Kiengedték a kórházból Marc Bartrát, aki az április 11-i dortmundi robbantásban sérült meg.
ápr. 15
18:05
NB I: Videoton–Mezőkövesd élőben az NSO-n! (She)
Videoton–Mezőkövesd találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 15
18:12
Valtteri Bottas életében először a pole-ban! (m4sport.hu)
Valtteri Bottas nyerte a Bahreini Nagydíj időmérő edzését.
ápr. 15
18:14
Coric döntős Marrákesben (m4sport.hu)
A húszéves játékos két sima szettben győzött.
ápr. 15
18:15
PL: a Leicester kétgólos előnyt tékozolt el; nyert az Everton (She)
A címvédő Leicester City kétgólos előnyt leadva 2–2-es döntetlent játszott a Crystal Palace otthonában a Premier League 33. fordulójában.
ápr. 15
18:17
F1: Bottas megverte Hamiltont a bahreini időmérőn (She)
Lewis Hamilton egymás után hatszor indult az első rajtkockából, de sorozata véget ért, hiszen a Bahreini Nagydíj villanyfényes időmérőjén emberére akadt új csapattársa, Valtteri Bottas személyében. A tavaly még a Williamsnél versenyző finn pilóta sohasem kapott még ki aktuális csapattársától Szahírban időmérőn, és meg is tartotta ezt a kiváló mutatót. A második sorból Sebastian Vettel és Daniel…
ápr. 15
18:18
Szalai Ádám duplázott a Bundesligában (444.hu)
A Hoffenheim válogatott csatára a Mönchengladbach elleni 5-3-hoz járult hozzá.
ápr. 15
18:19
La Liga: Isco volt a nyerőember a tartalékos Real Madridban (She)
A Real Madrid 3–2-re legyőzte idegenben a Sporting Gijónt a spanyol labdarúgó-bajnokság szombat délutáni meccsén.
ápr. 15
18:30
Valtteri Bottas nyerte a Forma-1-es Bahreini Nagydíj időmérő edzését (ATV)
Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a Forma-1-es Bahreini Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az első helyről.
ápr. 15
18:30
Nem sikerült a bravúr a Ferencvárosnak (m4sport.hu)
A zöld-fehérek forró szívvel küzdöttek, de végül nem jutottak be a Final Fourba.
ápr. 15
18:33
NB I: Debreceni VSC–MTK Budapest élőben az NSO-n! (She)
Debreceni VSC–MTK Budapest találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 15
18:35
Női kézi BL: vereség hazai pályán is, búcsúzott az FTC (She)
Az FTC számára a negyeddöntő jelentette a végállomást a női kézilabda Bajnokok Ligájában, mert kettős vereséggel búcsúztatta a címvédő CSM Bucuresti. A bukaresti együttes a hazai ötgólos siker után eggyel nyert Budapesten (26–27), így bejutott a final fourba.
ápr. 15
18:36
Isco volt a Real Madrid nyerőembere (m4sport.hu)
A sokat mellőzött spanyol középpályás duplázott a mérkőzésen.
ápr. 15
18:38
A motor állította meg Alonsót (m4sport.hu)
Vélhetően új motorra lesz szüksége Fernando Alonsónak a vasárnapi verseny előtt.
ápr. 15
18:39
Bahreini Nagydíj - Bottas nyerte az időmérőt (Infostart)
Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája nyerte a Formula-1-es Bahreini Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az első helyről.
ápr. 15
18:42
Bahreini Nagydíj, időmérő: Az első három nyilatkozata (m4sport.hu)
Így értékeltek a főszereplők.
ápr. 15
18:44
Kétgólos előnyről ikszelt a címvédő (m4sport.hu)
A második félidőben felállt a padlóról a Crystal Palace.
ápr. 15
18:51
Tenisz: Coric megint legyőzte Veselyt az elődöntőben (She)
Akárcsak tavaly, az idén is legyőzte Borna Coric a cseh Jirí Veselyt a marrákesi salakpályás férfi tenisztorna elődöntőjében.
ápr. 15
18:53
Légiósok: történelmi sikert aratott a dunaszerdahelyi DAC (She)
A László Csaba irányította DAC 1–0-ra győzött a címvédő Trencín vendégeként a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szombati játéknapján.
ápr. 15
18:54
A Dunaújváros a LEN Kupa bronzérmese (m4sport.hu)
Különösen a második negyedben sziporkázott a magyar csapat, amely 17-10-re győzte le ellenfelét.
ápr. 15
18:57
A Benzema, Bale, C. Ronaldo trió nélkül is nyert a Real Madrid (Infostart)
Több alapemberének hiányában is nyerni tudott a listavezető Real Madrid a Sporting Gijón vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának szombati játéknapján.
ápr. 15
18:57
Szalai ismét duplázott: 15 perc alatt rámolt be két gólt a magyar csatár (Blikk)
Szalai Ádám idén harmadjára tudott duplázni a Bundesligában, ezúttal a Mönchengladbach szurkolóit szomorította.
ápr. 15
19:00
Ismét diadalmaskodott a Veszprém (HírTV)
Sorozatban kilencedszer diadalmaskodott a Veszprém a férfi kézilabda Magyar Kupában.
ápr. 15
19:09
Női kézi BL: Győri ETO–Metz élőben az NSO-n! (She)
A Győri ETO a Metzet fogadja a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján. A magyar bajnok idegenben egy góllal kapott ki a párharc első felvonásán Franciaországban, így nem tűnik lehetetlennek a továbbjutás kiharcolása hazai környezetben – sőt, inkább kötelező feladatnak. Kövesse a mérkőzést élő, szöveges tudósításunkkal!
ápr. 15
19:11
Tenisz: Coric megint legyőzte Veselyt Marrákesben (She)
Akárcsak tavaly, az idén is legyőzte Borna Coric a cseh Jiri Veselyt a marrákesi salakpályás férfi tenisztorna elődöntőjében.
ápr. 15
19:13
Női kézi BL: pont úgy, mint tavaly, már csak az ETO hiányzik (She)
A Buducsnoszt Podgorica és a Vardar Szkopje is bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjébe. A montenegrói csapat a Larvikot, a macedón a Midtjyllandot ejtette ki kettős győzelemmel.
ápr. 15
19:15
Ligue 1: Lang csapata kínozta a Monacót, aztán jött Falcao (She)
A szünetben meglepetésre még vesztésre állt, de a csereként beálló Radamel Falcao hajrábeli góljával a Monaco 2–1-re legyőzte a Dijont hazai pályán, és a 33. forduló után is őrzi előnyét a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) tabellájának élén.
ápr. 15
19:18
A padlón volt, most a pole-ban van – Lauda elbeszélgetett Bottasszal (m4sport.hu)
Egy héttel csúnya kínai baklövése után stílszerűen tette helyre renoméját az F1 ötödik finn időmérőgyőztese!
ápr. 15
19:24
Kettős vereséggel búcsúzott a Ferencváros (Azenpenzem)
A Ferencváros házigazdaként 27-26-ra kikapott a címvédő CSM Bucuresti csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati visszavágóján, így kettős vereséggel búcsúzott.
ápr. 15
19:27
Női vízi LEN-kupa: a Dunaújvárosé a harmadik hely (She)
A Dunaújvárosé lett a harmadik hely a női vízilabda LEN-kupában, a magyar együttes a szombati helyosztón könnyedén, hét góllal nyert az orosz Hanti-Manszijszk ellen.
ápr. 15
19:29
Videó: nem csak a góljai miatt emlékezetes Isco teljesítménye (She)
Iscónak nemcsak a góljai mentek élményszámba a Sporting Gijón elleni spanyol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen, hanem az alábbi cselsorozata is.
ápr. 15
19:31
NB III: az éllovas ETO öt pontra növelte előnyét (She)
Az ETO FC Győr 2–0-ra nyert Rácz Ferenc és Kabát Péter góljával Komáromban a labdarúgó NB III Nyugati csoportjában, és mivel az Érd kikapott a Csornától, az ETO öt pontra növelte előnyét a tabella élén.
ápr. 15
19:36
Zsótér meglőtte a forduló gólját (m4sport.hu)
A Honvéd középpályása a Paks elleni bajnoki 39. percében eresztett el egy bődületes lövést.
ápr. 15
19:42
Red Bull: Az egyik Ferrarit már elkaptuk! (m4sport.hu)
Ricciardo Räikkönen előtt, Verstappen időt veszített…
ápr. 15
19:48
Hamilton Bottasról: Jó látni, hogy a jó emberekkel jó dolgok történnek! (m4sport.hu)
"Valtteri ébren tart! Nagyon megérdemelte ezt a kört!"
ápr. 15
19:54
Duplázott a Bundesligában Szalai Ádám (HírTV)
A válogatott támadó a Hoffenheim–Mönchengladbach mérkőzésen a kilencedik és a huszonnegyedik percben talált be a kék-fehérek színeiben, csapata végül 5-3-ra győzött.
ápr. 15
20:03
Férfi vízi ob I: a Fradit legyőző Eger már ott van a döntőben (She)
A Szolnok 13–10-re nyert hazai környezetben az OSC ellen a férfi vízilabda ob I elődöntőjében, ezzel egy győzelemre került a finálétól. Az Eger már ott van a döntőben, miután 10–7-re megverte a Ferencvárost.
ápr. 15
20:05
NB I: ponttal távozott a sereghajtó Gyirmót Újpestről (She)
Nem bírt odahaza az Újpest a sereghajtó Gyirmóttal, 2–2-re végződött a labdarúgó NB I 27. fordulójában rendezett bajnoki mérkőzés.
ápr. 15
20:07
NB I: a Haladás magabiztosan nyert a DVTK ellen (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójában a Haladás 2–0-ra legyőzte a Diósgyőri VTK-t soproni ideiglenes otthonában.
ápr. 15
20:09
NB I: a Mezőkövesd ellen értékes pontokat veszített a Vidi (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójában a Videoton mindössze 1–1-es döntetlent játszott a Mezőkövesddel átmeneti otthonában, Felcsúton, így ismét leszorult a tabella éléről.
ápr. 15
20:11
NB I: sima győzelemmel került ismét élre a Budapest Honvéd (She)
A labdarúgó NB I 27. fordulójában a Budapest Honvéd 2–0-s győzelemmel szakította meg a Paks veretlenségi sorozatát, és újra az élre állt.
ápr. 15
20:12
A címvédő legyőzte a bronzérmes OSC-t (m4sport.hu)
A Szolnok három góllal volt jobb az újbudaiaknál.
ápr. 15
20:18
Pontot raboltak a gyirmótiak Újpestről (m4sport.hu)
Gyors gólváltás volt a Megyeri úton.
ápr. 15
20:21
Férfi vízilabda ob I - A Szolnok legyőzte az OSC-t, egy győzelemre van a döntőtől (Infostart)
A címvédő Szolnok nyert vendége, a legutóbb bronzérmes OSC ellen a szombati felsőházi mérkőzésen a férfi vízilabda ob I rájátszásának első körében.
ápr. 15
20:24
Kínos döntetlent játszott a Videoton (m4sport.hu)
Ezzel visszacsúszott a második helyre a székesfehérvári csapat.
ápr. 15
20:30
Hat nyeretlen meccs után győzött a Sassuolo (m4sport.hu)
A vezetést még a Sampdoria szerezte meg, de a fekete-zöldek megfordították a meccset.