Női kézi: a Podgoricát elhagyó Mendy is Szkopjéba igazolt (She)
Újabb kiválóság érkezését jelentette be a Vardar Szkopje női kézilabdacsapata: a francia válogatott balátlövő, Claudine Mendy a Buducsnoszt Podgoricát elhagyva csatlakozik majd a nyáron a nagy terveket szövögető macedón klubhoz.
ápr. 1
14:20
Videó: Neymar tökéletes lövése a bal felső sarokban (She)
Szép gólt rúgott Neymar a paulista állami labdarúgó-bajnokságban lejátszott Oeste–Santos mérkőzésen (1–2) Brazíliában. Neymar a meccs első találatát szerezte a 67. percben, a fiatal támadó 18 méterről védhetetlenül lőtt a hazaiak kapujának bal felső sarkába.
ápr. 1
14:22
Honvéd: Vernest hazaengedték a kórházból, öt hét múlva edzhet (She)
Hazaengedték a kórházból a Budapest Honvéd labdarúgócsapatának fiatal támadóját, Vernes Richárdot. Mint ismert, a piros-feketék játékosa a MTK elleni szombati derbin fejelt össze olyan szerencsétlenül Rafa Wolfe-fal, hogy az arc- és az állcsontja is eltörött.
ápr. 1
14:24
Arsenal: Remélem, Diaby nem adja fel, folytatja - Wenger (She)
Arsene Wenger reméli, nem vonul vissza Abou Diaby, aki sokadik súlyos sérülését szenvedte el a csapat múlt heti edzésén, és nyolc-kilenc hónapos kényszerpihenője miatt megfordult a fejében, hogy feladja a karrierjét.
ápr. 1
14:27
Heynckes nem ígér kilenc gólt a Juventus ellen (Agroinform)
A Bayern München kedden a Juventust fogadja a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első meccsén.
ápr. 1
14:29
Hazaengedték a kórházból az arcsérülést szenvedett Vernest (Agroinform)
A Budapest Honvéd labdarúgója az MTK elleni szombati bajnoki mérkőzésen szenvedett súlyos arcsérülést.
ápr. 1
14:54
Videó: Petr Cechnek lábbal kellett váratlanul védenie (She)
Az első félidőben nem született gól a Chelsea–Manchester United megismételt mérkőzésen az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjében. Helyzet persze akadt, különösen Javier Hernández próbálkozása volt veszélyes a 41. percben. A mexikói támadó lövése után a labda furcsa ívet írt le, a már eldőlő Petr Cechnek lábbal kellett hárítania.
ápr. 1
15:03
Derűsen és félelem nélkül játszunk - Antonio Conte (Agroinform)
A Juventus mestere szerint az a legfontosabb, hogy Münchenben életben tartsák továbbjutási esélyeiket.
ápr. 1
15:05
Demba Ba kapásgóllal sokkolta a Manchester Unitedet - videó (Agroinform)
A Chelsea Demba Ba góljával szerezte meg a vezetést a Manchester United ellen a labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjében.
ápr. 1
15:07
Heti műsor – Vajon mire megy Horvátországgal a férfi kézilabda-válogatott? (Agroinform)
Parádésnak ígérkezik ez a hét, hiszen folytatódik a BL, férfi kézilabdázóink pedig kétszer is összecsapnak a horvátokkal
ápr. 1
15:12
Videó: csodálatos Mata, Ba kombináció után vezet a Chelsea (She)
Az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjének megismételt meccsén a Chelsea Demba Ba akrobatikus mozdulata révén vezet a Manchester United ellen. A gólpassz Juan Matától jött, a spanyol szépen löbbölt a védők mögé a 49. percben.
ápr. 1
15:14
Jégkorong: belehalt fejsérülésébe az orosz játékos (She)
Életét vesztette Dmitrij Ucsajkin, a kazah jégkorongbajnokságban szereplő Ertisz Pavlodar orosz játékosa, aki csapata szombat esti bajnokiján szenvedett végzetes fejsérülést.
ápr. 1
15:30
Puskás-Suzuki-kupa: kiütéses román siker az 5. helyért (She)
A Hagi Akadémia 6–0-ra kiütötte az ausztrál Melbourne Football Institute együttesét a Puskás–Suzuki-kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgótorna 5. helyéért vívott mérkőzésén.
ápr. 1
15:32
Videó: Cech elképesztő védése Chicharito fejese után (She)
Nagy formában véd Petr Cech a Chelsea–MU angol labdarúgó FA-kupa-mérkőzésen. A cseh kapus már az első félidőben remekelt, a másodikban pedig az egész találkozó legszebb védését is bemutatta Javier Hernández (Chicharito) közeli fejese után.
ápr. 1
15:34
FA-kupa: Demba Ba villanásával elődöntős a Chelsea (She)
A labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjének megismételt mérkőzésén a címvédő Chelsea hazai pályán Demba Ba zseniális góljával 1–0-s győzelmet aratott a Manchester United ellen, így bejutott a Wembleyben rendezendő az április 14-i elődöntőbe, ahol a Manchester City lesz az ellenfele.
ápr. 1
15:39
Húsvéti meglepetés, a Chelsea kiejtette a Manchestert (Agroinform)
A Chelsea 1-0-ra verte otthon a Manchester Unitedet a labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjének megismételt mérkőzésén.
ápr. 1
15:48
Elődöntős a Chelsea (Infostart)
A Chelsea 1-0-ra legyőzte a Manchester Unitedet az angol labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjének újrajátszott mérkőzésén.
ápr. 1
15:48
Man. City: De Boer válthatja Mancinit, ha kirúgják a nyáron (She)
Angol lapértesülések szerint Frank de Boer, az Ajax vezetőedzője lehet a fő esélyes a Manchester City kispadjára, amennyiben az olasz menedzser a szezon végén távozik a „kékektől".
ápr. 1
15:57
A Hagi Akadémia végzett az ötödik helyen (Agroinform)
A román Hagi Akadémia végzett az ötödik helyen a Puskás Suzuki Kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgótornán.
ápr. 1
16:06
BL: Sneijder „szerelmet vallott” a különleges Mourinhónak (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első szerdai mérkőzésén a Real Madrid a Galatasarayt fogadja, azaz a korábban együtt dolgozó José Mourinho és Wesley Sneijder ezúttal ellenfélként néz szembe egymással. Konfliktus azonban aligha várható a felek között: a holland irányító a Marcának bevallotta, a mai napig különleges helyet foglal el a szívében a szakember, akivel három éve felért a…
ápr. 1
16:42
Puskás-Suzuki-kupa: a Honvéd nyerte a bronzmeccset (She)
A Puskás–Suzuki-kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgótorna harmadik helyéért vívott mérkőzésén a Budapest Honvéd-MFA 4–2-re legyőzte a Puskás Akadémiát.
ápr. 1
16:51
Nincs magyar a top 100-ban (Agroinform)
Czink Melinda már csak a 101. helyet foglalja el a női teniszezők világranglistáján.
ápr. 1
17:00
Jobban van a Honvéd játékosa a brutális sérülés után (Infostart)
Hazaengedték a kórházból Vernes Richárdot, a Budapest Honvéd labdarúgóját, aki szombaton az MTK Budapest elleni bajnoki mérkőzésen összefejelt egy védővel és súlyos arcsérülést szenvedett.
ápr. 1
17:00
Videó: vakfoci – a Rooney-Welbeck vagy a Yorke-Cole páros a jobb? (She)
Ebben a szezonban a Manchester Unitednél sokszor állították párhuzamba a legendás Yorke-Cole csatárduót a klub jelenlegi remek támadóival. Az egyik fogadóiroda ennek a kérdésnek próbált utánajárni azzal, hogy kipróbálta, bekötött szemmel mennyire ismerik egymás mozgását az „öregek”, illetve Rooneyék.
ápr. 1
17:02
Labdarúgás: Puskás sírjánál koszorúztak a Real fiataljai (She)
A Puskás-Suzuki-kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgótornán szereplő Real Madrid játékosai hétfő délután Puskás Ferenc születésének 86. évfordulója alkalmából a budapesti Szent István-bazilikában emlékeztek az Aranycsapat legendás kapitányára.
ápr. 1
17:09
Nem indul a Paris-Roubaix versenyen a négyszeres bajnok - videó (Agroinform)
Vasárnapi bukása miatt nem vállalja a legendás Paris Roubaix versenyt sem a belgák klasszisa, Tom Boonen.
ápr. 1
17:18
BL: Nem ígérem, hogy nem ünnepelek a gólomnál - Sneijder (She)
Wesley Sneijder, a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőre készülő Galatasaray középpályása a Marcának adott nyilatkozatában elmondta, rengeteg szép emlék köti a „királyiakhoz”, de azt nem ígérheti, hogy ha gólt szerez, akkor nem ünnepli meg a találatát.
ápr. 1
17:27
Belecsípett a díjátadó hölgy fenekébe a szlovák kerekes - fotó (Agroinform)
Nem csak a győztes Fabian Cancellara keltett feltűnést a Flandriai körverseny vasárnapi eredményhirdetésén.
ápr. 1
17:36
FA-kupa: A játékunkban nem volt benne a gól - Ferguson (She)
A labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjének megismételt mérkőzésén a Chelsea Demba Ba góljával 1–0-ra legyőzte a Stamford Bridge-en a Manchester Unitedet, így továbbjutott a legjobb négy közé. Alex Ferguson, az MU menedzsere a találkozó után arra utalt, hogy a manchesteri összecsapáson kellett volna eldönteniük a párharcot. Mérkőzés utáni reakciók.
ápr. 1
17:45
Április elsejei tréfába keverték Nagy Lászlót a németek? (Agroinform)
Ha nem április elseje lenne, a nap híreként tálalnánk, hogy Nagy László Veszprémből két évre a Füchse Berlinhez igazol.
ápr. 1
17:47
Az egész stadion együtt ünnepelte Mr. Hockey-t (Agroinform)
Gordie Howe 85. születésnapján közel húszezer ember énekelte együtt a Happy Birthday-t.
ápr. 1
17:49
Már csak ürügy a bajnokság Barcelonában és Madridban (Agroinform)
Félgőzzel és tartalékolva játszott a spanyol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a Barcelona és a Real Madrid.
ápr. 1
18:03
Murray feljött a második helyre (Agroinform)
Andy Murray helyet cserélt Roger Federerrel, és feljött a második helyre a férfi teniszezők világranglistáján.
ápr. 1
18:05
Futács nem kapott lehetőséget a Blackpoolban (Agroinform)
A Blackpool 1-0-ra verte otthon a Crystal Palace-t az angol másodosztályú bajnokság 40. fordulójának hétfői meccsén.
ápr. 1
18:12
Jégkorong: Feljut-e a magyar válogatott az elitbe? Köztér! (She)
Április 14-20. között rendezik meg Budapesten a jégkorong-világbajnokság divízió I A-csoportjának mérkőzéssorozatát. Mit gondol, hogyan szerepel majd a magyar válogatott? Szavazzon! A szavazás hétfő estétől péntek délig érhető el, a végeredményt – kommentárral – jövő kedden közöljük a Nemzeti Sport közösségi rovatában, a Köztérben!
ápr. 1
18:14
Videó: apró szabálytlanság, mégis egyből pirosat ért (She)
A skót Celtic középpályását Victor Wanyamát a St Mirren elleni bajnokin küldte le a játékvezető egy meglehetősen kérdéses szituáció után. A szabálytalanság ténye megkérdőjelezhetetlen, azonban ez az elkésett nem feltétlen ért egyből piros lapot.
ápr. 1
18:30
Championship: Futácsék emberhátrányban nyertek (She)
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 40. fordulójában Futács Márkó együttese, a Blackpool hazai pályán Matt Phillips 85. percben szerzett találatával 1–0-ra legyőzte a Crytal Palace-t. A magyar támadó csak a kispadon kapott helyet, és nem is cserélte be őt Paul Ince menedzser a mérkőzés során, amelyen a vendégek Barry Ferguson kiállítása után a 41. perctől kezdve…
ápr. 1
19:06
Janics Natasa holnaptól Győrben készül (Infostart)
Kedden elkezdi a győri felkészülést új klubjában Douchev-Janics Natasa háromszoros olimpiai bajnok kajakozó.
ápr. 1
19:06
Tenisz: Czink alulmaradt a hullámvasútozás végén (She)
Czink Melinda szettelőnyről indulva háromjátszmás vereséget szenvedett a francia Mathilde Johanssontól a charlestoni női tenisztorna első fordulójában.
ápr. 1
19:08
Puskás-Suzuki-kupa: sima Real Madrid-siker a döntőben (She)
A Real Madrid nyerte meg a Puskás–Suzuki-kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgótornát, miután a döntőben 2–0-ra legyőzte a Panathinaikoszt.
ápr. 1
19:10
Videó: a nagy készülődés után elbénázták a szabadrúgást (She)
Az SC Weiz játékosai különleges szabadrúgással próbálták megzavarni az ellenfelet a Fürstenfeld elleni bajnokin. Két futballista ugyanis a sorfal elé térdelt, azonban az egyikük pórul járt, a lövés az arcán csattant.
ápr. 1
19:15
Négy góllal nyert a CSZKA Moszkva (Agroinform)
A CSZKA Moszkva 4-0-ra nyert az Alanyija Vlagyikavkaz otthonában az orosz Premjer Liga 22. fordulójának hétfői meccsén.
ápr. 1
19:17
A Honvédé a bronzérem (Agroinform)
A Budapest Honvéd végzett a harmadik helyen a Puskás Suzuki Kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgótornán.
ápr. 1
19:24
Premjer-liga: az éllovas CSZKA nem kímélte Priskinéket (She)
Priskin Tamás csapata, az Alanyija hazai pályán 4–0-ra kikapott az éllovas CSZKA Moszkvától az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premjer-liga) 22. fordulójának hétfői játéknapján.
ápr. 1
19:24
Czink a nyitókörben búcsúzott (Metropol)
Czink Melinda három szettben vereséget szenvedett a francia Mathilde Johanssontól.
ápr. 1
19:33
Czink a nyitókörben búcsúzott (Agroinform)
Czink Melinda három szettben vereséget szenvedett a francia Mathilde Johanssontól Charlestonban.
ápr. 1
19:35
Puskás Ferenc sírjánál koszorúztak a Real Madrid fiataljai (Agroinform)
Puskás Ferenc születésének 86. évfordulója alkalmából emlékeztek az Aranycsapat legendás kapitányára.
ápr. 1
19:42
BL: A Barcának gólt kell szereznie Párizsban! - Villa (She)
David Villa azon lesz, hogy a Barcelona felmondja a Milánóban kapott leckét, azaz gólt szerezzen a Paris Saint-Germain elleni kedd esti, idegenbeli mérkőzésen a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.