2017. május 6. szombat

máj. 6
18:39
U17-es Eb: döntetlennel folytatta szereplését a magyar csapat (Azenpenzem)
A magyar válogatott 1-1-es döntetlent játszott a skót csapattal a horvátországi U17-es Európa-bajnokság második fordulójában, így a Feröer-szigetek elleni keddi összecsapáson már döntetlennel is biztos negyeddöntős.
máj. 6
18:39
Kézicsoda, egy lépésre a nagy álomtól Görbiczék (Ripost)
Ambros Martín csapata erődemonstrációt tartott, az ellenfél egy másodpercig sem vezetett.
máj. 6
18:39
Badar Gergő és Zelinka Gabriella nyerte a rövidtávú duatlon ob-t (m4sport.hu)
Nagy előnnyel nyertek mindketten.
máj. 6
18:41
Cuki fotó: Kenderesi Tamás kisöccsével készül az úszó-vébére (Blikk)
Már javában készül a i úszó-világbajnokságra Kenderesi Tamás, aki szombat reggel négy hónapos kisöccsét is elvitte az edzésre.
máj. 6
18:54
A Debrecené a 11. hely a vízilabda ob I-ben (Infostart)
A Debrecen szerezte meg a Pécs előtt a 11. helyet az élvonalbeli férfi vízilabda-bajnokságban, miután a szombati helyosztós meccsen nyert baranyai riválisa ellen, a párharc megnyeréséhez szükséges második sikert is elérve.
máj. 6
18:57
Pavljucsenkova diadalmaskodott Rabatban (m4sport.hu)
Szoros meccsen verte olasz ellenfelét a fináléban.
máj. 6
19:06
Kézilabda: BL-döntős a Győri ETO! (Agroinform)
A Győri Audi ETO KC 26-20-ra legyőzte a montenegrói Buducnost Podgorica csapatát a Bajnokok Ligája első elődöntőjében.
máj. 6
19:15
Videó: Szerető gyönyörű szabadrúgással egyenlített (She)
Bár a skótok megszerezték a vezetést a magyar válogatott ellen az U17-es labdarúgó Eb csoportkörének második fordulójában, Szerető Krisztofer gyönyörű szabadrúgással egyenlített.
máj. 6
19:15
Hosszabbításban nyertek a szlovákok az olaszok ellen a vb-n (m4sport.hu)
Megizzadtak északi szomszédaink a győzelemért.
máj. 6
19:17
Hoki-vb: Szlovákia csak hosszabbításban győzte le az olaszokat (She)
Izgalmas meccset játszott egymással Szlovákia és Olaszország a francia-német közös rendezésű jégkorong-világbajnokságon. Az esélyesebbnek tartott szlovákok csak a hosszabbításban szerzett góllal kerekedtek felül.
máj. 6
19:21
Greipelé a második szakasz (m4sport.hu)
André Greipel nyerte a centenáriumi Giro d'Italia olasz országúti kerékpáros körverseny második szakaszát.
máj. 6
19:21
BL-döntős a Győr, ez sima ügy volt (HírTV)
Görbicz Anitáék a Buducnost Podgoricát verték az elődöntőben, a fináléban pedig a Vardar Szkopjéval találkoznak.
máj. 6
19:27
A kapufa nem a Vasassal volt (m4sport.hu)
Óriási szerencséje volt a Paksnak.
máj. 6
19:33
Öttusa-vk: Kovács Sarolta bronzérmes Kecskeméten (She)
Kovács Sarolta bronzérmet nyert az öttusázók kecskeméti világkupaversenyén.
máj. 6
19:33
U17: csoportelsőként szeretnénk továbbjutni - Szélesi értékelése (Blikk)
Zágráb - A magyar U17-es labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlent játszott Skóciával a horvátországi Eb-n, a mérkőzés után Szélesi Zoltán edző, a gólszerző Szerető Krisztofer, és az ellenfél góljánál nagyot hibázó Ásványi Balázs kapus értékelt.
máj. 6
19:33
Csodagóllal sokkolt a magyar válogatott, ezt látni kell! (Ripost)
Az U17-es csapat Franciaország után Skócia ellen is hátrányba került, de most is talpra tudott állni az Európa-bajnokságon.
máj. 6
19:33
Egymást terítették le a Videoton játékosai (m4sport.hu)
Burleszkbe illő jelenet játszódott le a Videoton-Haladás meccs első félidejében.
máj. 6
19:39
Torba Erik és Krasznai Máté is ötödik a birkózó Eb-n (m4sport.hu)
Az 59 kilós Torbának ez volt pályafutása eddig legjobb eredménye a felnőttek között.
máj. 6
19:45
Zverev-Pella döntő Münchenben (m4sport.hu)
Zverevnek jót tesz a hazai környezet.
máj. 6
19:47
Címvédések a Dunai Regattán (m4sport.hu)
Sikeres rendezvénynek örvendhettek a nézők és a szervezők.
máj. 6
19:51
Evezés: címvédések a Dunai Regattán (She)
Tavalyi címét megvédve a győri Széchenyi István Egyetem csapata nyerte az evezősnyolcasok versenyét a budapesti Dunai Regattán, melyet ötödik alkalommal rendezett meg az Antall József Tudásközpont (AJTK).
máj. 6
19:57
Ismét ukrán bajnok a Sahtar Donyeck (m4sport.hu)
Kádár Tamás már nem lehet bajnok a Dinamo Kijevvel.
máj. 6
19:57
Öttusa-vk: Kovács Sarolta bronzérmes (HírTV)
Bronzérmet nyert Kovács Sarolta, az öttusázók kecskeméti világkupaversenyén.
máj. 6
20:09
Haraszti kihagyta a kihagyhatatlant a Vasas ellen (m4sport.hu)
A Paks így is könnyed győzelmet aratott.
máj. 6
20:09
U17-es Eb: közel a továbbjutáshoz a magyar csapat (HírTV)
Döntetlent játszott második csoportmeccsén a magyar labdarúgó-válogatott az U17-es Európa-bajnokságon.
máj. 6
20:15
Raonic és Cilic jutott a döntőbe (m4sport.hu)
Várakozásnak megfelelően alakult a finálé párosítása Isztambulban.
máj. 6
20:17
Mínusz ötről fordított a Békéscsaba (m4sport.hu)
A Vác tíz góllal győzött az MTK vendégeként.
máj. 6
20:19
A Vardar Szkopje lesz a Győr ellenfele a BL-döntőben (m4sport.hu)
A macedón együttes 38-33-ra győzte le román ellenfelét.
máj. 6
20:27
Férfi kézi: újabb gondok – Mikler és Nagy sem utazik Dániába (She)
Két újabb játékosát kénytelen nélkülözni a magyar férfi kézilabda-válogatott a vasárnapi dániai Eb-selejtezőjén. Mikler Roland porckorongsérve magyarországi kezelést igényel, míg Nagy László játékára derékbántalmai miatt nem számíthat Xavi Sabaté szövetségi kapitány – írja a magyar szövetség honlapja.
máj. 6
20:27
A Honvéd és a Videoton nagy csatában az aranyért (Azenpenzem)
Labdarúgó NB I, szombati eredmények: Videoton FC-Swietelsky Haladás 2-0 (1-0) A Videoton FC mindkét félidőben egy gólt lőve legyőzte a vendég Haladást a labdarúgó OTP Bank Liga 30.
máj. 6
20:27
Paksi pofon a Vasasnak (m4sport.hu)
Az angyalföldi csapat kiszállt a bajnoki címért folyó harcból.
máj. 6
20:27
NB I: a Honvéd és a Videoton küzd a bajnoki címért (HírTV)
A Vasas kiszállt a bajnoki címért folytatott harcból, nagy csata várható a Videoton és a Honvéd között.
máj. 6
20:29
La Liga: az MSN túl a százon, fontos Barca-siker (She)
A Barcelona a duplázó Lionel Messi vezérletével 4–1-re legyőzte hazai pályán a Villarrealt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 36. fordulójában.
máj. 6
20:29
Harmincadik gólját lőtte harmincadik szülinapján a Napoli szélsője (m4sport.hu)
Dries Mertens kétszers is betalált a jeles napon.
máj. 6
20:31
Hátrányból fordítva gálázott a listavezető (m4sport.hu)
A Honvéd a második félidőben ötször talált be a mezőkövesdi kapuba.
máj. 6
20:33
Az OSC-é a bronz a férfi pólóbajnokságban (m4sport.hu)
Az újbudai csapat a Népligetben is nyert.
máj. 6
20:35
Vad II Istvánt nem segítették az asszisztensei ebben a szituációban (m4sport.hu)
Érvényes gólt vettek el a Pakstól.
máj. 6
20:39
Radeljic utolsó percben lőtt bombagóljával mentett pontot a Gyirmót (m4sport.hu)
Továbbra is a kiesés réme fenyegeti a Diósgyőrt.
máj. 6
20:39
Több mint hétszázan neveztek a Dunai Regattára (HírTV)
Soha nem neveztek még annyian a Dunai Regattára, mint idén.
máj. 6
20:41
Öngóllal verte az Újpestet a Loki (m4sport.hu)
A Debrecen több mint húsz percig emberhátrányban játszott.
máj. 6
20:45
Szavazzon: Ön szerint befutnak a fiatal sporttehetségeink? (Blikk)
Az U17-es Európa-bajnokságon bravúrosan szereplő labdarúgó-válogatott példája kiválóan jelzi, hogy érdemes figyelni a feltörekvő fiatalokra. Számos kiemelkedő tehetségünk van, akik már felnőtt­szinten is bontogatják a szárnyaikat.
máj. 6
20:45
Az első és a harmadik kiemelt döntőzik Estorilban (m4sport.hu)
Mindkét teniszező két szettben győzött az elődöntőben.
máj. 6
20:47
Elszálltak a bajnoki esélyek: otthon szaladt bele egy csúnya vereségbe a Vasas - fotók (Blikk)
A Vasas 3-0-ás vereséget szenvedett a vendég Pakstól a Szusza Ferenc Stadionban a labdarúgó NB I 30. fordulójában. Az angyalföldiek ezzel végérvényesen kiszálltak a bajnoki címért folyó versenyfutásból, s amennyiben a Ferencváros győzni tud az MTK otthonában, a dobogóról is leszorulnak.
máj. 6
20:47
Leszakította a Vasast a Videoton (m4sport.hu)
A székesfehérváriak két góllal verték a Haladást.
máj. 6
20:57
Gulácsiék négyet vágtak Dárdaiéknak (m4sport.hu)
A Leipzig őrzi második helyét a Bundesligában.
máj. 6
20:59
Nagy László és Mikler Roland sem utazik Dániába (m4sport.hu)
Sérülés miatt maradnak ki a keretből.
máj. 6
21:03
Birkózó Eb: világbajnokunk szállította a negyedik érmet (She)
Kiss Balázs bronzérmet nyert a kötöttfogásúak 98 kilogrammos kategóriájában az újvidéki birkózó Európa-bajnokság szombati versenynapján.
máj. 6
21:03
Győzelemmel menekül a Swansea (m4sport.hu)
A kiesés elől menekülő együttes egy év után nyert egymást követő két hazai bajnokit.
máj. 6
21:05
Légiósok: óriási Futács-gól a rangadón; megvan Elekék első veresége (She)
A Hajduk Split a gólt szerző Futács Márkóval a soraiban 5–1-re kiütötte az Osijeket a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (1. HNL) 31. fordulójában. Kazahsztánban elszenvedte szezonbeli első bajnoki vereségét a Kajrat Almati, amelyben Elek Ákos ezúttal nem lépett pályára.