2015. április 17. péntek

ápr. 17
16:48
Tippjáték: Ők nyertek betekintést a tippmesterek világába! (Agroinform)
Legjobban tippelő játékosaink 500 euró összértékben nyertek protipp krediteket a BL- és EL-negyeddöntőkön!
ápr. 17
17:00
Bayern: „Tisztelet!” - Guardiola az orvosok felmondásáról (She)
Pep Guardiola állítja, nem volt haragos kapcsolat, se veszekedés közte és a Bayern München csütörtökön felmondó orvosa, Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt között.
ápr. 17
17:02
Juventus: Cavani jön, de csak ha Pogbát eladják - sajtóhír (She)
Olasz lapértesülés szerint a Juventus megegyezett a Paris Saint-Germainnel Edinson Cavani szerződtetéséről, de csak abban az esetben érkezik a támadó, ha Paul Pogba távozik.
ápr. 17
17:18
Kerékpár: Piliscsabán gázolták el londoni olimpikonunkat (She)
A 10-es úton edzés közben sodorták el profi hegyikerékpározónkat, a londoni olimpián is szerephez jutó Benkó Barbarát. Az esetről a bikemag.hu oldal számolt be, ahol azt is megtudhattuk, hogy az elsőre nem túl segítőkész gázoló másnap jelentkezett, míg a sportoló a bukás nagyságához képest kisebb sérülésekkel megúszta a balesetet.
ápr. 17
17:20
Férfi kézi: a PLER-től igazolt a Csurgó, négyen hosszabbítottak (She)
Pénteken bejelentették a Csurgói KK vezetői, hogy három évre szerződtették Mikita Jakubot és négy játékosukkal hosszabbítottak.
ápr. 17
18:18
Monte-Carlói tenisztorna: Gigantikus csatában győzött Nadal (Agroinform)
Pénteken kialakultak az elődöntők párosításai a Monte-Carlóban zajló salakpályás tenisztornán.
ápr. 17
18:51
Djokovic simán, Nadal nehezen jutott tovább (Metropol)
A salakpályás tenisztornán Nadal Ferrert, Djokovic a horvát Cilicet győzte le.
ápr. 17
19:09
Räikkönené az első szabadedzés (Metropol)
A 2007-es világbajnok mögött csapattársa, a négyszeres vb-győztes német Sebastian Vettel végzett
ápr. 17
19:11
A Mercedesek az élen a második szabadedzésen (Metropol)
A gyakorláson a Mercedeseket a két Ferrari követte.
ápr. 17
19:24
Szavazás: Atlético vagy Real? Juve vagy Monaco? Melyik csapat ünnepel? (She)
Két mérkőzés hozott szoros eredményt a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első összecsapásai közül. (Atlético Madrid–Real Madrid 0–0 és Juventus–Monaco 1–0.) Ezekből a párharcokból melyik két csapat jut be az elődöntőbe?
ápr. 17
19:26
NFL: Peterson visszatérhet, Rivers Tennessee-ben köt ki? (She)
A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) bejelentése értelmében Adrian Peterson péntektől újra aktív játékosnak tekinthető.
ápr. 17
19:28
Chelsea: Unalmasak vagyunk, ezért nem szeretnek minket - Mourinho (She)
José Mourinho szerint nagyon egyszerű oka van annak, hogy miért a Chelsea-t utálják a legtöbben Angliában. A londoniak portugál menedzsere szerint unalmas, hogy folyamatosan vezetik a bajnokságot.
ápr. 17
19:30
Snooker: Ronnie hatodik vb-címéért száll harcba (Agroinform)
Szombattól az angliai Sheffieldben kezdetét veszi a 17 napos snooker-őrület, jön a 78. világbajnokság.
ápr. 17
20:54
Súlyemelő Eb: Vaspöri a 13., Gyurkovics megsérült (She)
Vaspöri Gábor a 13. helyen végzett összetettben a 94 kilósok kategóriájában a súlyemelők Tbilisziben zajló Európa-bajnokságán, a 105 kilogrammos Gyurkovics Ferenc ugyanakkor nem tudott dobogóra lépni.
ápr. 17
21:12
Súlyemelő Eb - Vaspöri 13., Gyurkovics megsérült (Infostart)
ápr. 17
21:12
A Fradi győzelem után elzavarták a szurkolók az edzőt (Blikk)
Ebben a cikkben hétfőn találod meg a játékot, addig pedig a - hétvégi forduló meccsei után - itt megnézheted a gólösszefoglalókat. Ezekre szükség is lesz majd a játékhoz!
ápr. 17
21:27
Öngyilkos lett egy rendőr a kapitányságon (Behaviour)
A mindössze 21 esztendős készenléti rendőr főbe lőtte magát.
ápr. 17
21:33
Elhelyezték a Nemzeti Kézilabda Akadémia alapkövét (Metropol)
Péntek este letették a Nemzeti Kézilabda Akadémia Balatonbogláron épülő sportcsarnokának alapkövét.
ápr. 17
21:48
Labdarúgó NB I - Nyíregyháza-Kecskemét 1-1 (Infostart)
A Kecskemét 1-1-es döntetlent ért el Nyíregyházán a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.
ápr. 17
21:48
Férfi kézi BL: Omeyert is meglepte Mikler gyors fejlődése (She)
A Veszprém–PSG férfi kézilabda Bajnokok Ligája-negyeddöntő a két csapat klasszis kapusainak, Mikler Rolandnak és Thierry Omeyernek a párharcáról is szól. A francia hálóőr az európai szövetség honlapjának elmondta, mindig is látta a potenciált a magyar játékosban, de őt is meglepte, milyen gyorsan felért arra a szintre, ahol most van.
ápr. 17
22:06
Kormánybiztos: össze kell hangolni a Forma-1-et az úszó-világbajnoksággal (Infostart)
Össze kell hangolni az úszó-világbajnokságot a szintén 2017 nyarán esedékes mogyoródi Forma-1-es versennyel - mondta Fürjes Balázs, a kiemelt budapesti beruházásokért felelős kormánybiztos pénteken az M1 aktuális csatornán.
ápr. 17
22:06
FTC-Újpest: egyéves kitiltás a hanggránátok miatt (She)
A Ferencváros határozott időre, egy évre kizárta stadionjából azt a szurkolót, aki a múlt vasárnapi, Újpest ellen 2–0-ra megnyert derbin két hanggránátot is a pályára hajított.
ápr. 17
22:08
Videó: ezt a büntetőt tartotta viccnek a Kecskemét edzője (She)
Bekő Balázs kissé indulatosan értékelte a Nyíregyháza elleni, idegenbeli, 1–1-gyel véget érő NB I-es labdarúgó-mérkőzést a Duna Tv kamerája előtt. A Kecskemét vezetőedzője a mérkőzés végén a Nyíregyháza javára megítélt büntetőt kifogásolta. Ön szerint jogos volt a tizenegyes? Nézze meg az összefoglalót, és utána szavazzon!
ápr. 17
22:42
Jégkorong: Románia visszajutott a harmadik vonalba (She)
Visszajutott a sportág harmadik vonalába (divízió 1/B) a román jégkorong-válogatott, miután a divízió 2/A vb negyedik fordulójában hat góllal nyert Spanyolország ellen. A találkozón Mihály Ede triplázott.
ápr. 17
22:44
Bundesliga: már kilenc meccs óta veretlen a Mönchengladbach (She)
A Bundesliga 29. fordulójának nyitó mérkőzésén a harmadik helyen álló Mönchengladbach gól nélküli döntetlent játszott az Eintracht Frankfurt otthonában.
ápr. 17
22:46
Haladás: Szentes kitett a csapatból két alapembert - sajtóhír (She)
Fehér Zoltánt és Iszlai Bencét is felmentették a munkavégzés alól Szombathelyen. Szentes Lázár, a labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás vezetőedzője a csapat két alapemberét kiáltotta ki bűnbaknak a Videoton elleni súlyos vereség után – írja a rangado.hu.
ápr. 17
22:48
La Liga: Casadesús pontokat rabolt az Espanyoltól (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában az Espanyol hiába szerzett kétszer is vezetést a Levante vendégeként, a házigazdák mindkétszer egyenlítettek – utóbb a 87. percben –, és így megmentettek maguknak egy pontot.
ápr. 17
23:18
Férfi kézi BL: kedvelt esküvői helyszínen lesz a keddi sorsolás (She)
A hétvégén rendezik a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóit, míg kedden már megtartják a május végi kölni final four elődöntőjének sorsolását. A helyszín igazán különleges lesz, ugyanis a helyi botanikus kert szívében található Flora Köln ad otthont az eseménynek, amely az esküvőszervezők kedvelt célpontja.