2018 október 29.   m4sport.hu
Csernoviczki Éva ötödik lett, Szabó Csaba és Ungvári Attila helyezetlenül zárt.
Cselgáncs-vb: 17 évesen világbajnok az ukrán Darja Bilogyid
2018 szeptember 20.   She
Mindkét magyar, Csernoviczki Éva és Szabó Csaba is kiesett a selejtezőben, míg a női 48 kilogrammos kategóriában meglepetés-győzelem született az olimpiai kvalifikációs bakui cselgáncs-világbajnokság csütörtöki nyitó napján.
Cselgáncs-vb: Csernoviczki a nyolcaddöntőben búcsúzott
A 48 kilogrammos Csernoviczki Éva a második mérkőzésén vereséget szenvedett, ezzel befejezte szereplését az olimpiai kvalifikációs baki cselgáncs-világbajnokság csütörtöki nyitónapján.
Cselgáncs-vb: Csernoviczki Éva bejutott a legjobb 16 közé
A 48 kilogrammos Csernoviczki Éva bejutott a 16 közé, míg a 60 kilós Szabó Csaba egy vereséggel búcsúzott az olimpiai kvalifikációs baki cselgáncs-világbajnokság csütörtöki nyitónapján.
Csernoviczki Éva ezüstérmes a cselgáncs Európa-bajnokságon
2018 április 26.   ATV
Csernoviczki Éva ezüstérmes a cselgáncs Eb-n
2018 április 26.   vg.hu
Magyar cselgáncssiker az Eb-n: Csernoviczki Éva ezüstérmes lett
2018 április 26.   Blikk
/Tel-Aviv - A 48 kilogrammos Csernoviczki Éva ezüstérmet nyert a tel-avivi cselgáncs Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapján.
Cselgáncs Eb: Csernoviczki ezüstérmes, Pupp ötödik lett
2018 április 26.   She
Csernoviczki Éva ezüstérmet szerzett, Pupp Réka ötödikként végzett, míg Karakas Hedvig és Szabó Csaba hetedik lett a tel-avivi cselgáncs Európa-bajnokság csütörtöki nyitó napján.
Cselgáncs Eb: Csernoviczki Éva elődöntőbe jutott Tel-Avivban
Csernoviczki Éva elődöntőbe jutott, míg Karakas Hedvig, Szabó Csaba és Pupp Réka a vigaszágra került a tel-avivi cselgáncs Európa-bajnokság csütörtöki nyitónapján.
Cselgáncs-vk: Csernoviczki és Karakas második Düsseldorfban
2018 február 23.   She
A 48 kilogrammos Csernoviczki Éva és az 57 kilós Karakas Hedvig ezüstérmet nyert a cselgáncs világkupa-sorozat düsseldorfi Grand Slam-versenyén pénteken.
Koko jó formában van: autógumikkal legózott a bokszoló
2017 december 15.   Ripost
A jó célért küzdött Kovács Koko István olimpiai és világbajnok bokszoló és Csernoviczki Éva olimpiai bronzérmes cselgáncsozó az Ökumenikus Segélyszervezet és a Bridgestone vállalat budapesti karitatív akcióján.
Cselgáncs-vk: Csernoviczki Éva bronzérmes a taskenti GP-n
2017 október 6.   She
A 48 kilogrammos Csernoviczki Éva bronzérmet nyert pénteken a cselgáncs világkupa-sorozat taskenti Grand Prix-versenyén.
Könnyes búcsúval indult
2017 augusztus 29.   Azenpenzem
A fél országra ráijesztő vasárnapi felhőszakadás után hétfőn váratlan hideg zuhanyt kaptunk a nyakunkba a budapesti cselgáncs-világbajnokság első napján. Mire elkezdődött a megnyitóünnepség – amit Vlagyimir Putyin lekésett –, egyik legnagyobb reménységünk, az olimpiai bronzérmes Csernoviczki Éva számára már régen véget is ért a vb.
Cselgáncs-vb: Csernoviczki Éva és Szabó Csaba is búcsúzott
2017 augusztus 28.   She
Hamar véget ért a magyar dzsúdósok számára a világbajnokság nyitó napja, a 48 kilós Csernoviczki Éva és a 60 kilóban versenyző Szabó Csaba is vereséget szenvedett az első meccsén, így kiesett.
Rosszul kezdődött a világbajnokság
2017 augusztus 28.   Infostart
Nem tartott sokáig a budapesti cselgáncs-világbajnokság hétfői nyitónapja a magyarok számára, mivel a 48 kilogrammos Csernoviczki Éva és a 60 kilós Szabó Csaba is kiesett a nyitófordulóban, és befejezte szereplését.
Gyorsan kiestek a magyarok a cselgáncs-vb nyitónapján
2017 augusztus 28.   m4sport.hu
Csernoviczki Éva favoritként búcsúzott az első fordulóban.
Csernoviczkivel nyitjuk ma a cselgáncs-vb-t
2017 augusztus 28.   Azenpenzem
Ma délelőtt 10 órakor a Papp László Budapest Sportarénában a férfi 60 kg-os és a női 48 kg-os súlycsoportok küzdelmeivel megkezdődik a cselgáncs-vb, az első Magyarországon, és a délutáni megnyitóünnepségre befut Vlagyimir Putyin orosz elnök.
Cselgáncs: Csernoviczkit a szurkolók lendíthetik át a holtponton a vb-n
2017 június 20.   She
A hazai közönség is segítheti Csernoviczki Évát augusztusban a budapesti cselgáncs-világbajnokságon.
Cselgáncs GP: Csernoviczki Éva és Ungvári Attila bronzérmes
2017 június 19.   She
Csernoviczki Éva és Ungvári Attila bronzérmet nyert a cselgáncsozók Cancúnban rendezett Grand Prix-versenyén.