2013. május 4. szombat

máj. 4
11:56
NB I: Horváth Ferenc féltette a májgyulladástól játékosait (She)
A pénteki Haladás–Kecskemét (1–1) NB I-es mérkőzés után a vendégcsapat vezetőedzője, Horváth Ferenc rá jellemző módon értékelte a látottakat, kiemelve, hogy a sok sárga lap miatt májgyulladástól féltette játékosait.
máj. 4
12:06
Kemenes örül, Szűcs bosszús a kevés gól miatt (Agroinform)
A Honvédnak nehéz gólt lőni, most ráadásul az a Pápa próbálkozik ezzel, amely tavasszal eddig kétszer volt eredményes.
máj. 4
12:08
Intert gyilkolhat a Napoli a forduló rangadóján (Agroinform)
Az ezer sebből vérző Inter a Napolihoz látogat a Serie A 35. fordulójának legnagyobb rangadóján.
máj. 4
12:12
DVTK: Henk ten Cate holland segítője érkezhet - sajtóhír (She)
A Blikk úgy tudja: a holland Mike Snoei lehet az élvonalbeli DVTK labdarúgócsapatának következő vezetőedzője. A 49 éves szakember korábban Henk ten Cate segítőjeként tevékenykedett a görög Panathinaikosznál, valamint a katari Umm-Szalalh gárdájánál.
máj. 4
12:14
Videó: sokkoló gól a Pingvineknek, parádés Sharks-fordítás (She)
Négy mérkőzést rendeztek az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásának első fordulójában. Keleten a Montreal Canadiens és a New York Islanders is egyenlített – előbbi az Ottawa Senators, míg a Szigetlakók a Pittsburgh Penguins ellen –, nyugaton pedig a Chicago Blackhawks a Minnesota Wild, a San Jose Sharks a Vancouver Canucks ellen már 2–0-ra vezet.
máj. 4
12:24
Brutális ütközés, a kapus a dokinak adta a kitört fogát - videó (Agroinform)
Ahogy arra számítani lehetett kőkemény csatát hozott a Montreal-Ottawa párharc második meccse az NHL-ben.
máj. 4
12:42
Pérez négyszemközt csábította Lewandowskit Madridba (Agroinform)
A Santiago Bernabéu Stadionban titkos útvonalon keresztül jutott el Lewandowski az elnöki irodába.
máj. 4
12:48
Serie A: Allegri megegyezett a Romával? A Milan cáfol! (She)
Miközben az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő AC Milannál Massimiliano Allegri jövője az első számú napirendi téma, a vezetőedző állítólag már meg is egyezett az AS Romával – számolt be egy olasz napilap, a Corriere della Sera nyomtatott kiadása.
máj. 4
12:48
Lewandowskit hívja a Real Madrid (Metropol)
A spanyol futballklub elnöke, Florentino Pérez személyesen próbálta rávenni "hóhérjukat", Robert Lewandowskit arra, hogy igazoljon át hozzájuk.
máj. 4
13:36
Három sikertelen meccs után nyert a CSZKA Moszkva (Agroinform)
A CSZKA Moszkva 1-0-ra verte otthon a Terek Groznijt az orosz labdarúgó Premjer Liga 27. fordulójának szombati meccsén.
máj. 4
13:42
Videó: brutális hasba rúgás az észt bajnokságban (She)
Durva jelenetek játszódtak le az észt másodosztályú labdarúgó-bajnokságban rendezett Rakvere Tarvas–Puuma Tallinn mérkőzésen. A 82. percben a vendégek orosz játékosa, Jaroszlav Dmitrijev indult meg a labdával, míg a hazaiak futballistája szorosan a nyomában volt. A „kellemetlen” kíséret felidegesítette Dmitrijevet, így előbb nagy erővel hasba rúgta ellenfelét, majd a labdával is megcélozta. A…
máj. 4
13:54
Az Egyesült Államok legyűrte Ausztriát (Agroinform)
A várakozásnak megfelelően az Egyesült Államok csapata nyert Ausztria legjobbjai ellen.
máj. 4
14:00
NB I: Diósgyőr-Debrecen mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
A labdarúgó NB I 26. fordulójának első szombati mérkőzésén a várakozásokhoz képest gyengén teljesít, mindössze a 12. helyen álló Diósgyőri VTK fogadja a címvédő, de csak negyedik pozícióban tanyázó DVSC-Tevát. Kövesse a mérkőzést folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
máj. 4
14:12
Buzánszky Jenő 88 éves (Agroinform)
Május 4-én ünnepli a 88. születésnapját Buzánszky Jenő, az Aranycsapat jobbhátvédje.
máj. 4
14:18
Barca: Messi visszatérhet, Valdés kikerült a keretből (She)
A spanyol labdarúgó-bajnokságban (Primera División) listavezető Barcelona a hétvégén visszakapja két legnevesebb hiányzóját a Bayern München elleni BL-elődöntő visszavágóról: öltözői hírek szerint Lionel Messi és Sergio Busquets is teljes értékű munkát végzett a szombati edzésen, így mindketten bevethetőek lesznek a Real Betis elleni összecsapáson – számolt be a Barcelona hivatalos honlapja.
máj. 4
14:36
Videó: bombameglepetés és szlovák gála a hoki-vb-n (She)
Négy mérkőzést rendeztek a Svédországban és Finnországban zajló A-csoportos jégkorong-világbajnokság nyitó napján. Az S-csoportban a házigazda svédek nagy meglepetésre 3–2-re kikaptak Svájctól, míg a csehek 2–0-s győzelmet arattak Fehéroroszország felett. A H-csoportban a szintén házigazda finnek csak hosszabbítás után nyertek a Pat Cortina irányította németek ellen, a szlovákok pedig egy hatost…
máj. 4
14:48
Sarapova címlaplánynak is elbűvölő - fotók (Agroinform)
Marija Sarapova ezúttal a mexikói Esquire magazin első oldalán tűnt fel.
máj. 4
15:06
Gyulai Miklós maradt a elnök (Agroinform)
További négy évre az eddigi elnöknek, Gyulai Miklósnak szavazott bizalmat a tagság a Magyar Atlétikai Szövetség.
máj. 4
15:12
MASZ: Gyulai Miklós maradt a elnök (Infostart)
További négy évre az eddigi elnöknek, Gyulai Miklósnak szavazott bizalmat a tagság a Magyar Atlétikai Szövetség (MASZ) szombati éves rendes, egyben tisztújító küldöttgyűlésén.
máj. 4
15:12
Női kézi BL: horvát játékvezetők fújnak a veszprémi visszavágón (She)
A horvát Matija Gubica, Boris Milosevic kettős vezeti a Győri Audi ETO KC–Larvik visszavágót a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjében. A veszprémi találkozón jelen lesz Jean Brihault, az Európai Kézilabda-szövetség elnöke.
máj. 4
15:14
Atlétika: Gyulai Miklós maradt a magyar szövetség elnöke (She)
máj. 4
15:24
Mentálisan rendben vagyunk - Horváth Károly (Agroinform)
A Siófoknak a megyei rivális Kaposvár ellen kellene nyernie ahhoz, hogy reális esélye maradjon a bent maradásra.
máj. 4
15:26
Norvégia legyőzte Szlovéniát (Agroinform)
A nap második mérkőzésén, Stockholmban Norvégia válogatottja győzött Szlovénia együttese ellen.
máj. 4
15:30
WTCC: Michelisz a 2. rajthelyet harcolta ki a Hungaroringen (She)
Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság (WTCC) hungaroringi időmérőjének utolsó pillanataiban szenzációs kört futva a második rajthelyet szerezte meg a vasárnapi első futamra. A Honda magyar versenyzője a fordított rajtrács miatt a második versenynek a kilencedik helyről vághat neki.
máj. 4
15:32
Jégkorong-vb: Norvégia és az Egyesült Államok is győzött (She)
Norvégia 3–1-re győzött Szlovénia ellen, míg az Egyesült Államok 5–3-ra megverte Ausztriát a Svédországban és Finnországban zajló jégkorong-világbajnokság második napján.
máj. 4
15:48
Túraautó-vb - Michelisz második a mogyoródi időmérőn (Infostart)
Michelisz Norbert a második helyen zárta a túraautó-világbajnokság (WTCC) Hungaroringen zajló fordulójának szombati időmérő edzését, így a vasárnapi első futamon ebből a pozícióból vághat majd neki a 12 körös versenynek.
máj. 4
15:48
Tenisz: Marosi elbukta a páros döntőt Estorilban (She)
Marosi Katalin oldalán a horvát Darija Jurakkal két játszmában vereséget szenvedett a második helyen kiemelt Csan Hao-csing, Kristina Mladenovic tajvani, francia kettőstől az estorili tenisztorna páros versenyének döntőjében.
máj. 4
15:48
Gyulai Miklós maradt az atléták elnöke (Metropol)
A MASZ két alelnökének Szalma Lászlót és Németh Zsoltot választották meg.
máj. 4
16:00
Tíz perc rövidzárlat, drámai egyenlítés fantomgóllal, döntetlen a keleti derbin (Agroinform)
3-3-as döntetlennel zárult a Diósgyőr-Debrecen rangadó, a hazaiak kétgólos hátrányból támadtak fel és mentettek pontot.
máj. 4
16:02
Futács csapata Bogdánék kárára küzdhet a feljutásért a rájátszásban (Agroinform)
Fordulatos utolsó forduló után rosszabb gólkülönbsége miatt maradt le az osztályozókról a Bolton Wanderers.
máj. 4
16:06
NB I: a Diósgyőr 1-3-ról mentett pontot a Loki ellen (She)
A labdarúgó NB I 26. fordulójában a Diósgyőr fordulatos mérkőzésen 3–3-as döntetlent játszott a Debrecennel hazai pályán úgy, hogy a Loki a 77. percben még két góllal vezetett.
máj. 4
16:08
NB I: Honvéd-Lombard mérkőzés élőben az NSO-n! (She)
Budapest Honvéd–Lombard Pápa találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kövesse figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el a meccs összefoglalóját, kommenteljen, mondja el a véleményét a találkozóról!
máj. 4
16:18
Michelisz remekelt a Hungaroringen, a második helyről indulhat (Agroinform)
Michelisz Norbert a második helyen zárta a WTCC Hungaroringen zajló fordulójának szombati időmérő edzését.
máj. 4
16:24
Diósgyőr-Debrecen 3-3 (Infostart)
Gólgazdag mérkőzésen 3-3-as döntetlent játszott a Diósgyőr és a vendég Debrecen szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójában.
máj. 4
16:24
máj. 4
16:24
Túraautó-vb - Michelisz második a mogyoródi időmérőn (Behaviour)
máj. 4
16:26
Championship: Bogdánék drámai csatában maradtak le a rájátszásról (She)
A Bogdán Ádámmal a kapuban felálló Bolton Wanderers hiába várta előnyösebb helyzetből az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) utolsó (46.) fordulóját, és hiába állt fel kétgólos hátrányból az első félidőben, végül nem tudta hazai pályán legyőzni a Blackpoolt (2–2), ezért lemaradt a még rájátszást érő hatodik helyről.
máj. 4
16:28
Németország: a magyar légiós klubja közeledett a feljutáshoz (She)
Nagy Dániel csapata, a VfL Osnabrück hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Burghausent a német harmadosztályú labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján, és az osztályozóval kecsegtető harmadik helyre lépett a tabellán.
máj. 4
16:36
Káosz a köbön - az egri sms után a Pécs elindult Vácra (Agroinform)
Pénteken csak az volt biztos, hogy az egri klub becsődölt. Aztán jött a jó hír, lesz pénz, lesz meccs. És utána mi lesz?
máj. 4
16:42
NB I: Eredményesebbnek kell lennünk a kapu előtt - Kovac (She)
A labdarúgó NB I 26. fordulójában a Diósgyőr odahaza 3–3-as döntetlent játszott a Debrecennel úgy, hogy a Loki a 77. percben még két góllal vezetett. A hazaiak megbízott edzője, Kovac Zoltán – bár győzni szeretett volna – örül a döntetlennek, míg a vendégek szakvezetője, Kondás Elemér szerint az ilyen mérkőzéseket meg kell tudni nyerni.
máj. 4
16:42
Kétszer vezetett, de csak egy pontot szerzett a DVSC (Metropol)
Gólgazdag mérkőzésen 3-3-as döntetlent játszott a Diósgyőr és a Debrecen szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójában.
máj. 4
16:44
Estoril: Marosiék kikaptak a döntőben (Metropol)
A Darija Jurakkal párosban negyedikként rangsorolt Marosinak ez volt a második döntője WTA-tornán.
máj. 4
16:54
Laczkóék szurkolói berontottak a pályára, felfüggesztették a meccsüket (Agroinform)
Félbeszakadt a Vicenza-Empoli mérkőzés a Serie B 40. fordulójában, miután a hazai szurkolók betörtek a pályára.
máj. 4
17:00
Paks: Éger vigasztalást ígér Bödének a mérkőzés után (She)
Éger László, a labdarúgó NB I-ben szereplő MVM Paks rutinos védője szerint az ellenfélként először hazatérő Böde Dániel a Ferencváros legjobbja, igazi kulcsember, de azért rajta kívül is akad kiváló futballista a fővárosiaknál, akire oda kell majd figyelniük.
máj. 4
17:00
Michelisz második a mogyoródi időmérőn (Metropol)
A Zengő Motorsport 28 esztendős pilótája a vasárnapi első futamon ebből a pozícióból vághat majd neki a 12 körös versenynek.
máj. 4
17:12
Feczesin gólja nem volt elég Caracciolo mesterhármasával szemben (Agroinform)
Vereséget szenvedett a kiesés elől menekülő Acoli a Brescia vendégeként a Serie B 40. fordulójában szombaton délután.
máj. 4
17:18
Serie B: Feczesin gólja nem ért pontot, balhé Laczkóék meccsén (She)
Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 40. fordulójában Feczesin Róbert együttese, az Ascoli idegenben 3–2-re kikapott a Bresciától. A magyar támadó végigjátszotta a találkozót, amelyen a 68. percben büntetőből 2–2-re módosította az állást, de a 82. percben jött Andrea Caracciolo, és harmadik gólját is megszerezve eldöntötte a három pont sorsát.
máj. 4
17:18
Atlétika: Gyulai Miklós maradt az elnök (Behaviour)
máj. 4
17:30
Le tudták játszani a szurkolói rendbontás után Laczkóék meccsét (Agroinform)
5-1-es vereséget szenvedett hazai pályán a Vicenza az Empolitól a Serie B 40. fordulójában szombaton délután.
máj. 4
17:36
Női kosár: kiadós vereséggel lett negyedik a Győr Kassán (She)
A Győr 79–41-re kikapott az MBK Ruzomberoktól a szlovák-magyar kosárlabda-bajnokság Kassán zajló négyes döntőjében, a harmadik helyért vívott szombat kora délutáni mérkőzésen, így a negyedik helyen végzett.