2017. április 30. vasárnap

ápr. 30
0:06
Duatlon: spanyol és francia Európa-bajnoki cím (She)
A férfiaknál a spanyol Emilio Martin, míg a nőknél a francia Sandra Levenez nyerte a spanyolországi Soriában rendezett duatlon Európa-bajnokságot.
ápr. 30
0:10
Ökölvívás: Joshua több vb-cím birtokosa, Klicskót leléptették (She)
Szombat este a londoni Wembley Stadionban három szervezet nehézsúlyú világbajnoki övéért csapott össze az IBF-világbajnok Anthony Joshua és kihívója, Vladimir Klicsko. Az ütközet a brit bunyós sikerét hozta, az ukrán bokszolót a 11. menetben leléptette a mérkőzésvezető.
ápr. 30
0:48
Párizsi döntetlennel búcsúzott a Szeged (Azenpenzem)
A MOL-Pick Szeged 30-30-as döntetlent játszott a francia Paris Saint-Germain otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati visszavágóján, így búcsúzott a sorozattól.
ápr. 30
1:54
NS: a Honvéd elintézte; a kudarc ellenére folytatná a kapitány – vasárnap (She)
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.
ápr. 30
7:00
Sír Ukrajna: kiütötte Klicskót az új KO-király, már nem ő a bajnok (Ripost)
Vlagyimir Klicsko és Anthony Joshua szombat este Londonban csapott össze egymással.
ápr. 30
7:36
NHL: a Penguins és a Senators is hatot lőtt, 2–0-ra vezetnek (She)
Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportjának elődöntőjében az Ottawa Senators hosszabbítás után 6–5-re nyert hazai jégen a New York Rangers ellen, míg a Pittsburgh Penguins ismét győzött a Washington Capitals otthonában, ezúttal 6–2-re. A Senators és a Penguins is 2–0-ra vezet a párharcban.
ápr. 30
7:36
Joshua kiütötte Klicskót, új királya van a nehézsúlyú boksznak (444.hu)
Kilencvenezren voltak tanúi a helyszínen a csodának, a tudósítások szerint hatalmas meccs volt.
ápr. 30
7:42
Megverték Klicskót, visszavonulhat a legenda (HírTV)
A brit Anthony Joshua legyőzte az ukrán Volodimir Klicskót Londonban, így megvédte az IBF-világbajnoki címét, és megszerezte a WBA és az IBO nehézsúlyú világbajnoki övét is.
ápr. 30
8:06
Csak nevetnek a Renault-motorosok az FIA elemzésén (m4sport.hu)
Marc Surer szerint hamis számok mögé bújik a szövetség, hogy ne kelljen közbeavatkoznia.
ápr. 30
8:30
Videó: így omlott össze Vladimir Klicsko Joshua ellen (She)
Mint ismeretes, a brit nehézsúlyú Anthony Joshua 11. menetes TKO-val megverte az ukrán Vladimir Klicskót a szombati, londoni bokszgálán. Tekintse meg az összecsapást eldöntő 11. menetet, melyben Klicsko kétszer is padlózott.
ápr. 30
8:36
Olasz foci: Mire megy egymással a két római sereg Totti utolsó derbijén? (Agroinform)
Az olasz főváros Ferenc császára pályafutása 44. derbijére készül. A Romának van miért törlesztenie.
ápr. 30
8:48
Kép: íme, ennyire szeretik Korhut Mihályt Izraelben! (She)
A Hapoel Beer-Seva magyar válogatott védőjét, Korhut Mihály szeretik Izraelben. Ezt korábban maga a játékos is elmondta – volt rá példa, hogy az étterembe érkezve felismerték és megtapsolták –, de most újra bizonyítást nyert a tény, miszerint a futballisták kivételes megbecsülést tapasztalnak a helyiek körében.
ápr. 30
9:06
Strandfoci-vb: Szenegál egy tizest hintett a házigazdának (She)
Szenegál 10–1-re kiütötte a házigazda Bahama-szigeteket a Nassauban zajló strandlabdarúgó-világbajnokság második fordulójában az A-csoportban, míg Svájc Ecuador ellen nyert 9–5-re.
ápr. 30
9:06
Történelmi győzelem: Legyőzte Klicskót a brit hóhér (ATV)
Anthony Joshua látványos mérkőzésen, a 11. menetben technikai KO-val győzött Volodimir Klicsko ellen, így megvédte a Nemzetközi Bokszföderáció (IBF) nehézsúlyú világbajnoki címét, illetve megszerezte a Boksz Világszövetség (WBA) és a Nemzetközi Bokszszervezet (IBO) vb-öveit.
ápr. 30
9:08
Kép: elképesztő üzenetre bukkant a szurkolók közt Görbicz (She)
Nem akármilyen üzenet várta Görbicz Anitát az Érd ellen 34–23-ra megnyert találkozón. A győriek kiválóságához Japánból érkeztek szurkolók, akik csak egy autogramot szerettek volna kérni.
ápr. 30
9:12
Klicskót szétverték, de máris visszavágót kér (Ripost)
Alig ért véget a szombati, londoni bokszcsata, Vlagyimir Klicsko máris a következő meccsre gondol.
ápr. 30
9:18
Hivatalos: Hondára vált a Sauber! (m4sport.hu)
Bejelentették megállapodásukat új partnerükkel!
ápr. 30
9:24
Sznúker-vb: Selby nagy hajrája; Higgins simán a döntőben (She)
Mark Selby Ting Csün-hujt, míg John Higgins Barry Hawkinsot győzte le a sheffieldi sznúker-világbajnokság elődöntőjében, ezzel kialakult a finálé párosítása.
ápr. 30
9:42
Klicsko nem bírt Joshuával (Infostart)
ápr. 30
9:42
Videó: Ronaldinho-gólpassz a legendák ellen – ilyet csak ő tud (She)
Egy jótékonysági találkozón a Real Madrid legendái a Barcelona ikonjaival csaptak össze Libanonban. A találkozót 3–2-re megnyerte a Barcelona, amelyben olyan klasszisok tűntek fel, mint Ludovic Guily, Edgar Davids vagy épp Gaizka Mendieta – a másik oldalon Roberto Carlos, Fernando Morientes és Fernando Sanz voltak a legnagyobb nevek. A show-t azonban Ronaldinho lopta el, aki egy olyan gólpasszal…
ápr. 30
9:48
Forma-1: Tényleg ekkora favorit Vettel Szocsiban? (Agroinform)
Kevés pénzt fizetnek a fogadóirodák a bajnoki éllovas Sebastian Vettel győzelmére az Orosz Nagydíjon.
ápr. 30
9:48
Orosz Nagydíj – rajtrács (m4sport.hu)
Innen várja a mezőny a lámpák szabad jelzését!
ápr. 30
9:54
Botrány a pályán, nekirontott Kassai Viktornak a hátvéd (Ripost)
Kellemetlen perceket élt át a magyar sztárbíró szombaton a Diósgyőr-Vasas meccsen.
ápr. 30
10:00
A Barcának nem okozott gondot a városi rivális (Infostart)
Elsősorban a hosszú hetek után magára találó Luis Suárez két góljának köszönhetően a Barcelona simán, 3-0-ra nyert a spanyol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának városi rangadóján.
ápr. 30
10:00
Massa továbbadja a Schumachertől tanultakat (m4sport.hu)
Felipe Massát első ferraris szezonjára emlékezteti Lance Stroll-lal való munkakapcsolata.
ápr. 30
10:06
Premier League: A Tottenham az észak-londoni rangadó esélyese (Agroinform)
A Spurs legutóbb 2015 elején győzte le az Arsenalt, Kane-ék arra készülnek, hogy megszakítsák eme rossz sorozatukat.
ápr. 30
10:30
Hülkenberg: Most kiderül, mit tudunk! (m4sport.hu)
A futam megmutatja, hogyan működnek a fejlesztések.
ápr. 30
10:36
Juve: Megígértem, ha ez összejön, visszavonulok – Buffon (She)
Gianluigi Buffon, a Juventus labdarúgócsapatának legendás kapusa tett egy ígéretet a torinóiak elnökének a Bajnokok Ligája negyeddöntője előtt, amelyet úgy tűnik, már megbánt.
ápr. 30
10:42
NB II: Edzőváltáson átesett csapatokra fogadunk a másodosztályban (Agroinform)
A Csákvárra és a Nyíregyházára is fontos meccs vár az NB II 32. körében, szerintünk mindkét csapat jól teljesít majd.
ápr. 30
10:54
Boksz: Fury már válaszolt is az új Klicsko-verőnek (She)
Mint arról beszámoltunk, a Vladimir Klicskót (64 győzelem, 5 vereség, 53 KO/TKO) szombaton a 11. menetben TKO-val legyőző brit nehézsúlyú bunyós, Anthony Joshua (19–0, 19) rögtön üzent az ukrán előző legyőzőjének, a világbajnoki címétől drogbotrány miatt megfosztott Tyson Furynak (25–0, 18), aki közösségi oldalán már reagált is a kihívásra.
ápr. 30
11:12
Légiósok: Sallai? Lehoztam, mert… – Bertoluzzi (She)
Diego Bortoluzzi, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Palermo vezetőedzője csapata Fiorentina elleni összecsapása előtt beszélt Sallai Rolandról.
ápr. 30
11:12
Mercedes: A Ferrari hátborzongató ellenfél (m4sport.hu)
Nem tűnnek túl bizakodónak a verseny előtt.
ápr. 30
11:18
Tenisz: Ugyanazokkal nyernénk, akikkel szombaton (Agroinform)
Rafa Nadalnak, Lucas Pouille-nak és Elina Svitolinának a vasárnapi döntőkben is bizalmat szavazunk.
ápr. 30
11:27
Padlóra küldték Klicskót - kiütéssel zárult a várva várt világbajnoki címmérkőzés - videó (Blikk)
Anthony Joshua látványos mérkőzésen, a 11. menetben technikai KO-val győzött Vlagyimir Klicsko ellen, így megvédte a Nemzetközi Bokszföderáció (IBF) nehézsúlyú világbajnoki címét, illetve megszerezte a Boksz Világszövetség (WBA) és a Nemzetközi Bokszszervezet (IBO) vb-öveit.
ápr. 30
11:30
Videó: társai fogták le Liptákot, hogy ne menjen neki Kassainak (She)
Mint arról beszámoltunk, a DVTK 2–1-re legyőzte a Vasast a labdarúgó NB I 29. fordulójában. A találkozó 74. percében, 1–1-es állásnál pedig emberhátrányba kerültek a diósgyőriek, miután Kassai Viktor úgy látta, Lipták Zoltán megütötte ellenfelét, ezért felmutatta neki a piros lapot. Fogalmazzunk úgy, a DVTK védője nem értett egyet az ítélettel, aminek hangot is adott.
ápr. 30
11:32
NB II, NB III: kettős mérkőzés a dunaújvárosi stadionban (She)
A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága módosította egy NB II-es és egy NB III-as meccs időpontját, amelynek eredményeként május 7-én, jövő vasárnap kettős mérkőzésre kerül sor a dunaújvárosi stadionban.
ápr. 30
11:42
Grosjean hosszú és fájdalmas futamra készül (m4sport.hu)
Főnöke nehezen hiszi, hogy az autóval vannak gondok.
ápr. 30
11:44
Formán kívül a bajnok – mi történik Hamiltonnal? (m4sport.hu)
Valtteri Bottas egyértelműen fölé nőtt ezen a hétvégén, a versenytől sem vár csodát.
ápr. 30
12:00
Joshua TKO-val verte Klicskót (m4sport.hu)
A meccsre 90 ezren mentek ki a Wembley Stadionba.
ápr. 30
12:06
Videó: bő egy perc alatt kétszer talált be, mégsem szerzett gólt (She)
Nem Eppel Márton meccse volt a szombati Budapest Honvéd–Gyirmót (1–0) összecsapás, az egyszer biztos... A piros-feketék támadója bő egy perc alatt kétszer is betalált, mégsem mondhatja el magáról, hogy megszerezte volna 13. gólját a bajnokságban.
ápr. 30
12:06
Görbicz Anita meghatódott, ilyet még nem látott (Ripost)
A magyar kézilabda-klasszist nem akármilyen meglepetés fogadta a szombati meccsén.
ápr. 30
12:08
Videó: ennél lazábban szebb gólt szabadrúgásból? Lehetetlen! (She)
A Newcastle United már biztosan visszajutott az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságba, ám az még nem dőlt el, hogy az első vagy a második helyen végeznek a „szarkák” a tabellán a másodosztályban. Rafa Benítez együttese már csak egy ponttal van lemaradva az éllovas, ám botló Brighton mögött, ráadásul a Newcastle simán, 2–0-ra megnyerte legutóbbi bajnokiját a Cardiff City ellen. Méghozzá…
ápr. 30
12:18
Joshua technikai KO-val győzött Klicsko ellen (Azenpenzem)
ápr. 30
12:24
F1: jövőre a Sauber is Honda-motort használ – hivatalos (She)
Az F1-es Sauber-istálló Szocsiban bejelentette, hogy a 2018-as szezontól a Honda hajtóműveit használja.
ápr. 30
12:30
Új stadiont kap a Vasas (HírTV)
Győrben játszhatja a következő szezonban hazai bajnoki mérkőzésit a Vasas labdarúgócsapata.
ápr. 30
12:36
Sauber: A Honda nem visszalépés! (m4sport.hu)
Bíznak az új partnerben, a régitől pedig nehéz volt elválni…
ápr. 30
12:42
WTCC: Michelisz az első helyért csatázva ütközött Monzában (She)
Michelisz Norbert az ötödik helyről rajtolva az első helyért küzdött a túraautó-vb monzai állomásának első futamán, de összeütközött a marokkói Mehdi Bennanival.
ápr. 30
12:48
Férfi kézilabda BL: Pokoli 60 perc választja el a Veszprémet a céljától (Agroinform)
Háromgólos előnyben várhatja a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóját a Veszprém.