Mészáros Anett

London 2012: a lábadozó Mészáros nem csak az olimpiai karikákat nézné
2012 február 15.   She
Bár egyelőre súlyos térdsérüléséből lábadozik, éremért megy második olimpiájára, Londonba a 70 kg-os Mészáros Anett, a Honvéd kétszeres világbajnoki ezüst- és bronzérmes cselgáncsozója.
Mészáros Anett érmet vár magától Londonban
2012 február 15.   Agroinform
Világbajnoki ezüstérmes cselgáncsozónk még térdsérüléséből lábadozik, de úgy érzi, nyáron egy érmes helyre oda tud érni.
London 2012: a lábadozó Mészáros Anett nem csak nézné az olimpiai karikákat
Minden jó, ha Joó a vége
2012 február 13.   Behaviour
A hölgyek hazai tornáján a 49. alkalommal megrendezett női cselgáncs Hungária Kupán azonban az olimpiai részvételt már kivívó Csernoviczki Éva (48 kg) és Mészáros Anett (70 kg) különböző okok miatt nem indult, így a vezérszerep Karakas Hedvigre (57 kg) és Joó Abigélre (78 kg) maradt.
Éremesélyek olimpikonokat támogat az E.ON
2011 november 14.   Agroinform
Mészáros Anett cselgáncsozó, Jakabos Zsuzsanna úszó, Marosi Ádám öttusázó, Berki Krisztián tornász, Boczkó Gábor vívó és Gyurta Dániel úszó részesül kiemelt támogatásában.
Hat magyar olimpikont támogat az E.ON
2011 november 14.   Metropol
Hat magyar olimpikon, Mészáros Anett cselgáncsozó, Jakabos Zsuzsanna úszó, Marosi Ádám öttusázó, Berki Krisztián tornász, Boczkó Gábor vívó és Gyurta Dániel úszó részesül az E.ON Hungária Zrt. kiemelt támogatásában a jövő évi londoni olimpiára való felkészülés részeként.
Cselgáncs: Mészáros pihenteti a térdét, az idén már nem versenyez
2011 november 3.   She
Mészáros Anett térdsérülése miatt kihagyja a két hét múlva sorra kerülő amszterdami cselgáncs Grand Prix-t, s bizonytalan a részvétele az év végi, tokiói Grand Slamen is.
Cselgáncs-vk: Mészáros Anett ötödik lett Abu-Dzabiban
2011 október 17.   She
A 70 kg-os Mészáros Anett ötödik lett hétfőn az olimpiai kvalifikációs cselgáncs világkupa-sorozat Abu-Dzabiban zajló versenyén.
Riner történelmi aranya
2011 augusztus 29.   Behaviour
Amikor pénteken Mészáros Anett megszerezte a magyar válogatott második érmét a párizsi, olimpiai kvalifikációs cselgáncs vb-n, már akkor úgy éreztük, hogy a számunkra utolsó, szombati napon Bor Barna nehézsúlyban még megfejelheti csapatunk teljesítményét.
Videó: egy parádés dobással nyert vb-bronzot a magyar cselgáncsos
2011 augusztus 26.   She
A párizsi olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon a 70 kg-osok mezőnyében Mészáros Anett bronzérmet szerzett. A harmadik helyért a szlovén Rasa Srakát győzte le. A magyar versenyző fél perccel a mérkőzésidő vége előtt földhöz teremtette ellenfelét, az akcióra előbb a szlovénnak írtak jukót, majd vazaarit, aztán a döntés Mészáros neve mellé került, ám a bírók hamarosan…
Mészáros bronzérmet szerzett
2011 augusztus 26.   HírTV
Bronzérmes lett a 70 kg-os Mészáros Anett a párizsi olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokságon. A honvéd versenyzője a harmadik helyért egy szlovén versenyzőt győzött le.
Mészáros Anett bronzérmes, Joó hetedik lett Párizsban
2011 augusztus 26.   Agroinform
A 70 kg-os Mészáros Anett bronzérmet nyert a párizsi olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokság pénteki versenynapján.  A 78 kg-os Joó Abigél a hetedik helyen végzett.
Cselgáncs-vb: Mészáros Anett bronzérmet szerzett Párizsban
Mészáros Anett bronzérmes a cselgáncs vb-n
2011 augusztus 26.   Metropol
Mészáros Anett bronzérmes, Josó hetedik lett Párizsban
Mészáros a bronzéremért küzdhet
A 70 kg-os Mészáros Anett kikapott az elődöntőben, így a bronzéremért küzdhet a párizsi olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokság pénteki versenynapján.
Cselgáncs-vb: Mészáros Anett a bronzéremért csatázhat Párizsban
A 70 kilogrammos Mészáros Anett kikapott az elődöntőben, így a bronzéremért küzdhet a párizsi olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokság pénteki versenynapján.
Cselgáncs-vb: Mészáros elődöntős, Joó a vigaszágra került
A 70 kilogrammos Mészáros Anett bejutott az elődöntőbe, míg a 78 kilós Joó Abigél a vigaszágon folytatja szereplését a párizsi olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokság pénteki versenynapján.
Mészáros Anett elődöntős 70 kg-ban
70 kg-os Mészáros Anett bejutott az elődöntőbe, míg a 78 kg-os Joó Abigél a vigaszágon folytatja szereplését a párizsi olimpiai kvalifikációs cselgáncs-vb-n.
Mészáros elődöntős, Joó a vigaszágon
A 70 kg-os Mészáros Anett bejutott az elődöntőbe, míg a 78 kg-os Joó Abigél a vigaszágon folytatja szereplését a párizsi olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokság pénteki versenynapján.