NS: Holman remek döntése; Nikolics felajánlása – vasárnap (She)
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk:
nov. 5
0:57
Sakk: mindkét magyar válogatott kikapott az Eb-n (She)
Elszenvedte első vereségét a magyar férfiválogatott, míg a nők ismét kikaptak a sakkozók Krétán zajló 21. csapat Európa-bajnokságán, a szombati 7. fordulóban.
nov. 5
6:30
Drámai percek, tömeg előtt sírta el magát a magyar sportoló (Ripost)
A hazai teniszcsillag meghatódva mesélt a tornán átélt percekről.
nov. 5
7:15
FTC–DVSC: Rám kiabáltak, hogy hagjyam a labdát – Priskin (She)
A gól nélküli első félidő után a Ferencváros hazai pályán 2–1-re legyőzte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 15. fordulójában. A találkozó után Varga Roland az NSO Tv stábjának elárulta: a szünetben azt mondta Thomas Dollnak, biztosan gólt fog lőni, nehogy lecserélje. A győztes csapatból Priskin Tamás is, míg a vesztesből Tőzsér Dániel nyilatkozott kameránk előtt.
nov. 5
7:33
nov. 5
8:00
TV-műsor: Manchester City-Arsenal és Chelsea-MU rangadók terítéken - ezt nézheted ma a TV-ben! (Agroinform)
A futballmérkőzéseken kívül szerepel még NFL, kézi BL és tenisz is a vasárnapi menüben.
nov. 5
8:09
NBA: nyert a bajnok GSW, rangadót veszített a Clippers (She)
A bajnoki címvédő Golden State Warriors 19 pontos sikert aratott a Denver Nuggets vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján. A Los Angeles Clippers hazai pályán kapott ki a Memphistől, a Clippersnek ezzel már ugyanúgy három veresége van, mint a Grizzliesnek.
nov. 5
8:27
NB II: gólok előtt sérült meg a váci középpályás – már jól van (She)
Boka- és térdsérülést szenvedett az előző, Szolnok elleni győztes (5–1) bajnoki mérkőzésen Zsolnai Richárd, a labdarúgó NB II-ben szereplő Vác támadó középpályása, de a játékos már felépült, így minden bizonnyal pályára léphet a mai, Budafok elleni bajnokin – tudta meg a Nemzeti Sport Online.
nov. 5
8:45
FTC–DVSC: Rám kiabáltak, hogy hagyjam a labdát – Priskin (She)
A gól nélküli első félidő után a Ferencváros hazai pályán 2–1-re legyőzte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 15. fordulójában. A találkozó után Varga Roland az NSO Tv stábjának elárulta: a szünetben azt mondta Thomas Dollnak, biztosan gólt fog lőni, nehogy lecserélje. A győztes csapatból még Priskin Tamás, míg a vesztesből Tőzsér Dániel nyilatkozott kameránk előtt.
nov. 5
8:47
Profik boksz: Wilder „bekattant" – a bíró is alig tudta lefogni (She)
A veretlen amerikai nehézsúlyú világbajnok, a Bokszvilágtanácsnál (WBC) uralkodó Denotay Wilder (39–0–0, 38 KO–TKO) első menetes KO-val intézte el New Yorkban kanadai kihívóját, Bermane Stiverne-t – a címvédőt annyira felbőszítette többször is padlózó, de újra és újra felálló ellenfele, hogy az utolsó leütésnél már a mérkőzésvezető is alig tudta lefogni.
nov. 5
9:03
Profi boksz: Wilder „bekattant” – a bíró is alig tudta lefogni (She)
A veretlen amerikai nehézsúlyú világbajnok, a Bokszvilágtanácsnál (WBC) uralkodó Deontay Wilder (39–0–0, 38 KO–TKO) első menetes KO-val intézte el New Yorkban kanadai kihívóját, Bermane Stiverne-t – a címvédőt annyira felbőszítette többször is padlózó, de újra és újra felálló ellenfele, hogy az utolsó leütésnél már a mérkőzésvezető is alig tudta lefogni.
nov. 5
9:05
NHL: újabb Pittsburgh-vereség, otthon kapott ki a Los Angeles (She)
Újabb vereséget szenvedett el a legutóbbi két NHL-idény bajnoka, a Pittsburgh Penguins, amely ezúttal Vancouverben maradt alul.
nov. 5
9:06
Premier League: Ezt a rangadót csak a City nyerheti? (Agroinform)
Vasárnap közvetlen ebéd után a Manchester City az Arsenalt fogadja. Az előjelek alapján országos egyes a meccs.
nov. 5
9:18
A szögletzászló adott kulcspasszt a Puskás Akadémia gólja előtt (m4sport.hu)
Egy ártalmatlannak tűnő kirúgásból az év egyik legfurcsább találata lett.
nov. 5
9:21
Vb 2018: botrányos FIFA-döntés az ausztrálokkal szemben? (She)
Annak ellenére, hogy péntek este bokasérülést szenvedett Tim Cahill, a Melbourne City csatára a Sydney FC elleni mérkőzésen, a veterán támadó ott lesz Hondurasban az ausztrál válogatottal az interkontinentális világbajnoki pótselejtező első mérkőzésén. Nemcsak az ausztrálok kaptak extra segítséget: a FIFA ugyanis nyolc hondurasi játékos sárga lapját törölte, így ők tiszta lappal indulhatnak,…
nov. 5
9:23
Ligue 1: megszületett a szezon egyik legszebb gólja – videó (She)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 12. fordulójának szombati játéknapján megszületett a szezon egyik legszebb gólja: Danilo Avelar akrobatikus mozdulattal vette be a Montpellier kapuját.
nov. 5
9:39
Dél-Korea: Feczesin Róberték menekülnek, de... (She)
Feczesin Róbert csapata, a bennmaradásért küzdő Csonnam Dragons 2–2-es döntetlent játszott vasárnap a dél-koreai élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, így értékes pontot szerzett, de nagy esélyt szalasztott el az alsóházi rájátszás utolsó fordulója előtt.
nov. 5
9:39
Szomorú hír jött: holtan esett össze az edzésen a népszerű sportoló (Ripost)
Tragikusan fiatalon hunyt el a játékos. Hiába próbáltak segíteni társai, nem tudták megmenteni az életét.
nov. 5
9:54
Olasz foci: Figyelem, római expressz érkezik a firenzei vágányra! (Agroinform)
A Farkasok egy szenzációs győzelmet követően önbizalomtól duzzadva játszhatnak rangadót.
nov. 5
9:57
Bundesliga: lyukas cipőben játszott Hummels a Dortmund ellen (She)
Ahogy arról beszámoltunk, szombat este a Bayern München 3–1-re megverte a Borussia Dortmundot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság csúcsrangadóján. A bajorok világbajnok védője, Mats Hummels végigjátszotta a mérkőzést, ám a találkozó alatt éles szemű drukkerek kiszúrták: mindkét cipőjén egy-egy lyuk tátongott. A mérkőzés után fény derült a stoplisokon lévő „folytonossági hiányok” okára.
nov. 5
10:06
Ön szerint 11-es volt Bőle esése? (m4sport.hu)
A bíró a ferencvárosi labdarúgónak adott sárga lapot.
nov. 5
10:30
NB II: Hármas kötéssel nyernénk a másodosztályban (Agroinform)
Élcsapatokra és kiesés ellen menekülő gárdák mérkőzéseire is fogadunk vasárnap délután.
nov. 5
10:33
Visszatért Varsóba Nikolics Nemanja (Blikk)
Az MLS nemrég zárult alapszakaszának gólkirálya, Nikolics Nemanja visszatért korábbi sikereinek színhelyére.
nov. 5
10:35
Tragikus hirtelenséggel, edzés közben hunyt el a 17 éves futballista (Blikk)
Tragikusan korán és hirtelen halt meg az a 17 éves belga futballista, aki a keddi edzésen kapott hirtelen szívhalált.
nov. 5
10:42
Reagált a Fradi a véres szurkolói összetűzésre (Ripost)
Verekedés tört ki a mérkőzés szünetében.
nov. 5
10:42
Hengerelt a Golden State (m4sport.hu)
Az NBA-címvédő magabiztos győzelmet aratott Denverben.
nov. 5
10:51
Kép: Agüero különleges cipőben lép pályára az Arsenal ellen (She)
Mint beszámoltunk róla, Sergio Agüero a Napoli elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen (4–2) megszerezte a 178. gólját a Manchester City színeiben, ezzel ő lett a klub történetének legeredményesebb játékosa. Az argentin csatár ennek örömére különleges cipőben lép pályára az Arsenal elleni Premier League-rangadón.
nov. 5
10:53
UFC: elképesztő, három világbajnokot vertek meg a ketrecben (She)
Érdekes, küzdősportos estét tartottak szombaton New Yorkban, mert miközben a „Nagy Almában” rendezték meg Deontay Wilder nehézsúlyú, világbajnoki bokszmeccsét, a város egy másik csarnokában, nevezetesen a Madison Square Gardenben a világ első számú MMA-szervezete, a mérkőzéseket nyolcszög alakú ketrecben rendező UFC adott otthont a soron következő gálájának (UFC 217), amelyen három…
nov. 5
11:06
Mesterhármast szerzett a címvédő ellen az NHL-újonc (m4sport.hu)
A Vancouver Canucks 4-2-es győzelmet aratott a Pittsburgh Penguins felett.
nov. 5
11:09
Balhé a Groupama Arénában: brutális videó a Fradi meccs félidejében kitört verekedésről (Blikk)
Elképesztő hangulatot csinált a Groupama Arénában a hosszú idő után visszatérő Fradi-tábor, de sajnos a meccs szünetében komoly verekedés tört ki.
nov. 5
11:12
Premier League: A United a favorit a Stamford Bridge-en (Agroinform)
José Mourinhóék jobb formában várják a Premier League 11. fordulójának rangadóját, mint Eden Hazardék.
nov. 5
11:27
NB I: Karakó a gól előtt sípolt, de megadta – videó, szavazás (She)
Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó NB I 15. fordulójában  a Videoton 4–0-ra legyőzte a sereghajtó Mezőkövesdet. A találkozó második gólját érdekes közjáték előzte meg: Ezekiel Henty lövése közben Karakó Ferenc a sípjába fújt, végül mégis megadta a gólt. Ön szerint szabályos gólt szerzett a Videoton, vagy nem?
nov. 5
11:45
NB I: Illés Béla cáfolja, hogy kiszállna a Haladásból (She)
A labdarúgó élvonalban szereplő Haladás többségi tulajdonosa, a klubot 80 százalékban birtokló Halmill Kft. vezetője, Illés Béla cáfolta azokat a híreket, hogy a közeljövőben a Kft. eladná a szombathelyi labdarúgóklubban lévő tulajdonrészét.
nov. 5
11:45
Ketyeg a bomba, ezzel vége is a Forma-1-nek? (Ripost)
Máris kezdődik a kötélhúzás. Ennyit a tervezett újításokról? Széteshet a száguldó cirkusz, ha az új górék ragaszkodnak a forradalmi reformokhoz.
nov. 5
12:06
Férfi kézi BL: Ismét a Szeged az esélyes a Löwen ellen (Agroinform)
A bukik szerint a magyar csapatnak idén is reális esélye van arra, hogy legyőzze a német gárdát a Bajnokok Ligájában.
nov. 5
12:21
Profi boksz: Wilder hadüzenetet küldött Joshuának (She)
Nem sokáig várt Anthony Joshua (20–0–0, 20 KO–TKO) kihívásával a Bokszvilágtanácsnál (WBC) Bermane Stiverne kiütése után továbbra is uralkodó Deontay Wilder (39–0–0, 38 KO–TKO), már a meccset követő sajtótájékoztatón hadüzenetet küldött az IBF, a WBA és az IBO trónján ülő britnek.
nov. 5
12:30
NBI-es vagy német a hét hülye focistája? (444.hu)
Erős a verseny, nem tudunk dönteni.
nov. 5
12:39
Kazahsztán: Kleinheislerék bajnokok, Elekék is nyertek (She)
A 33. fordulóval véget értek a kazah élvonalbeli labdarúgó-bajnokság küzdelmei, amelynek során a címvédő Asztana az utolsó körben biztosította be újabb, a klub történetének negyedik bajnoki címét, amely egyben sorozatban is a negyedik aranyérme a fővárosiaknak.
nov. 5
12:54
Görges diadalával ért véget a Bajnokok Tornája (m4sport.hu)
Csak az első szett volt nehéz.
nov. 5
12:57
Topligák: kövesse a mérkőzéseket ÉLŐ eredménykövetőnkkel! (She)
Vasárnap Angliában két nagy rangadót rendeznek, Németországban a Hertha BSC a Wolfsburg vendége lesz, Olaszországban Fiorentina–Roma rangadót játszanak, míg a La Ligában a Real Madrid a Las Palmast fogadja.
nov. 5
13:00
Kleinheislerék nyerték a kazah bajnokságot (m4sport.hu)
A záró fordulóban az FK Akzsajikot győzte le a magyar középpályás együttese.
nov. 5
13:15
Tenisz: Görges nyerte meg a nők évadzáró tornáját (She)
A hetedik helyen kiemelt Julia Görges sikerével ért véget vasárnap a női teniszezők évzáró versenye, a 2.2 millió dollár (586.3 millió forint) összdíjazású Bajnokok Tornája a kínai Csuhajban.
nov. 5
13:33
Bundesliga: megszólalt a kapus, aki el akarta rúgni a tizenegyespontot (She)
A Bundesliga 11. fordulójában a Mainz kapusa, Robin Zentner egy fantomlabdával találkozott, és amit a fiatal német kapus a Mönchengladbach ellen összehozott, olyat valóban ritkán lehet látni futballpályákon.
nov. 5
13:35
NB II: élő eredménykövető a 16. forduló mérkőzéseiről (She)
Vasárnap rendezik meg a labdarúgó NB II 16. fordulóját. Kísérje figyelemmel a mérkőzések alakulását a Nemzeti Sport Online élő eredménykövetője segítségével, majd olvassa el az összefoglalókat, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsekről!
nov. 5
13:36
Kleinheisler ünnepelhet (Infostart)
Kleinheisler László csapata, az FC Asztana nyerte a kazah labdarúgó-bajnokságot, amelyben az ugyancsak magyar válogatott Elek Ákos együttese, a Kajrat Almati ezüstérmes lett.
nov. 5
13:36
Angol foci: Erősen döntetlenre áll a Chelsea-MU rangadó? (Agroinform)
A Tippmixpro adatai szerint a feltett tétek közel fele az ikszre érkezett a Chelsea-Manchester United csúcsderbin.
nov. 5
13:51
Kína: Scolari elköszönt, Kassai két meccset vezetett (She)
Elköszönt a kínai bajnok Kuangcsou Evergrandétól Luiz Felipe Scolari vezetőedző, aki szombaton irányította utoljára a csapatát.
nov. 5
13:51
Megrázó felvétel, így verték egymást a Fradi-meccsen (Ripost)
Nem csupán a görögtűz és a hangulat miatt marad emlékezetes a szombati Ferencváros-Debrecen rangadó.
nov. 5
13:53
Meccs közben állt le a 32 éves sportoló szíve (Ripost)
Az orvosok a halálból hozták vissza a sportolót. Rajongói végignézték halálát és újraélesztését.
nov. 5
14:09
La Liga: hazai pályán kapott ki a volt újpesti kedvenc csapata (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában az előző idényben még Újpesten futballozó Enisz Bardival a kezdőben hazai pályán szenvedett 2–1-es vereséget a Levante az elmúlt fordulóban a Real Madridot legyőző Gironától. Az új csapatában eddig 10 bajnoki mérkőzésen 4 gólt szerző Bardi 66 percet töltött a pályán.