2012. november 11. vasárnap

nov. 11
0:00
Eurofutball: támadják a volt soproni edzőt Bukarestben (She)
Miközben a Steaua magabiztosan vezeti a román labdarúgó-bajnokság tabelláját, a két másik bukaresti nagycsapat, a Rapid és a Dinamo hetek óta képtelen nyerni. A Dinamo például a 15. forduló szombati játéknapján hazai pályán 1–0-ra kikapott a Vasluitól.
nov. 11
0:18
Primera División: ismét hazai pályán bukott a Málaga (She)
A spanyol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának szombat esti mérkőzésén a Real Sociedad 2–1-re nyert a Málaga vendégeként.
nov. 11
0:18
Ismét otthon bukott a Málaga (Agroinform)
A Real Sociedad 2-1-re nyert a Málaga vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának szombati mérkőzésén.
nov. 11
0:22
Ökölvívás: Vladimir Klicsko pontozással nyert Wach ellen (She)
A 36 éves Vladimir Klicsko (59–3–0, 50) pontozásos győzelemmel védte meg a WBA, WBO, IBF és IBO szervezetek nehézsúlyú világbajnoki címét a lengyel Mariusz Wach ellen a szombat esti, Hamburgban rendezett bokszgálán.
nov. 11
0:36
Klicsko megvédte címét, Wach megúszta a kiütést (Agroinform)
Vlagyimir Klicsko pontozásos győzelemmel megvédte a WBA, WBO, IBF és IBO szervezetek nehézsúlyú világbajnoki címét.
nov. 11
0:54
NS: hogy csinált karriert Ausztráliában Ganczer Gábor? - vasárnap (She)
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk:
nov. 11
6:54
Rali: négy embert gázolt halálra Csehországban a versenyautó (She)
Halálra gázolt három fiatal nőt és egy hétéves kislányt szombaton Csehországban egy versenyautó, amely kisodródott a pályáról a RallyShow Uhersky Brod elnevezésű amatőr ralin – közölte a helyi rendőrség.
nov. 11
7:12
NBA: otthon nyert a Bulls, idegenben a Spurs és a Celtics (She)
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának 12. játéknapján a Charlotte Bobcats hosszabbítás után nyert a Dallas Mavericks ellen, a Chicago Bulls házigazdaként, míg a San Antonio Spurs és a Boston Celtics vendégként győzött.
nov. 11
7:30
Argentína: Rodrigo Morá volt a River Plate vezére (She)
Az argentin labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában a San Lorenzo, a River Plate és az Estudiantes is otthon tartotta a három pontot.
nov. 11
7:48
Brazília: a sereghajtó kapusa alázta Neymarékat (She)
A brazil labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában a Santos a sereghajtó Atlético GO vendégeként kapott ki, pedig Bruno Rodrigo első félidő hosszabbításában szerzett góljával a 85. percig még a vendégeknél volt az előny. Akkor azonban a házigazdák egalizáltak, majd kapusuk, Marcio a 89. percben büntetőből megszerezte a győztes találatot is.
nov. 11
7:50
Férfi kosár Adria-liga: Zágrábban botlott a Cibona (She)
A férfi kosárlabda Adria-liga alapszakaszának nyolcadik fordulójában a listavezető Igokea Alexandrovac a horvát Zadar vendégeként kapott ki egy ponttal. Ez volt a bosnyák együttes második veresége az alapszakaszban. Amennyiben ma a Partizan Beograd hazai pályán megnyeri a Crvena zvezda elleni szerb rangadót, pontelőnnyel kerülhet az élre.
nov. 11
8:24
Ökölvívás: interim címet szerzett Balzsay korábbi riválisa (She)
Tavaly augusztusban a magyar szurkolók számára sokáig emlékezetes mérkőzést vívott egymással Balzsay Károly és Sztaniszlav Kastanov, amelyet végül nagy csatában a magyar öklöző nyert meg. A WBA nagyközépsúlyú reguláris világbajnoki címét akkor nem tudta begyűjteni az ukrán bunyós, szombaton viszont már a szervezet interim, azaz ideiglenes címét vette célba, és meg is szerezte.
nov. 11
8:42
Rögbi: Argentína meglepte a walesieket, méretes ausztrál zakó (She)
Felkészülési mérkőzésen az ausztrál rögbiválogatott kiadós, 27 pontos vereséget szenvedett Franciaországban. A félidőben még a tisztesnek mondható tíz pont volt csupán a két együttes között, a második felvonásban azonban hengereltek a mindössze három céllal is meggyőző különbséget összehozó franciák.
nov. 11
9:00
Labdarúgás: Chelsea-Pool, Lazio-Roma, pályán a Real és a Barca - program (She)
A hétközi BL-fordulót követően színes vasárnap elé néznek Európában a futballrajongók. A Manchester City a Tottenhamet, a Chelsea pedig a Liverpoolt fogadja.
nov. 11
9:00
Sokat túlóráztak a 12. játéknapon (Agroinform)
Az NBA 12. játéknapján két mérkőzés is – a Charlotte-Dallas, valamint a Golden State-Denver – is hosszabbításba torkollt
nov. 11
9:18
Sportpolitika: Szabó Bence már MOB-főtitkárként járt Egerben (She)
Eger Megyei Jogú Város és az Egri Városi Sportiskola (EVSI) meghívására hivatalos látogatáson vett részt Szabó Bence, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) főtitkára. A programok közt sajtótájékoztató, megbeszélés a megyei közgyűlés elnökével, relikvia-átadás, és az Egri Sportmúzeum megtekintése szerepelt.
nov. 11
9:36
MU: A gólkülönbségen ezúttal nem múlik majd a bajnoki címünk - Ferguson (She)
Az angol élvonalban szereplő Manchester United labdarúgócsapatának menedzsere, Sir Alex Ferguson szerint a Wayne Rooney, Robin van Persie és Javier Hernández hármassal kimondottan gólerős lett a csapata, és bízik a bajnoki cím megnyerésben. Reményei szerint a szerzett találatok, valamint a gólkülönbség miatt nem kell majd aggódnia.
nov. 11
9:36
Halálra gázolt négy nézőt egy ralis Csehországban (Agroinform)
Halálra gázolt három fiatal nőt és egy hétéves kislányt szombaton Csehországban egy versenyautó.
nov. 11
9:54
Sportműsor: BL-ben a Győr és a Fradi női kézisei, magyar-holland hokicsata (She)
A csapatsportágak kedvelői sem unatkoznak majd vasárnap: a tévék előtt ülve, távkapcsolóval a kézben az egész napot sikerül tartalmasan eltölteniük. Persze vannak hazai rendezésű kiemelkedő események is, ahová több mint érdemes személyesen is ellátogatni. A magyar jégkorong-válogatott például olimpiai előselejtezőn a továbbjutásról döntő mérkőzést játszik Hollandia ellen a Papp László Budapest…
nov. 11
9:54
Ferguson a csapatát és az Aston Villát is dicsérte (Agroinform)
Ismét kétgólos hátrányból fordított és nyert a Manchester United, amely ezúttal az Aston Villát verte.
nov. 11
10:12
Videó: az ellenfél kapusa okozta Neymarék vesztét (She)
nov. 11
10:12
Hihetetlenül éreztem magam, aláírattam a labdát társaimmal - Hernández (Agroinform)
Mesterhármasként ünnepelte az Aston Villának lőtt dupláját Javier Hernández, a Manchester United mexikói futballistája.
nov. 11
10:30
Klicsko azt hitte kiüti a lengyelt, aki elnézést kért (Agroinform)
Az ukrán végig egyértelmű fölényben bunyózott, Wach csak az ötödik menetben szorította meg a címvédőt.
nov. 11
10:48
Arsenal: A szerencse hiányzott a győzelemhez - Wenger (She)
Az angol élvonalban szereplő Arsenal labdarúgócsapatának francia menedzsere, Arsene Wenger szerint nagyot küzdött csapata a Fulham ellen, de bosszús a végén kihagyott büntető miatt.
nov. 11
11:06
Úgy tudom, minden rendben Messi és Villa között - Vilanova (Agroinform)
Immár másodszor vívott szópárbajt meccs közben az őszi idényben Lionel Messi és David Villa.
nov. 11
11:24
NBA: Phil Jackson visszatérhet a Lakershez (She)
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Los Angeles Lakers vezetősége azt szeretné, ha a gárda korábbi sikeredzője, a tavaly visszavonult Phil Jackson visszatérne az együttes kispadjára.
nov. 11
11:24
Phil Jackson visszatérhet a Lakershez (Agroinform)
A Lakers két szupersztárja, Kobe Bryant és Dwight Howard is jelezte már, hogy szívesen dolgozna Jacksonnal.
nov. 11
11:26
Női vízi MK: az ötgólos Antal vezérletével nyert az Eger (She)
Története során első Magyar Kupa-győzelmét ünnepelhette az Eger női vízilabdacsapata, amely a mai fináléban négy góllal bizonyult jobbnak az előző kiírásban döntős, azt megelőzően győztes Szentesnél.
nov. 11
11:42
Videó: szemkápráztató zsákolások az NBA-ből (She)
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában a 12. játéknap legszebb jelenetei.
nov. 11
12:00
Videó: Feczesin gólt lőtt, majd kihagyott egy tizenegyest (She)
Feczesin Róbert végig a pályán volt és gólt is szerzett az Ascoliban, ám csapata vereséget szenvedett az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában.
nov. 11
12:00
Quagliarella eltette a meccslabdát a triplája után (Agroinform)
Mesterhármast szerzett a Juventus játékosa a Pescara ellen, a torinói csapat 6-1-re győzött.
nov. 11
12:02
A stílus marad, az első gól dönthet - Ricardo Moniz (Agroinform)
A Fradi új játékossal erősödött, a Debrecen sérülések és betegségek miatt gyengült a múlt héten. Mi következik ebből..?
nov. 11
12:18
Négygólos egri diadal, először nyerték meg a Magyar Kupát (Agroinform)
Az Eger nyerte meg a női vízilabda Theodora Magyar Kupát, négy góllal diadalmaskodott a Szentes felett.
nov. 11
12:36
Videó: talán a túlélésért küzdött Klicsko ellenfele (She)
nov. 11
12:36
Vasárnapi tippjeinkkel gólokra törünk (Agroinform)
A következő tippajánlónkból megtudhatjátok, hogy mire érdemes fogadni a City-Spurs és a Stuttgart-Hannover rangadókon.
nov. 11
12:38
Férfi vízilabda MK: Szolnok-Szeged élőben az NSO-n! (She)
A férfi vízilabda Magyar Kupa döntőjében a Szolnok és a címvédő Szeged csap össze. A találkozót folyamatosan bővülő cikkünk segítségével követheti nyomon!
nov. 11
12:38
Pontot lopott Moszkvából az Anzsi (Agroinform)
A Lokomotiv Moszkva 1-1-re zárt otthon az Anzsi Mahacskalával az orosz Premjer League 15. fordulójának meccsén.
nov. 11
12:40
Asztalitenisz World Tour: Lovas bronzérmesként zárt (She)
Lovas Petra bronzérmes lett az asztaliteniszezők poznani World Tour-versenyén, miután a vasárnapi elődöntőben vereséget szenvedett a kínaiak olimpiai és világbajnokától, a világranglista-vezető Ting Ningtől.
nov. 11
13:12
Lovas Petra bronzérmesként zárt (Agroinform)
Lovas Petra bronzérmes lett az asztaliteniszezők poznani World Tour-versenyén.
nov. 11
13:30
Kaposvári siker Baján (Agroinform)
A Kaposvári Rákóczi második csapata hazai környezetben magabiztosan, 5-2-re nyert a Baja ellen.
nov. 11
13:48
NCAA: a címvédő Bama elveszítette veretlenségét (She)
A tengerentúli egyetemi amerikaifutball-bajnokság (NCAA) 11. fordulójában elveszítette veretlenségét, így minden bizonnyal az első helyét is a rangsorban a címvédő Alabama Crimson Tide.
nov. 11
14:06
NB II, Nyugat: ellátták a sereghajtó Baját Kaposváron (She)
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 13. fordulójában is nagy zakóba szaladt bele a Baja (amely legutóbb egy kilencest kapott a Veszprém ellen): ezúttal a Kaposvár II otthonában szenvedett 5–2-es vereséget, így továbbra is utolsó a tabellán az együttes.
nov. 11
14:06
Újabb botlás, továbbra is nyeretlen idegenben a Valencia (Agroinform)
Aly Cissokho kiállítása miatt a 64. perctől tíz emberrel játszott a Valencia Valladolidban.
nov. 11
14:08
Primera División: a Valencia nem bírt a Valladoliddal (She)
A spanyol labdarúgó-bajnokság (Primera División) 11. fordulójának vasárnap délben kezdődő mérkőzésén a Valencia hiába vezetett Aly Cissokho találatával a Valladolid otthonában, az épp a francia védő kiállítása során megítélt büntetőből a hazaiak Víctor Pérez találatával egyenlítettek.
nov. 11
14:10
Férfi vízilabda MK: őrült meccsen szegedi címvédés (She)
Megvédte címét a férfi vízilabda Magyar Kupában a Szeged, amely a fináléban a Szolnokot győzte le. A rendes játékidőben döntetlen állt az eredményjelzőn, a hosszabbításból a Szeged jött ki győztesen (8–7), és második MK-győzelmét aratta.
nov. 11
14:24
Csoport- és csúcsrangadók következnek a tizedik fordulóban - NFL beharangozó (Agroinform)
A Vikings-Lions, Saints-Falcons, Patriots-Bills, 49ers-Rams és Eagles-Cowboys meccsek mellett a Bears a Texanst fogadja.
nov. 11
14:42
Serie A: a Palermo tovább görgette a lejtőn a Sampdoriát (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban ismét kikapott a Sampdoria, a 12. fordulóban a Palermo otthonában veszített (2–0). A genovai együttes kiváló rajtja – három győzelem, két döntetlen – után most sorozatban hetedik bajnoki vereségét szenvedte el.
nov. 11
14:42
A Palermo legyőzte a Sampdoriát és elmozdult a kieső helyről (Agroinform)
A Palermo 2-0-ra verte otthon a Sampdoriát az olasz labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának vasárnapi meccsén.
nov. 11
14:44
Golf: olimpiai bajnokok is ütőt ragadtak (She)
Olimpiai bajnokok, kiváló sportolók és közéleti személyiségek részvételével rendezték meg vasárnap a Márton-Napi Golf Sztár Kupát a fővárosi Academy Golf Clubban.
nov. 11
15:00
Videó: Kádárék a kezdés után 20 másodperccel kaptak gólt (She)
A holland labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában a Feyenoord hazai pályán fogadta a Kádár Tamással és Németh Krisztiánnal felálló Rodát. A hazaiak már a 20. másodpercben vezetést szereztek Graziano Pelle góljával.