2008. november 27. csütörtök

nov. 27
18:33
Anglia: kevesebb légióst engedne be az új kvótarendszer (She)
Az angol Football League – azaz a másod-, harmad- és negyedosztályú csapatokat tömörítő szervezet – legfrissebb elképzelése szerint a decemberi ülésén megszavazhatja az új kvótarendszert.
nov. 27
18:51
Tottenham: Huttont műteni kell, öt hónapig harcképtelen lesz (She)
Lábtörése miatt öt hónapos pihenő vár a Tottenham skót válogatott jobbhátvédjére, Alan Huttonra.
nov. 27
18:53
Arsenal: Adebayor és Nasri visszatérhet a Chelsea ellen (She)
Samir Nasri, Emmanuel Adebayor és Bacary Sagna is visszatérhet az Arsenalba a hét végi, Chelsea elleni angol bajnokira. Erről a klub hivatalos honlapja adott tájékoztatást.
nov. 27
18:55
Férfi kézilabda, Eb-selejtező: könnyed győzelem Finnországban (She)
A magyar férfi kézilabda-válogatott 34–21-re győzött Finnországban Eb-selejtezőn.
nov. 27
19:27
UEFA-kupa: holland huligánok csaptak össze rendőrökkel (She)
Több összecsapásra került sor Hamburgban a helyi rendőrök és az Ajax Amsterdam labdarúgócsapatának szurkolói között. A holland drukkerek a Hamburger SV ellen csütörtökön 21 órakor kezdődő UEFA-kupa-mérkőzésre érkeztek a német városba.
nov. 27
19:29
Női kosárlabda, Magyar Kupa: nyolc közé jutott a BSE (She)
A BSE idegenben 112–62-re verte meg a Nyíregyházát, ezzel bejutott a női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjébe.
nov. 27
19:45
Női kosárlabda Euroliga: a Pécs megverte a Besiktast (She)
A női kosárlabda Euroliga A-csoportjában könnyed győzelmet aratott a Pécs a Besiktas ellen. A vége 71–52 lett.
nov. 27
20:03
Anglia: Torres szerint C. Ronaldo külön klasszist képvisel (She)
A Liverpool támadója, Fernando Torres szerint jelenleg Cristiano Ronaldo a világ legjobb futballistája, és senki sem közelíti meg azt a szintet, amelyen a Manchester United portugál szélsője játszik.
nov. 27
20:05
Női kosárlabda, Európa-kupa: százszázalékos maradt a Szeged (She)
A Szeviép-Szeged hatodik, utolsó csoportmérkőzését is megnyerte a női kosárlabda Európa-kupában, így jó pozícióból várhatja az egyenes kieséses szakaszt. A Tisza-partiak ezúttal a svéd Solnát verték meg hazai pályán 98–82-re.
nov. 27
20:21
UEFA-kupa, H-csoport: újabb győzelmével továbbjutott a CSZKA (She)
Harmadik mérkőzését is megnyerte a CSZKA Moszkva az UEFA-kupa H-csoportjában, ezzel már biztosan bejutott a legjobb 32 együttes közé. Az orosz csapat ezúttal a lengyel Lech Poznant verte meg, hazai pályán 2–1-re.
nov. 27
20:23
Női kosárlabda, Európa-kupa: kikapott a Győr a Neuchateltől (She)
A SEAT-Foton-Győr hazai pályán 84–71-re kikapott a svájci Neuchateltől a női kosárlabda Európa-kupa D-csoportjában, így a kvartettben az utolsó helyen végzett, és kiesett.
nov. 27
20:57
Lyon: két bajnokira tiltották el a PSG ellen kiállított Juninhót (She)
A Francia Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága két mérkőzésről tiltotta el az Olympique Lyon brazil középpályását, Juninho Pernambucanót.
nov. 27
21:15
Babos sem bírta megállítani a Tottenhamet (Infostart)
A Manchester City 2-0-ra győzött a Schalke vendégeként a labdarúgó UEFA Kupa csoportkörének harmadik fordulójában.
nov. 27
21:15
UEFA-kupa: Babossal kapott ki a NEC, nyert a Manchester City (She)
Az UEFA-kupa csoportkörének 3. fordulójában a Manchester City a Schalke otthonában nyert 2–0-ra. A másik angol csapat, a Tottenham Hotspur a Babos Gáborral felálló NEC Nijmegen ellen gyűjtötte be a három pontot, míg a Galata hazai pályán szórakozta el veretlenségét, és a Metaliszt Harkiv elleni meccset.
nov. 27
22:27
UEFA-kupa: Babos Gábor eszén egyszer jártak túl – videó! (She)
A NEC hazai pályán szenvedett 1–0-s vereséget a Tottenham Hotspurtől az UEFA-kupa csoportkörének 3. fordulójában. A holland csapat kapuját végig Babos Gábor védte. A magyar kapus csak egyszer kapitulált…
nov. 27
22:45
UEFA-kupa, D-csoport: Zágrábban győzött a Szpartak (She)
Idegenben verte meg 1–0-ra a Dinamo Zagrebet a Szpartak Moszkva az UEFA-kupa D-csoportjának 3. fordulójában.
nov. 27
23:03
UEFA-kupa, B-csoport: az Olympiakosz kiütötte a Benficát (She)
Az Olympiakosz meglepően simán, 5–1-re verte meg hazai pályán a Benficát az UEFA-kupa B-csoportjának 3. fordulójában.
nov. 27
23:05
UEFA-kupa, G-csoport: a Valencia négy góllal verte a Rosenborgot (She)
Az UEFA-kupa csoportkörének 3. fordulójában a Saint Étienne a belga FC Bruges otthonában őrizte meg veretlenségét. A G-csoport mérkőzésén 1–1-es eredmény született, a francia csapat tehát továbbra is veretlen. A másik mérkőzésen a Valencia egy könnyed négyest gurított a Rosenborgnak.
nov. 27
23:07
UEFA-kupa, A-csoport: a Racing ponttal távozott Párizsból (She)
A Racing Santander 2–2-es döntetlent játszott a Paris Saint-Germain otthonában az UEFA-kupa A-csoportjának 3. fordulójában.
nov. 27
23:09
UEFA-kupa, C-csoport: Belgrádban győztek Bölöniék (She)
A Bölöni László által irányított Standard Liege 1–0-ra győzött a Partizan Beograd vendégeként, míg a Sampdoria–Stuttgart találkozó 1–1-es döntetlent hozott az UEFA-kupa C-csoportjának 3. fordulójában.
nov. 27
23:21
UEFA-kupa, F-csoport: Leonardo góljával nyert az Ajax Hamburgban (She)
Az UEFA-kupa F-csoportjában a holland Ajax idegenben verete meg 1–0-ra a német Hamburgot. A mindent eldöntő találatot Leonardo szerezte a találkozó 77. percében.
nov. 27
23:23
UEFA-kupa, H-csoport: a Depor könnyedén intézte el a Feyenoordot (She)
A két pontnélküli együttes rangadóján a Deportivo La Coruna 3–0-ra verte meg a Feyenoordot a labdarúgó UEFA-kupa H-csoportjában.