2008. július 6. vasárnap

júl. 6
20:14
Hormay Adrien Európa-bajnok (Metropol)
Hormay Adrien aranyérmet szerzett a női párbajtőrözők egyéni versenyében a Kijevben zajló vívó Európa-bajnokságon. A döntőben 15-10-re nyert a román Ana Branza ellen. Hormay - a vasárnapi viadalt megelőzően - a világranglistán csak a 45. helyet foglalta el, így mindenképpen a rangsorban harmadik riválisa volt a finálé esélyese.
júl. 6
20:21
Vívó Eb: olasz siker született férfi tőr egyéniben (She)
Az olasz Andrea Cassara nyerte a férfi tőrözők egyéni versenyét a Kijevben zajló vívó Európa-bajnokságon.
júl. 6
21:15
Wimbledon: tovább csúszik a döntő az újabb eső miatt (She)
Wimbledonban ismét ? immáron harmadszor ? eredt el az eső vasárnap délután, így tovább csúszik a Roger Federer?Rafael Nadal férfi egyes döntőjének befejezése.
júl. 6
21:17
Spanyolország: megvan az Atlético ötödik nyári szerzeménye (She)
Az Atlético Madrid bejelentette, hogy leigazolta a Porto középpályását, Paulo Assuncaót.
júl. 6
21:33
Már a Real-elnök sem hisz Ronaldo megszerzésében (Infostart)
Ramon Calderon, a Real Madrid elnöke vasárnap azt mondta, már nehezen tudja elképzelni, hogy Cristiano Ronaldo a következő szezonban a királyi gárdát erősítse.
júl. 6
21:51
Peking 2008: Tóthot és Pótát a 32 között emelik ki (She)
Várhatóan Tóth Krisztinát és Póta Georginát is az első 32 közé rangsorolják majd a pekingi olimpia egyéni asztalitenisz-versenyében, s így nem kell majd selejtezőt játszaniuk.
júl. 6
21:53
Anglia: Queiroz az MU-ra és a portugál szövetségre bízza a sorsát (She)
Carlos Queiroz, a Manchester Unitednál Sir Alex Ferguson segédedzője elmondta, elképzelhető, hogy a portugál válogatott szövetségi kapitánya lesz, de a döntés a vezetők kezében van.
júl. 6
22:27
Nadal letaszította Federert a wimbledoni trónról (Infostart)
Rafael Nadal sikerével ért véget az angol nyílt teniszbajnokság. A férfi egyes döntőjében a második helyen kiemelt spanyol versenyző 6:4, 6:4, 6:7, 6:7, 9:7-re nyert az elmúlt öt évben sorozatban győztes svájci Roger Federer ellen.