2008. november 6. csütörtök

nov. 6
21:09
Tenisz, WTA-világbajnokság: Gyementyjeva legyőzte Szafinát (She)
Jelena Gyementyjeva 6:2, 6:4-re győzte le honfitársát, Dinara Szafinát, a dohai WTA-világbajnokság Barna csoportjában. Szafina így három vereséggel zárta a tornát, Gyementyjeva pedig pénteken Serena Williams ellen játssza utolsó csoportmérkőzését, és azon a találkozón dől el, melyikük követi Venus Williamst a legjobb négy közé.
nov. 6
21:27
UEFA-kupa: a CSZKA Moszkva idegenben verte meg a Feyenoordot (She)
A CSZKA Moszkva második mérkőzését is megnyerte az UEFA-kupa H-csoportjában: a Deportivo La Coruna elleni 3–0-s hazai siker után a Feyenoordot verte meg 3–1-re Rotterdamban.
nov. 6
21:45
UEFA-kupa: a Wolfsburg kiütötte hazai pályán a Heerenveent (She)
A Wolfsburg esélyt sem adott hazai pályán a Heerenveennek, a német csapat 5–1-re verte meg a holland együttest.
nov. 6
22:39
UEFA-kupa: a Galatasaray idegenben verte meg a Benficát (She)
A Galatasaray 2–0-ra megverte idegenben a Benficát az UEFA-kupa B-csoportjának második játéknapján.
nov. 6
22:41
Női kosár Euroliga: korábbi soproni center vezette sikerre a Gdyniát (She)
Egyetlen mérkőzést rendeztek a női kosárlabda Euroligában csütörtök este, a lengyel Lotos Gdynia hazai pályán 79–76-ra győzte le a horvát Jolly Sibeniket a C-csoport 4. fordulójában.
nov. 6
22:57
Ronaldinho mentette meg a Milant (Infostart)
Az olasz bajnoki listavezető Milan 1-0-ra nyert a vendég Braga ellen a labdarúgó UEFA Kupa csoportkörének második fordulójában. A tartalékos összeállításban pályára lépő milánóiak Ronaldinho hosszabbításban szerzett góljával gyűjtötték be a három pontot a portugál együttes ellen. Fölényesen nyert a Tottenham és a Wolfsburg is.
nov. 6
22:57
UEFA-kupa: Bölöni László csapata meglepetésre megverte a Sevillát (She)
Bölöni László csapata, a Standard Liége meglepetésre 1–0-ra megverte a Sevillát az UEFA-kupa C-csoportjának második játéknapján.
nov. 6
22:59
UEFA-kupa: az utolsó percben lőtt góllal nyert a Milan (She)
A Milan hazai pályán Ronaldinho 93. percben lőtt bombagóljával verte meg 1–0-ra a Bragát. A Manchester City gólgazdag találkozón győzött a Twente ellen, míg a Racing Santander 1–1-es döntetlent játszott a Schalkével hazai pályán.
nov. 6
23:33
UEFA-kupa: a Valencia nem tudta legyőzni a Köbenhavnt otthon (She)
A Valencia 1–1-es döntetlent játszott a Köbenhavnnel hazai pályán az UEFA-kupa G-csoportjának második játéknapján.
nov. 6
23:51
Videó: nézze meg Ronaldinho Milan-győzelmet jelentő bombagólját! (She)
A Milan 1–0-ra győzött a Braga ellen az UEFA-kupa csoportkörének 2. játéknapján. A piros-feketék győztes (bomba)gólját Ronaldinho szerezte a 93. percben.