2024. április 19. péntek

ápr. 19
0:12
Élőben adja a tv Szoboszlaiék visszavágóját az Európa-ligából (Liner)
Eljött a nagy nap, amikor a Liverpool nekifut egy olyan küldetésnek, melynek ideje alatt gyakorlatilag nem kaphat gólt, mert az a kiesésükbe kerülhet.
ápr. 19
0:12
A spanyolok lennének az új olaszok, de ez háromból csak egy csapatnak jött be (Telex)
A Barcelona és az Atlético is ráfizetett a kockázatkerülésre a Bajnokok Ligájában, a PSG-nek sikerült az újratervezés, az Arsenal megint nem bírta erővel. Carlo Ancelotti már tizedszer jutott elődöntőbe. Elemzés.
ápr. 19
0:15
Nem kérdés, marad a Farkasok mestere (Infostart)
A következő idényben is a januárban kinevezett Daniele De Rossi marad az Európa-ligában negyeddöntős AS Roma labdarúgócsapatának vezetőedzője.
ápr. 19
0:15
Balesetet szenvedett a magyar kosárlabdázó (BorsOnline)
Egy ideig nem is léphet pályára.
ápr. 19
0:15
Erős kezdőcsapat, Szoboszlaival a soraiban tenne csodát a Liverpool (Sportal)
Kihirdette az Atalanta elleni kezdőcsapatát a Liverpool Fc menedzsere, Jürgen Klopp. A Vörösöknek háromgólos hátrányt kell ledolgozniuk az Európa-liga negyeddöntőjének visszavágóján, ráadásul idegenben...
ápr. 19
0:16
Döntés született Mourinho utódjáról Rómában (Liner)
De Rossi meggyőzte az AS Roma vezetőségét, ami azt jelenti, hogy a szezonon túl is irányítja a legendás római csapatot.
ápr. 19
0:16
Marozsán jól kezdett, de megingott és kiesett barcelonai tenisztornán (Telex)
Az első szettet megnyerte a magyar játékos, utána argentin riválisa átvette az irányítást és nyert.
ápr. 19
0:19
Golovin Vlagyimir: szerencsés sorsolást kaptunk, tovább akarunk jutni a csoportból Párizsban (Infostart)
A magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya szerint kedvezhet nekik az időbeosztás és az ellenfelek sorrendje is az ötkarikás játékokon. Golovin Vlagyimir arról is beszélt az InfoRádióban, hogy megpróbálnak minél több mérkőzést leszervezni a négy és fél hetes olimpiai felkészülésre.
ápr. 19
0:19
Ronaldo nem szívbajos, megfejte az Öreg Hölgyet (BorsOnline)
Követelése felét ítélte meg a bíróság Cristiano Ronaldónak.
ápr. 19
0:19
Sallói Dániel elárulta, mi a nagy álma a Sporting Kansasnél (Sportal)
A Sporting Kansas City hivatalos Facebook-oldala közölt egy interjút Sallói Dániellel, ahol a magyar válogatottban is megfordult támadó beszélt a tízes mezről, a gólörömeiről és hogy az örökranglista élére kerülne a klubnál.
ápr. 19
0:20
A Real Madrid edzője elárulta, mit mondott neki Guardiola a BL-kiesés után (Liner)
Pep Guardiola mondott pár szót Carlo Ancelottinak azt követően, hogy a Real Madrid kiejtette a Manchester Cityt a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.
ápr. 19
0:20
Egy korai tizenegyesgól után nem jött a folytatás, kiesett a Liverpool az El-ből (Telex)
Szalah büntetőjével a Liverpool nyert ugyan, de az Atalanta simán továbbment, a sorozat legnagyobb favoritja búcsúzott.
ápr. 19
0:23
A Real Madrid csak ezzel a taktikával juthatott tovább (Infostart)
A labdarúgó Bajnokok Ligája e heti visszavágói előtt az Opta elemzőcég a Real Madridnak, a PSG-nek és a Dortmundnak adta a legkevesebb esélyt a továbbjutásra. Mindhárom bejutott az elődöntőbe. A spanyol bajnoki listavezető volt a trióból az egyedüli, amely nem kezdte gólhátránnyal a második mérkőzését.
ápr. 19
0:23
Szalah gólja csak a szépítésre volt elég, az Atalanta kiejtette a Liverpoolt! (Sportal)
A labdarúgó Európa-liga-negyeddöntő visszavágóján a Liverpool 1-0-ra nyert az Atalanta otthonában, de ezzel 3-1-es összesítéssel az olasz csapat jutott az elődöntőbe.
ápr. 19
0:24
Klopp hasonlót akar produkálni az Atalanta ellen, mint a 2019-es Bajnokok Ligájában (Liner)
Az edző ennek nyomatékosítására felidézte híres 2019-es beszédét is.
ápr. 19
0:27
Az Európa-bajnokságon ismét játszunk a svédekkel (Infostart)
A magyar női kézilabda-válogatott a svéd, az észak-macedón és a török válogatottal szerepel együtt a debreceni A csoportban a téli magyar-osztrák-svájci közös rendezésű Európa-bajnokságon.
ápr. 19
0:27
Dida: Nem akarom megbántani, de nem emlékszem a magyar gólszerzőre (Sportal)
Az olasz Ac Milan csapatával Bajnokok Ligáját nyerő, a brazil válogatottban éppen Magyarország ellen bemutatkozó, nem mellesleg világbajnok kapus, Dida csütörtökön részt vett a Honvéd edzésén, ahol a klub kapusedzőjétől, Vlada Avramovtól egy Honvéd-mezt is kapott.
ápr. 19
0:28
Tuchel visszaszólt kritikusainak az Arsenal elleni győzelem után (Liner)
Ez a győzelem ugyanis egyenesen a Bajnokok Ligája elődöntőjébe vezette a csapatot.
ápr. 19
0:31
Bár az 5. percben szerzett gól rózsaszín álmokat szőtt, simán kiesett a Liverpool (Infostart)
Nagy esélyt kapott a Liverpool azzal, hogy már az ötödik percben előnybe került egy tizenegyesgóllal az Atalanta ellen, de a folytatásban nem tudott hatékony támadójátékot mutatni, s a két párharcot tekintve simán , 3-1-es összesítéssel kiesett az Atalanta ellen az Európa-liga negyeddöntőjében.
ápr. 19
0:31
Élő eredménykövető az Európa-liga és az Európa Konferencia Liga-negyeddöntő visszavágókról (Sportal)
A Liverpool az Atalanta otthonában készül nagy fordításra, a Roma az Ac Milan ellen játszik rangadót.
ápr. 19
0:32
Szoboszlai visszatért a Liverpool kezdőcsapatába az Európa-liágban (Liner)
Nemcsak magyar szempontból volt az egyik legfontosabb kérdés, hogy Szoboszlai Dominik visszatérhet-e a Liverpool kezdőcsapatába az Európa-ligában, a sorozat negyeddöntőjének visszavágóján.
ápr. 19
0:35
Rémes hír látott napvilágot Szoboszlai Dominikról, de… (Infostart)
A magyar válogatott középpályás kis százalékkal jár sikerrel szerelési kísérletei során, de a Liverpool játékában – ebben a tekintetben – a mennyiség fontosabb a minőségnél.
ápr. 19
0:35
Meghalt a magyar mesteredző (Sportal)
Hatvannegyedik életévében elhunyt Győrfi János egykori kézilabdázó, mesteredző - számolt be róla a magyar szövetség.
ápr. 19
0:36
Rasszista megnyilvánulások miatt büntette az UEFA a Barcelonát (Liner)
A Bajnokok Ligája-mérkőzésen történt szurkolói szabálysértés miatt pénzbírsággal sújtotta az UEFA a Barcelonát.
ápr. 19
0:36
A hosszabbítás volt a sláger a Konferencia-liga negyeddöntőjében (m4sport.hu)
Négyből három negyeddöntős párharc hosszabbítás után, kettő tizenegyespárbajban dőlt el a Konferencia-ligában: a továbbjutó Fiorentina, az Aston Villa, valamint az Olimpiakosz Pireusz is 120 perces csatát követően jutott a legjobb négy közé csütörtökön (utóbbi kettő tizenegyesekkel), az egyetlen kakukktojás a Club Brugge, amely kettős győzelemmel b
ápr. 19
0:39
Olyat tett az angol csapat az EKL-ben, amire legutóbb több mint 40 éve volt képes (Sportal)
A labdarúgó Európa Konferencia Liga-negyeddöntő visszavágójának kora esti mérkőzésein az Aston Villa tizenegyespárbaj után jutott tovább a Lille ellen, míg a Fiorentina hosszabbítás után nyert a Plzen ellen.
ápr. 19
0:40
Milák Kristóf mégsem Ausztráliában készült a nagy visszatérésre (Liner)
Milák Kristóf edzője, Virth Balázs megerősítette, hogy a versenyző hazai környezetben készült a múlt heti országos bajnokságra.
ápr. 19
0:43
Marozsán elmondta, mi volt a fordulópont a barcelonai elbukott meccsén (Sportal)
Marozsán Fábián szettelőnyről búcsúzott a barcelonai Atp-tenisztorna harmadik fordulójában, és az elsőszámú magyar teniszező így értékelte a csütörtöki mérkőzést.
ápr. 19
0:44
Elmaradt a csoda, Szoboszlaiék kiestek az Európa-ligából (Liner)
Szoboszlai Dominik ott volt a Liverpool kezdőjében az Atalanta ellen az Európa-liga negyeddöntőjének visszavágóján.
ápr. 19
0:47
Ikszelt Londonban, így elődöntős a Leverkusen az Európa-ligában (Sportal)
Nem a legjobban játszott, de így is elérte célját a Bayer Leverkusen labdarúgócsapata az Európa-ligában: a Bundesliga friss bajnokának a West Ham United elleni döntetlen továbbjutást ért.
ápr. 19
0:51
Van Gerwen leszerepelt a hazai közönsége előtt, Littler is korán kiesett a PL-ben - videókkal (Sportal)
Meglepetésre Nathan Aspinall győzelmével ért véget a rotterdami állomás a Darts Premier League-ben. Michael van Gerwen már az első meccsén vereséget szenvedett.
ápr. 19
0:51
Kikapott Isztambulban, de négy között az Olympiakosz (Sportal)
Mindkét görög csapat kikapott az Európa Konferencia Liga negyeddöntőjének visszavágóján, de az Olympiakosz így is örülhetett, mert tizenegyesekkel búcsúztatta a Fenerbahcét.
ápr. 19
6:12
Az öltözőfolyosón verekedett össze Mbappé a Barcelona játékosaival (Liner)
Spanyolul ordibált Kylian Mbappé, alaposan felháborítva a katalánok labdarúgóit.
ápr. 19
6:15
Veszprém-Szeged rangadó az NB I-ben; pályán a Juventus - pénteki sportműsor (Sportal)
Pénteken rendezik a magyar férfi kézilabda-bajnokság csúcsrangadóját, a Veszprém-Szeged mérkőzést. Négy topligában is pályán a csapatok.
ápr. 19
6:27
ápr. 19
6:29
Hiába az emberhátrány, a Roma kettős győzelemmel jutott a négy közé (Sportal)
Az As Roma a milánói 1-0 után hazai pályán is 2-1-re legyőzte a Milant, így bejutott az Európa-liga elődöntőjébe.
ápr. 19
6:45
Búcsúzott a Liverpool az El-ben; vb-győztes kapus a Honvédnál - reggeli hírösszefoglaló (Sportal)
Ha lemaradt volna a legfontosabb csütörtök esti sporteseményekről, nálunk elolvashatja, megnézheti egy helyen
ápr. 19
6:47
Klopp: A párharcot nem ma, hanem otthon veszítettük el (Sportal)
Jürgen Klopp, a Liverpool menedzsere szerint megérdemelt az Atalanta továbbjutásra az Európa-liga-negyeddöntőben. Mint ismert, a Pool a hazai 3-0-s vereség után 1-0-ra nyert Bergamóban.
ápr. 19
6:51
Tűz zavarta meg az F1 nagyon fontos edzését (Racing)
Az F1 hétvégi helyszíne Kína, ahol az első és egyetlen edzésen volt a leggyorsabb a sprint időmérője előtt.
ápr. 19
6:54
Egy bizarr megszakítás után Stroll vitte a szabadedzés Sanghajban (m4sport.hu)
Piastri volt a második, majd Verstappen és Pérez jött.
ápr. 19
7:00
ápr. 19
7:03
Meglepő sorrend alakult ki Kínában az első időmérő előtt (Racing)
Bizarr jelenetek zajlottak az első edzésen, az F1 ilyet még nem látott: a visszatérő Kínai Nagydíj egyetlen gyakorlásán égni kezdett a fű a pálya mellett. Mivel itt rendezik az év első sprinthétvégéjét a Forma-1 világbajnokságában, a szokottnál is fontosabb volt a nyitány, hiszen újabb gyakorlás már nem lesz, magyar idő szerint 9:30-tól a holnapi s
ápr. 19
7:03
F1-hírek: ilyet még nem láttunk, kigyulladt a fű a Kínai Nagydíj szabadedzésén (Sportal)
Az öt év után visszatérő Kínai Nagydíj szabadedzésén nem várt jelenet miatt mutatták fel a piros zászlót: kigyulladt a pálya melletti fű.
ápr. 19
7:18
Sainz: Szomorú, hogy most kell távoznom a Ferraritól, de nem az én döntésem volt (m4sport.hu)
Miközben hiszi, hogy találhat magának egy olyan csapatot, amellyel kiteljesítheti a pályafutását, Carlos Sainz elismerte, a legjobban annak örült volna, ha a Ferrarinál maradhat
ápr. 19
7:24
Az austini futam sokat elmond Marc Márquez képességeiről, véli a Ducati kulcsembere (P1race)
Gigi Dall'Igna Enea Bastianininek, Francesco Bagnaiának, Marc Márqueznek és Jorge Martínnak is értékelte az elmúlt hétvégéjét.
ápr. 19
7:27
Lőw Zsolt: Az újpesti kispad is kecsegtető (Sportal)
Az idény végéig még a Bayern München másodedzőjeként dolgozó Lőw Zsolt a Mandinernek adott interjút, melyben elárulta, megkeresték az Újpest labdarúgócsapatától.
ápr. 19
8:00
Összefoglaló videón Szoboszlaiék kiesése az Európa-Ligából (Liner)
Szoboszlai Dominik idén már biztosan nem nyerhet Európa-ligát, miután a Liverpoolnak nem sikerült fordítania az Atalanta ellen.
ápr. 19
8:03
Brutális jelenet, fejjel ütközött a villanyoszlopnak a bringás (Sportal)
Fel kellett adnia a Tour of the Alpes kerékpárversenyt Chris Harpernek, miután óriási bukott.
ápr. 19
8:06
Viselhető és még világít is! Különleges trófea a Kínai Nagydíjon (m4sport.hu)
A babérkoszorúk előtt tisztelegnek és a helyi kultúrára is utalnak.
ápr. 19
8:09
Óriási önellentmondásnak tűnik az F1 újítása (Racing)
Egy szakíró felhívta a figyelmet arra, hogy az F1 a saját céljaival ellentétesen cselekedett a sprintversenyek új menetrendjével.