán (m4sport.hu)
Amputálni akarták segédhajtó fia ujját.
júl. 2
20:11
A zárónapon is remekeltek úszóink a junior Eb-n (m4sport.hu)
Két arany- és két ezüstérmet szereztek a netanyai viadal utolsó napján.
júl. 2
20:18
U19-es Eb: a portugálok emberhátrányban, Rui Pedro góljával nyertek (She)
Portugália 1–0-ra legyőzte a házigazda Grúziát az U19-es Európa-bajnokság nyitó napján.
júl. 2
20:20
Hátsó füves: búcsú – véget ért a Nemzeti Sport sorozata (She)
A Nemzeti Sport biciklis országjáró sorozata, a Hátsó füves a vidéki futballkultúrára fókuszálva igyekezett bemutatni a sokszor láthatatlan hátországot, a megyei bajnokságok névtelen hőseit, valamint a labdarúgás szemüvegén keresztül betekintést nyújtani az emberek mindennapjaiba. Az ország legnyugatibb településétől (Felsőszölnök) a legkeletibbig (Garbolc) tartó tematikus biciklitúrán…
júl. 2
20:36
Magyar gólokkal az élen Amerikában: Nikolics duplázott, Sallói is betalált (Blikk)
Góljaikkal csúcsra repítették a magyar csatárok csapataikat az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS).
júl. 2
20:38
Szavazás: Ön szerint kell a válogatottba Nikolics? (Blikk)
Góljaival csúcsra repítette a magyar csatár a csapatát az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS). Nikolics Nemanja vezérletével és duplájával a Chicago Fire 4-0-ra nyert a Vancouver Whitecaps ellen, s ezzel a konferencia első helyére került.
júl. 2
20:39
Kenderesi Tamás félmillió forinttal segít egy családon (Ripost)
Meglepetéssel is készült a licit során a tehetséges úszó. A pénzzel valóra válhatja az álmát a négygyermekes család.
júl. 2
20:40
Nem lesz magyar válogatott Alex Giorgetti (Blikk)
Nem járult hozzá a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség (FINA), hogy Alex Giorgetti (29) a magyar vízilabda-válogatott tagja legyen.
júl. 2
20:54
Kép: Maradona a brazil legenda mellkasára hajtotta a fejét (She)
Két nem akármekkora legenda állt össze egy közös képre a labdarúgó Konföderációs Kupa döntőjén. Az argentin Diego Maradona a fotó tanúsága szerint nagyon szereti a brazil Ronaldót.
júl. 2
20:56
Izrael: a DVSC-től távozó védőt vinné a Vasas El-ellenfele (She)
Izraeli sajtóhírek szerint a Vasas El-ellenfele, a Beitar Jeruzsálem szerződtetné a szerb Dusan Brkovicsot, aki legutóbb a DVSC-ben futballozott, de lejárt a megállapodása, és jelenleg szabadon igazolható.
júl. 2
21:09
A világcsúcstartó is megmérkőzik a Gyulai Memorialon (m4sport.hu)
Parádés mezőny lesz a székesfehérvári atlétikai nagydíjon.
júl. 2
21:12
Atlétika: portugál győzelem női rúdugrásban a 13. Hopp Parádén (She)
A portugál Robeilys Peinado nyerte a 13. Hopp Parádé fő számát, a női rúdugrást vasárnap Székesfehérváron.
júl. 2
21:14
Gyulai Memorial: parádés mezőny női 100 gáton (She)
Fantasztikus mezőny gyűlik össze női 100 méter gáton a Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíjra, melyen többek között a szám világcsúcstartója, illetve két olimpiai bajnok is ott lesz a rajtnál kedden.
júl. 2
21:15
Nyíregyházán is nyert a Rozgonyi, Bán duó (m4sport.hu)
A nőknél meglepetés született a strandröplabda ob második fordulójában.
júl. 2
21:16
Strandröplabda ob: a férfiaknál ismét a Rozgonyi, Bán pár nyert (She)
A férfiaknál a múlt heti, első viadalhoz hasonlóan Nyíregyházán is a Rozgonyi Bálint, Bán Viktor kettős diadalmaskodott a strandröplabda országos bajnokságon.
júl. 2
21:33
Így készül fel a portugál csapat a következő meccsére (444.hu)
João Moutinho tett közzé egy rövid videót arról, hogyan készült a válogatott a Konföderációs Kupa bronzmeccsére, amit amúgy sima játékkal, 2-1-re nyertek meg Mexikó ellen. Van még mit tanulnunk.
júl. 2
21:45
Kirby Chambliss nyerte a budapesti futamot (HírTV)
Az amerikai Kirby Chambliss nyerte a Red Bull Air Race műrepülő világbajnoki sorozat budapesti futamát.
júl. 2
21:48
Felkészülés: a Galatasaray egy góllal jobb volt az NB II-es csapatnál (She)
A török élvonalbeli Galatasaray felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte az NB II-es Gyirmót FC Győrt. A ZTE 2–0-ra kikapott az orosz Amkar Permtől.
júl. 2
21:50
MLS: ez volt a kulcs Sallói Dániel első bajnoki góljánál (She)
Mint ismert, Sallói Dániel megszerezte az első bajnoki gólját az MLS-ben szereplő Sporting KC színeiben. A Portland Timbers elleni egyenlítő találat egy pontot ért a csapatának.
júl. 2
21:57
Konföderációs Kupa: Európai öröm vasárnap, a németeké az arany (Agroinform)
Németország arany-, Portugália bronzérmes lett a mini-vb-n.
júl. 2
22:06
Konföderációs Kupa: óriási chilei hiba, a németeké az arany (She)
A német labdarúgó-válogatott 1–0-ra nyert Chile ellen a Konföderációs Kupa szentpétervári döntőjében. A gólt Lars Stindl lőtte Marcelo Díaz óriási hibája után.
júl. 2
22:09
Németország nyerte a Konföderációs Kupát (ATV)
Az oroszországi torna szentpétervári döntőjében a világbajnok együttes vasárnap Lars Stindl 20. percben szerzett góljával 1-0-ra múlta felül a Copa America-győztes chilei csapatot.
júl. 2
22:09
A németek B sora megnyerte a Konföderációs Kupát (m4sport.hu)
Végig éles döntőben maradt alul a chilei válogatott.
júl. 2
22:24
Hétfői sportműsor: Fucsovics kezd Wimbledonban (She)
Hétfőn megkezdődnek a wimbledoni tenisztorna főtáblás küzdelmei. Fucsovics Márton a 18-as pályán a harmadik mérkőzést vívja a luxemburgi Gilles Müllerrel. Folytatódik az U19-es labdarúgó Eb és a Tour de France is.
júl. 2
22:27
Visszaültek a futball trónjára (Azenpenzem)
Németország tartalékos, avagy fiatal csapattal is megnyerte a labdarúgó Konföderációs Kupát, a tegnapi szentpétervári döntőben 1-0-ra legyőzte Chilét. Joachim Löw együttese a tavalyi Eb-n lemaradt a fináléról; az újabb sikerrel, ráadásul címvédőként, a 2018-as oroszországi világbajnokság első számú esélyesévé lépett elő.
júl. 2
22:33
Németország nyerte a Konföderációs Kupát (HírTV)
Németország nyerte a labdarúgó Konföderációs Kupa döntőjét.
júl. 2
22:39
A német válogatott nyerte a Konföderációs Kupát (444.hu)
Negyedszer került a trófea az aktuális világbajnokhoz, a németek Chilét verték a döntőben.
júl. 2
22:39
Bayernes konfliktus a Konföderációs Kupa döntőjében (m4sport.hu)
Majd Münchenben megbeszélik.
júl. 2
22:42
Németország nyerte a Könfoderációs Kupát (Blikk)
A német labdarúgó-válogatott története során először megnyerte a Konföderációs Kupát.