Tunéziával teljes a magyar férfi kéziválogatott olimpiai selejtezője (m4sport.hu)
Norvégia, Portugália és Tunézia közül kell legalább két csapatot megelőzniük a magyaroknak a párizsi részvételért.
jan. 27
19:12
A verseny előtt néhány órával halálra gázolták Devlin DeFrancesco kiskutyáját a Daytona International Speedwayen (USAracing)
Szomorúan indul a 62. Daytona 24 versenynapja Devlin DeFrancesco számára. Az Ap-hírügynökség riporterének, Jenna Fryernek...
jan. 27
19:12
Özbas Szofi bronzérmes Odivelasban a cselgáncs Grand Prix-n (m4sport.hu)
Özbas Szofi bronzérmet nyert a nők 63 kilogrammos súlycsoportjában szombaton, a portugáliai Odivelasban zajló cselgáncs Grand Prix-viadal második versenynapján.
jan. 27
19:12
A verseny előtt néhány órával halálra gázolták Devlin DeFrancesco kiskutyáját a Daytona International Speedwayen (Racing)
jan. 27
19:27
176 millió forintot fizetett az állami cég a Fradinak, mielőtt Lázár leállította a támogatást (444.hu)
Ez a szerződésbontás hozta ki a sodrából Kubatovot, aki azóta is sérelmezi Lázár döntését.
jan. 27
19:54
Két bronzérem a lódzi bronzkategóriás atlétikai viadalon (m4sport.hu)
Fekete Fédra magasugrásban, Kerekes Gréta pedig 60 méteres gátfutásban bronzérmet szerzett a nemzetközi atlétikai szövetség (WA) lengyelországi bronz kategóriájú fedett pályás versenyén, Lódzban.
jan. 27
20:00
Három futam alatt csúcsra ért az FE új sztárpárosa (Racing)
A Formula E-ben mindig is komoly feladatnak bizonyult, hogy egy versenyző egyenletesen erős eredményeket szállítson, az idei szezon kezdetén viszont Nick Cassidynek ez eddig sikerül, hiszen a Jaguar új szerzeménye zsinórban harmadik dobogója alkalmával már annak tetejére állhatott.
jan. 27
20:18
A DVSC csak megközelíteni tudta a Fradit a két BL-csapat NB I-es rangadóján (m4sport.hu)
A hazaiak nagyot javultak a második félidőre, de nem tudtak kimászni a gödörből.
jan. 27
20:21
Óriási hibával mutatkozott be az új csapatában Szalai Attila (444.hu)
A válogatott védő a kevés játéklehetőség miatt igazolt Freiburgba.
jan. 27
20:24
Gyáva az F1 egyik legnagyobb tehetsége, és megfutamodott Verstappen elől? (Racing)
Lando Norris lehetett volna Max Verstappen csapattársa a Red Bullnál, ám ő inkább marad ott, ahol van. Legalábbis egyelőre.
jan. 27
20:36
Verstappen így segített a csapatának megnyerni a virtuális Daytonai 24 órás versenyt (Racing)
Max Verstappen és csapattársai lettek az elsők az iRacing felületén megrendezett virtuális Daytonai 24 órás versenyen a GTD-kategóriában.
jan. 27
20:48
Fehérvár–Budapest JAHC döntőt rendeznek a hokikupában (m4sport.hu)
A Hydro Fehérvár AV19 és a Budapest JAHC jutott fináléba a jégkorong Magyar Kupában.
jan. 27
20:50
A ZTE, a Körmend és a Falco is száz pont fölé jutott a férfi kosárlabda NB I-ben (m4sport.hu)
A Zalaegerszeg, a Körmend és a címvédő Falco is száz pont fölött zárt a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.
jan. 27
21:36
A 18 éves Kiss Diána élete legszebb napjának nevezte debütálását a Győri Audi ETO-ban (m4sport.hu)
A Győri Audi ETO KC 34-16-ra győzött Dunaújvárosban a női kézilabda NB I szombati játéknapján. A kényelmes győzelembe az is belefért, hogy több fiatal is értékes játékpercekhez jusson: a 18 éves Kiss Diána, valamint a 17 éves Rédecsi Polett is góllal mutatkozott be.
jan. 27
21:54
Xavi "bírózik", miután 61 éve után ismét öt gólt kapott hazai bajnokin a Barcelona (Infostart)
Öt gólt kapott a Barcelona otthon, az Estadi Olimpicben, pedig a 71. percben még 3-2-re vezetett és a 98. percben döntetlenre, 3-3-ra állt. A vége 5-3, a Villarrealnak. Szürreális mérkőzés volt.
jan. 27
22:00
Leipzig: Gulácsi Péter nem eladó (m4sport.hu)
Számítanak a magyar válogatott kapusra és azt szeretnék, ha kitöltené 2025 nyaráig szóló szerződését.
jan. 27
22:36
Xavi bejelentette: a szezon végén elhagyja a Barcelonát (m4sport.hu)
Az FC Barcelona szombat este hazai pályán 5–3-ra kikapott a Villarrealtól, a mérkőzés után nem sokkal a katalánok vezetőedzője, Xavi Hernández bejelentette, hogy nem tölti ki 2025 nyarán lejáró szerződését és a jelenlegi szezon végén távozik, egy évvel azután, hogy spanyol bajnoki címet nyert a csapattal.
jan. 27
23:18
Xavi, a Barcelona edzője lemásolta Klopp lépését (Infostart)
Xavi Hernandez, a Barcelona vezetőedzője a Villarreal elleni 5-3-s vereség után bejelentette, hogy az idény végén távozik csapata éléről. Ugyanúgy tett, mint Jürgen Klopp a hét közepén.