Öt gólt lőve győzött a bajnok Ferencváros (Metropol)
A kezdés előtt a pályán ünnepélyesen köszöntötték a Ferencváros csapatát.
ápr. 6
20:21
Bajnokok Ligája: A Wolfsburg nem Barcelona, oktatták a Realt (Agroinform)
A szerdai játéknapon a Manchester City és a Wolfsburg is meglepő eredményt ért el. Bajban a Real Madrid!
ápr. 6
20:33
Nikolics csapata döntős a Lengyel Kupában (Metropol)
Nikolics ismét betalált. Lovrencsics és Kádár csapatával találkoznak majd.
ápr. 6
20:39
BL: PSG–Manchester City – élőben az NSO-n! (She)
A Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a Paris Saint-Germain a Manchester Cityt fogadja. Kövesse a találkozót folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
ápr. 6
20:57
NB I: az MTK a szezonban először legyőzte a Békéscsabát (She)
A labdarúgó NB I 29. fordulójának szerdai játéknapján az MTK 3–0-ra legyőzte a Békéscsabát Dunaújvárosban. A fővárosiaknál Darko Nikacs, Gera Dániel és Hajdú Ádám volt eredményes, utóbbi kettő egyaránt első NB I-es találatát szerezte.
ápr. 6
20:59
Videó: CR az első percben betalált a Wolfsburgnak, hiába (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán a német Wolfsburg a tízszeres győztes spanyol Real Madridot fogadja. A találkozó első percében Cristiano Ronaldo betalált a hazaiak kapujába, azonban a találatot a játékvezető nem adta meg les miatt.
ápr. 6
21:15
Férfi kosár NB I: a Szolnok és a Fehérvár is gálázott otthon (She)
Az élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság középszakaszának 4. fordulójában a felsőházi résztvevők közül a könnyedén nyert otthon a Fehérvár és a Szolnok.
ápr. 6
21:45
Nyert az MTK, folytatta jó hazai sorozatát a Diósgyőr (Metropol)
A második helyen álló MTK 3-0-ra nyert a Békéscsaba ellen. A Haladás hátrányból fordítva győzte le a Vasast.
ápr. 6
21:51
Videó: Csertői kiakadt a sajtótájékoztatón, így értékelt (She)
A labdarúgó NB I 29. fordulójában a bajnoki címét a hétvégén biztossá tevő Ferencváros 5–2-re legyőzte a Paksot. A találkozót követően Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője értékelt az NSO Tv-nek, Csertői Aurél, a Paks vezetőedzője kifakadt a sajtótájékoztatón.
ápr. 6
22:27
Videó: Marcelo eljátszotta a nagy halált, és besárgította Arnoldot (She)
Marcelo színházba illő jelenettel sárgította be Arnoldot a Wolfsburg–Real Madrid (2–0) Bajnokok Ligája-mérkőzésen.  A Real brazilja előbb odarúgott, majd odafejelt Arnoldnak, aztán eljátszotta a nagy halált. Nézze meg, hogyan!
ápr. 6
22:45
BL: a Wolfsburg két góllal legyőzte a Real Madridot (She)
ápr. 6
22:47
BL: fordulatos meccsen ikszelt a PSG a Manchester Cityvel (She)
Nem bírt egymással a PSG és a Manchester City (2–2) a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán. A párizsi találkozón az angolok szerezték meg a vezetést, majd a házigazda fordított, de nem tudta megtartani előnyét.
ápr. 6
23:03
Jégkorong-vb: megvan az első idei feljutó, Törökország javított (She)
A házigazda török jégkorong-válogatott pontveszteség nélkül nyerte meg a divízió 3-as világbajnokságot Isztambulban, miután az utolsó fordulóban öt góllal nyert Dél-Afrika ellen. Egy éve a törököknek hazai pályán nem jött össze a feljutás – Izmirben Észak-Korea előzte meg őket –, az idén viszont javítottak.
ápr. 6
23:05
Vívás: bronzérmes a párbajtőröző Bányai és Siklósi (She)
A párbajtőröző Bányai Zsombor és Siklósi Gergely bronzérmet nyert a kadét vívók franciaországi világbajnokságán.
ápr. 6
23:12
Megtréfálta a Realt a Wolfsburg, bakiparádé Párizsban (Metropol)
Leckét kapott a Real Madrid a wolfsburgi BL-negyeddöntőben.
ápr. 6
23:18
BL: „Azt mondtam Marcelónak, bárcsak olyan hajam lenne, mint az övé” (She)
A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán a német Wolfsburg kétgólos előnyre tett szert a visszavágóra a spanyol Real Madriddal szemben. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!