2013. június 8. szombat

jún. 8
12:12
Michelisz Oroszországban: A fenébe! (Auto Pult)
Az első kör 8. helye után a második szabadedzésen a 22. helyen végzett Norbi! A lassabb kanyarokban küzd, pont ott, ahol az egyenesben elszenvedett hátrány kiegyenlíthető lenne.
jún. 8
12:30
jún. 8
12:32
Raikkönen távozik, Maldonado érkezik a Lotus-hoz? (Auto Pult)
Spanyol lapértesülések szerint Pastor Maldonado 2014-től a Lotus versenyzője lehet, miután Kimi Räikkönen minden valószínűség szerint elhagyja a gárdát.
jún. 8
14:18
Hétfőn indul a Porsche Performance Drive – mi is részt veszünk (Auto Pult)
A jövő héten immár másodízben rajtol el a Porsche Performance Drive, a hosszú távú versenyen pedig a tavalyihoz hasonlóan ismét két fővel gyarapítjuk az összesen négytagú magyar különítményt.
jún. 8
14:36
4. lett Michelisz Norbi a moszkvai WTCC időmérőn – videóval (Auto Pult)
A WTCC ezen a hétvégén Moszkvába látogatott, ahol nemrég máris lezajlott az időmérő. Michelisz Norbi pedig ismételten villantott: a Zengő motorsport színeiben versenyző magyar pilóta a legjobb Hondásként a negyedik pozíciót szerezte meg. Holnap kerül sor a két felvonásos versenyre, a csapat pedig nagy reményekkel áll rajthoz.
21:12
Vettel-Hamilton első sor Kanadában, Bottas harmadik, Massa ismét összetörte a Ferrarit (Auto Pult)
(Mercedes) és Valtteri Bottas (Williams) előtt. Az esős körülmények mindent megkavartak, míg Fernando Alonso a Ferrarival csak 6. lett, addig Kimi Räikkönené a 9. kocka. Felipe Massa ismét összetörte az F138-ast.