2012. március 4. vasárnap

márc. 4
0:03
Primera División: Baba otthon tartott egy pontot a Sevillának (She)
A Sevilla hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Atlético Madriddal a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalának 26. fordulójában.
márc. 4
0:21
NS: edzője nem akarta Hosszú Katinkát elengedni az Eb-re - vasárnap (She)
A Nemzeti Sport vasárnapi számából:
márc. 4
0:25
Eurofutball: Bakos duplája elsüllyesztette a cseh listavezetőt (She)
Egymás után másodszor is kikapott a Sparta Praha: a cseh labdarúgó-bajnokság listavezetőjét a címvédő Viktoria Plzen győzte le szombat este.
márc. 4
0:33
A döntetlen talán reálisabb lett volna - Martin Klein (Agroinform)
Klein mellett Busai Attila is nyilatkozott a Hathárom TV-nak, aki elmondta, hogy akár győzhettek is volna a Loki ellen.
márc. 4
0:37
Kockázatkezelés mesterfokon - meccselemzés, Fradi-Debrecen (Agroinform)
Détári innovatív-, Kondás rutinmegoldásokra szavazott az NB I rangadóján - ám a Szakály-Kulcsár csörtén dőlt el a meccs.
márc. 4
0:51
Az Atlético Madrid pontot szerzett a Sevilla otthonában - videó (Agroinform)
A Sevilla hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott az Atlético Madriddal a spanyol bajnokság 26. fordulójában.
márc. 4
1:09
Kötelező a továbbjutás - Elek Gábor (Agroinform)
Az FTC vezetőedzője szerint kint is győzelemre kell játszaniuk, hogy ne legyen gond a továbbjutás.
márc. 4
1:15
Női kézilabda: Szűcs 6 góllal segítette a Zalaut, török bravúr Alicantéban (She)
A Zalau női kézilabdacsapata nagy lépést tett az EHF-kupában az elődöntőbe jutás felé, ugyanis idegenben 27–24-re nyert a francia Nimes ellen. A zilahi csapat egyik legjobbja a hat gólt szerző Szűcs Gabriella volt.
márc. 4
6:57
Tenisz: Ferrer nagyon simán, Errani három szettben győzött Acapulcóban (She)
A harmadik helyen kiemelt olasz Sara Errani nyerte meg az Acapulcóban rendezett WTA-torna döntőjét, miután három játszmában legyőzte honfitársát, Flavia Pennettát magyar idő szerint vasárnap hajnalban.
márc. 4
7:15
10 emberrel is nyert a Barcelona (Infostart)
A címvédő Barcelona 3-1-re nyert a vendég Sporting Gijón ellen a spanyol labdarúgó-bajnokságban.
márc. 4
7:33
NHL: Bostonban lett vége az Islanders idegenbeli szenvedésének (She)
A New York Islanders 3–2-re győzött a Bruins ellen Bostonban az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának 140. játéknapján, ezzel pedig megszakította öt mérkőzés óta tartó idegenbeli nyeretlenségét.
márc. 4
7:51
London 2012: a szervezők virágültetésre biztatják a lakosokat (She)
A londoni olimpia szervezőbizottsága arra kéri a kertészkedő lakosokat, hogy nemzeti színekben ültetett növényekkel és zöldségekkel adjanak erőt a hazai sportolóknak a nyári játékokon.
márc. 4
8:09
Tenisz: Taróczy korábbi partnere lett a svájci Fed-kupa-kapitány (She)
Taróczy Balázs egykori párospartnere, Heinz Günthardt lett a svájci tenisz Fed-kupa-csapat kapitánya.
márc. 4
8:21
A kis Klicsko jubilált - 50. KO-győzelmét aratta (Agroinform)
Vlagyimir Klicsko a negyedik menetben kiütötte Jean-Marc Mormecket, megvédve ezzel világbajnoki öveit.
márc. 4
8:27
Vlagyimir Klicsko kiütéssel nyert (Infostart)
Megvédte világbajnoki címét három világszervezetnél Vlagyimir Klicsko: az ukrán bokszoló profi pályafutása 57. győzelmét szerezte meg 50. kiütésével.
márc. 4
8:45
Tenisz: Martic Jankovics legyőzésével döntős Kuala Lumpurban (She)
Az ötödik helyen kiemelt horvát Petra Martic három játszmában legyőzte a másodikként rangsorolt szerb Jelena Jankovicsot, ezzel pedig bejutott a Kuala Lumpurban zajló WTA-tenisztorna döntőjébe, ahol a tajvani Hszie Szu-vej lesz az ellenfele.
márc. 4
8:57
A Los Angeles védte meg a hazai együttesek becsületét (Agroinform)
Az NHL 142. játéknapján nyolc meccsen is vendég siker született, csupán az LA Kings tudta otthon tartani a két pontot.
márc. 4
8:59
Fenéken rúgatná a brazil szervezőket a FIFA főtitkára (Agroinform)
A 2014-es vb szervezői megtagadták az együttműködést Jerome Valckéval, miután a főtitkár bírálta az előkészületeket.
márc. 4
9:15
Sorozatban nyolcadszor már nem ment az Oklahomának (Agroinform)
Hiába Durant 35 pontja, az Oklahoma City Thunder elvérzett a foghíjas kezdővel kiálló Atlanta Hawks otthonában.
márc. 4
9:17
Luis Enrique "élete meccsének" tekinti a délutáni Roma-Laziót (Agroinform)
Az Inter a Catania ellen szakíthatja meg vereségsorozatát, de Ranierinek ehhez mutatnia kellene végre valami újat.
márc. 4
9:33
A United tovább írná jó sorozatát a Tottenham otthonában (Agroinform)
A Liverpool-Arsenal nyitómeccs után a zárómérkőzést is nagy várakozás előzi meg az angol bajnokság hétvégi fordulójában.
márc. 4
9:45
Klicsko megvédte világbajnoki címét (Metropol)
Megvédte világbajnoki címét három világszervezetnél Vlagyimir Klicsko: az ukrán bokszoló pályafutása 57-ik győzelmét szerezte meg 50-ik kiütésével.
márc. 4
9:51
A Nürnberg megállítaná a szezon meglepetéscsapatát (Agroinform)
A Nürnberg sorozatban harmadik győzelmére készül a Borussia Mönchengladbach ellen a német bajnokság 24. fordulójában.
márc. 4
9:53
Jön a baba, véget érhet Bergman vb-je (Agroinform)
Első gyermekének közelgő születése miatt idő előtt érhet véget a svéd Carl Johan Bergman világbajnoksága Ruhpoldingban.
márc. 4
9:57
Nyolcgólos előnyt szerzett a Fradi (Infostart)
Nyolcgólos előnyt szerzett a címvédő FTC az orosz Zvezda Zvenyigorod ellen a női kézilabda KEK negyeddöntőjének népligeti mérkőzésén.
márc. 4
10:15
Argentína: elképesztő öngól, lemondott a 79-es ifi-vb gólkirálya - videó (She)
Lemondott az Independiente vezetőedzői posztjáról Ramón Díaz, miután csapata hazai pályán 3–1-re kikapott az Argentinos Juniorstól, így negyedik mérkőzése után is pont nélkül áll az argentin labdarúgó-bajnokság élvonalában.
márc. 4
10:27
A hétvége zárásaként a Mönchengladbachhal nyernénk (Agroinform)
A szombati kisiklásunkat vasárnap délután a Mönchengladbach idegenbeli győzelme korrigálhatja.
márc. 4
10:29
Elfelejtett büntetőkört futni - Tófalvi Éva ma nem indulhat (Agroinform)
Banális hibát követett el Tófalvi Éva a biatlon világbajnokságon, így lemaradt a vasárnapi üldözéses versenyről.
márc. 4
10:31
Ferrer simán, Errani nagy küzdelemben lett bajnok (Agroinform)
David Ferrer nyerte a férfiak versenyét az acapulcói salakpályás tenisztornán.
márc. 4
10:33
Videó: Ibaka hatalmasat blokkolt, majd átgázoltak rajta - NBA, 66. játéknap (She)
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) 66. játéknapján előbújtak a blokkológépek. Dante Cunningham zsákolást akadályozott meg, míg Serge Ibaka távoli kísérletet blokkolt úgy, hogy a nézők közé repült a labda. A harmadéves oklahomai center idén meccsenként átlagosan háromszor teszi meg ezt, ám az atlantai Josh Smith a mérkőzés során úgy döntött egyszer, hogy mi sem természetesebb, mint…
márc. 4
10:45
Martic óriási harcban győzte le Jankovicsot az elcsúsztatott elődöntőben (Agroinform)
A horvát Petra Martic és a tajvani Szu Vej Hszieh játssza a döntőt a 220 000 dollár összdíjazású malajziai tenisztornán.
márc. 4
11:03
A Roddickot legyőző Anderson az első kiemelt Isnerrel is elbánt (Agroinform)
Marinko Matosevic és Kevin Anderson került a döntőbe a Delray Beachen zajló, keménypályás férfi tenisztornán.
márc. 4
11:09
Barcelona: Sánchez is kidőlt a sorból, 10-15 nap kényszerpihenő vár rá (She)
Sérülés miatt 10-15 napot ki kell hagynia Alexis Sáncheznek, a Barcelona labdarúgójának.
márc. 4
11:21
Új figurákkal kísérletezve is nyerne a Győr az Itxako ellen - videó (Agroinform)
A Bajnokok Ligájában szereplő Győr mellett a KEK-ben érdekelt Debrecen is pályára lép vasárnap délután.
márc. 4
11:27
Újabb Barcelona-sztár sérült meg (Infostart)
Sérülés miatt 10-15 napot ki kell hagynia Alexis Sancheznek, a Barcelona labdarúgójának.
márc. 4
11:39
A Real az Espanyol ellen folytatná menetelését (Agroinform)
Négy mérkőzéssel folytatódik a spanyol bajnokság 26. fordulója, a listavezető Real Madrid az Espanyolt látja vendégül.
márc. 4
11:45
Videó: a palánk adott gólpasszt Andy McDonaldnak San Joséban (She)
Rendesen kibabrált a palánk a hazai pályán játszó San Jose Sharksszal az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 140. játéknapján, hiszen az első játékrész 3. percében a St. Louis Blues védője, Kevin Shattenkirk előrepasszolt korongja ahelyett, hogy végigcsúszott volna az oldalsó borítás mentén, egy illesztési hibán megpattanva pontosan a csapattárs, Andy McDonald elé került, akinek – a pakkért a…
márc. 4
11:47
DVTK: Ilyenkor egy kicsit nagyobb a feszültség - Benczés Miklós (She)
Benczés Miklós, a labdarúgó NB I-ben szereplő Diósgyőr vezetőedzője szerint a DVTK felkészült a Kecskemét elleni mai bajnokira, bár a játékosoknak az ilyenkor szokásos nagyobb feszültséggel is meg kell küzdeniük.
márc. 4
11:57
Diósgyőri invázió Kecskemétre (Agroinform)
A Kecskemét a Diósgyőrt fogadja az OTP Bank Liga 18. fordulójában, KTE-győzelem esetén helyet cserélnek a táblázaton.
márc. 4
12:03
BL: Lisszabonban angol, Londonban szlovén játékvezető fújja a sípot (She)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyilvánosságra hozta, mely játékvezetők működnek közre a keddi Bajnokok Ligája-mérkőzéseken.
márc. 4
12:15
Újabb sérült a katalánoknál, Sánchez is kihagy egy-két hetet (Agroinform)
Sérülés miatt 10-15 napot ki kell hagynia Alexis Sáncheznek, az FC Barcelona labdarúgójának.
márc. 4
12:33
A Fenerbahce csatárának mindegy melyik lábbal, csak bombagól legyen - videók (Agroinform)
Stoch góljainak közel felét távolról lőtte a szezonban. Ezúttal egy szöglet után kapásból durrantott nagyot húszról.
márc. 4
12:51
Csak egy hülye akarná, hogy Higuaín elmenjen - Mourinho (Agroinform)
Higuaínt a világ egyik legjobb csatárának tartja, így esze ágában sincs megválni tőle Real Madrid vezetőedzőjének.
márc. 4
12:57
Real Madrid: Higuaín a világ egyik legjobb csatára - Mourinho (She)
A Real Madrid labdarúgócsapatát irányító José Mourinhónak esze ágában sincs megválni Gonzalo Higuaíntól, aki az utóbbi időben nem a legjobb formájában futballozik.
márc. 4
13:15
Síugrás: Ito győzött Lahtiban, Bardal meglépett az összetett vk-ban (She)
A finnországi Lahtiban folytatódott a síugrók világkupa-sorozata. A győzelmet a japán Ito Daiki szerezte meg a norvég Anders Bardal és a cseh Lukás Hlava előtt.
márc. 4
13:17
Alpesi sí: kettős hazai siker szuper-G-ben, a norvégiai Kvitfjellben (She)
A norvégiai Kvitfjellben folytatódott a férfi alpesi sízők világkupa-sorozata, vasárnap szuper-G futamot rendeztek. A győzelmet a norvég Kjetil Jansrud szerezte meg, honfitársa, Aksel Lund Svindal és a svájci Beat Feuz előtt.
márc. 4
13:27
Elfelejthetjük a bajnoki címet - mondja a Bayern általános igazgatója (Agroinform)
Nerlinger szerint türelmetlenül játszottak a Leverkusen ellen, ezért kerültek hétpontos hátrányba a Dortmund mögött.
márc. 4
13:33
Ökölvívás: Haye állítja, megegyezett Vitalij Klicskóval, aki szívesen kiütné (She)
David Haye a twitteren keresztül azt üzente, a felek megegyeztek arról, hogy megmérkőzik a Bokszvilágtanács (WBC) bajnokával, Vitalij Klicskóval, míg az ukrán kijelentette, szívesen összecsapna a brit bunyóssal.
márc. 4
13:45
Artnert a bemutatkozás, Csertőit a javítás vágya fűti (Agroinform)
A Haladás új edzővel és a visszavágás reményében fogadja a Győrt az OTP Bank Liga 18. fordulójának zárómeccsén
márc. 4
13:47
Martic a Jankovics elleni nagy csata után a döntőt már nem bírta erővel (Agroinform)
A tajvani Szu Vej Hszieh nyerte a 220 000 dollár összdíjazású malajziai női tenisztornát.