2017. április 29. szombat

ápr. 29
18:08
NB I: Újpest–MTK Budapest élőben az NSO-n! (She)
Újpest–MTK Budapest találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 29
18:08
Sopronban nyert a Pécs (m4sport.hu)
A Pécs idegenben négy ponttal legyőzte a Sopront a férfi kosárlabda NB I középszakaszának középházi mérkőzésén, szombaton.
ápr. 29
18:10
Férfi kosár NB I: a Pécs nehezen hozta a kötelezőt (She)
A férfi kosárlabda NB I középszakaszában a Pécs három negyeden keresztül futott az eredmény után Sopronban, majd a záró etapban fordított, és 90–86-ra nyert. Csirke Ferenc együttese ezzel nagy lépést tett afelé, hogy a hatodik helyen kezdje a rájátszást. Az alsóházban a MAFC 79–66-ra alulmaradt a Jászberénnyel szemben.
ápr. 29
18:12
NB I: Ferencváros–Mezőkövesd élőben az NSO-n! (She)
Ferencváros–Mezőkövesd találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 29
18:12
A tőröző Kreiss Fanni nyolcadik lett Tauberbischofsheimben (m4sport.hu)
Mohamed a nyolcaddöntőig jutott.
ápr. 29
18:14
NB I: Bp. Honvéd–Gyirmót élőben az NSO-n! (She)
Bp. Honvéd–Gyirmót találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 29
18:16
NB I: Haladás–Paks élőben az NSO-n! (She)
Haladás–Paks találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 29
18:18
PL: gólszegény délután, David Moyes csapata kiesett (She)
Búcsúzott a Sunderland az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságtól (Premier League), miután a 35. fordulóban hazai pályán kikapott a Bournemouth-tól 1–0-ra.
ápr. 29
18:18
Kiesett a Sunderland (m4sport.hu)
Megvan a Premier League első búcsúzója.
ápr. 29
18:24
Vívó-vk: a tőröző Kreiss Fanni nyolcadik Németországban (She)
Kreiss Fanni a nyolcadik helyen végzett a női tőrözők németországi világkupaversenyén, Tauberbischofsheimben.
ápr. 29
18:30
Topligák: Ronaldo majdnem elszúrta, 10 év után kiesett a Sunderland (Agroinform)
A Real megizzadt a Valencia ellen, de végül összejött a győzelem. Ez történt szombaton a topligákban.
ápr. 29
18:42
Férfi vízi ob I: lépéselőnyben a Szeged; kikapott az FTC (She)
A Tatabánya játszhat a férfi vízilabda-bajnokságban a 13. helyért, míg a Szentes a 15.-ért szállhat vízbe, miután a két együttes szombati összecsapásán hazai siker született. Az OSC két góllal legyőzte a Ferencvárost a harmadik helyért folyó párharc első összecsapásán.
ápr. 29
18:42
Nadal egy lépésre tizedik címétől (m4sport.hu)
Nehéz finálé vár Nadalra hazai környezetben.
ápr. 29
18:48
Újra lecsapott Ronaldóra a tizenegyesek réme, de hiába (m4sport.hu)
Rezgett a léc a Realnál.
ápr. 29
18:50
Orosz Nagydíj: végsebességek az időmérőn (m4sport.hu)
A Williams a lista élén.
ápr. 29
18:54
Marcelo mentette meg a Realt (Infostart)
A Real Madrid hazai pályán 2-1-re nyert a Valencia ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójában, szombaton.
ápr. 29
18:54
Barcelonai tenisztorna: Nadal már csak egy lépésre van tizedik címétől (ATV)
Az eddig kilencszeres győztes Rafael Nadal 1 óra 35 perces mérkőzésen győzte le az argentin Horacio Zeballost a 2,3 millió euró (724,8 millió forint) összdíjazású barcelonai salakpályás férfi tenisztorna szombati elődöntőjében.
ápr. 29
19:12
„Kimi nem lassú versenyző!” (m4sport.hu)
Végre esélye nyílt a pole-ra – és éppen ez bosszantotta a leintés után...
ápr. 29
19:18
Ligue 1: nyert a Monaco, évszázados bravúr Mbappétól (She)
A Monaco hazai pályán 3–1-re legyőzte a Toulouse-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójának szombati játéknapján, és hárompontos előnyre tett szert az élen a PSG-vel szemben.
ápr. 29
19:18
Mladenovic megverte az elődöntőben Sarapovát (m4sport.hu)
Izgalmas mérkőzésen verte Sarapovát a francia lány
ápr. 29
19:30
A Celtic skót futballtörténelmi vereséget mért legnagyobb ellenfelére (m4sport.hu)
Négy gólos verés volt már, de nem így.
ápr. 29
19:36
Tenisz: Mladenovic megállította Sarapovát a döntő kapujában (She)
A francia Kristina Mladenovic három játszmában legyőzte Marija Sarapovát a stuttgarti salakpályás női tenisztorna elődöntőjében.
ápr. 29
19:36
Vettel és az ünneprontó olasz: „Szégyellhetnéd magad!” (m4sport.hu)
A két ferrarisnak nem volt ínyére, hogy volt, aki most is talált negatívumot a Ferrari helyzetében.
ápr. 29
19:51
1897 óta nem vertek meg úgy skót focicsapatot, mint ma (Blikk)
Történelmi vereséget mért a Celtic a skót labdarúgó-bajnokságban városi riválisára, a Glasgow Rangersre.
ápr. 29
19:54
NB I: a Diósgyőr emberhátrányban is legyőzte a Vasast (She)
A labdarúgó NB I 29. fordulójában a DVTK hazai pályán 2–1-re legyőzte a Vasast.
ápr. 29
19:56
NB III: Kabát duplázott, a Győr sorozatban 14-edszer nyert (She)
Íme, a labdarúgó NB III 29. fordulójának szombati eredményei!
ápr. 29
20:06
Mire jut Bernd Storck az NB I-es edzőkkel? (Ripost)
A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az élvonal trénereivel találkozik.
ápr. 29
20:06
Hazai sikerek a férfi kézilabda NB I-ben (m4sport.hu)
Magabiztos győzelmek születtek
ápr. 29
20:12
NB I: Hrepka-góllal nyert az MTK az Újpest otthonában (She)
Ugyan a hajrában egyenlített a házigazda Újpest az MTK ellen, de a hosszas sérülése után visszatérő Hrepka Ádám találatával mégis a kék-fehérek nyertek (1–2).
ápr. 29
20:12
Szvitolina-Mertens döntőt rendeznek (m4sport.hu)
Mertens átlépett ellenfelén.
ápr. 29
20:14
NB I: Lanzafame gólja kiejtette a Gyirmótot az élvonalból (She)
A labdarúgó NB I 29. fordulójában az éllovas Budapest Honvéd Davide Lanzafame 95. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a Gyirmótot, ezzel biztossá vált, hogy az újonc kiesik az élvonalból.
ápr. 29
20:14
Emberhátrányban döntött a Vasas ellen a DVTK (m4sport.hu)
Lipták Zoltán csapatkapitányként hozta nehéz helyzetbe az övéit.
ápr. 29
20:16
Férfi kézi NB I: a Budakalász, az Eger és a Balmaz is nyert (She)
A Balmazújváros, a Budakalász és az Eger is házigazdaként nyert a K&H férfi kézilabdaliga szombati játéknapján.
ápr. 29
20:18
NB I: A Fradi begyújtotta a rakétákat, megvan az első kieső (Agroinform)
Megint nyert a Fradi, kikapott a Vasas, Lanzafame kiejtette a Gyirmótot. Ez történt az NB I 29. fordulójában.
ápr. 29
20:18
Palmeren nagy volt a nyomás – ütközött (m4sport.hu)
Nem tagadja, ő rontott az időmérő végén.
ápr. 29
20:18
NB I: kikapott a Vasas, nyert a Fradi és a Honvéd (HírTV)
Vereségével a Gyirmót már biztosan búcsúzik az NB I küzdelmeitől.
ápr. 29
20:20
Kilenc perc alatt lerendezte a Mezőkövesdet a Fradi (m4sport.hu)
Böde Dániel duplázott.
ápr. 29
20:22
Nagy visszatérője hozott három pontot az MTK-nak (m4sport.hu)
Az Újpest a hajrában egyenlített, de ez is kevés volt a pontszerzéshez.
ápr. 29
20:24
Őrült 95. perc: Honvéd-győzelem, gyirmóti kiesés (m4sport.hu)
Nagyon megszenvedett a listavezető az OTP Bank Liga első búcsúzójával.
ápr. 29
20:26
Vettel most sem kér Räikkönen segítségéből (m4sport.hu)
Szerinte két oka is van annak, hogy a Ferrari eddig döntötte a papírformát Szocsiban
ápr. 29
20:30
Újabb magyar aranyak Amiens-ben (Infostart)
Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid remekelt.
ápr. 29
20:30
Férfi kézi BL: katalán katarzis – németek nélküli négyes döntő (She)
A Barcelona jutott másodikként a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni final fourjába, miután a negyeddöntő visszavágóján hazai pályán öt góllal legyőzte a THW Kielt, így ledolgozta az első mérkőzésen összeszedett kétgólos hátrányát. Korábban a Vardar Szkopje biztosította helyét a négyes döntőben a Flensburg kiejtésével.
ápr. 29
20:30
Újabb aranyakat nyert Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid Amiens-ben (ATV)
Hosszú Katinka a pénteki három győzelem után szombaton egy első helyet szerzett, s további három érmet nyert a Golden Tour elnevezésű, 50 méteres medencébe kiírt franciaországi körverseny befejező állomásán, Amiens-ben, ahol a második napon Verrasztó Dávid kétszer is felállhatott a dobogó tetejére, emellett egy bronzot is begyűjtött.
ápr. 29
20:30
Nem lesz német csapat a kölni BL négyes döntőben (m4sport.hu)
A Kiel volt a németek utolsó reménye.
ápr. 29
20:32
Bundesliga: sorozatban ötödször bajnok a Bayern München! (She)
Sorozatban ötödször nyerte meg a német Bundesligát a Bayern München labdarúgócsapata: a bajorok a Wolfsburg elleni 6–0-s idegenbeli győzelmükkel biztosították be bajnoki címüket szombaton. A Bayern 27. salátástálját nyerte meg, amivel továbbra is rekorder Németországban.
ápr. 29
20:32
A Paks játszott, a Haladás nyert (m4sport.hu)
Félidőnként egy-egy góllal hűtötték le Sopronban az aktívabb vendégeket.
ápr. 29
20:34
NB I: Videoton–DVSC élőben az NSO-n! (She)
Videoton–DVSC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
ápr. 29
20:36
Úszás: Hosszú Katinka négy éremmel folytatta (She)
ápr. 29
20:36
Hosszú Katinka és Verrasztó Dávid újabb aranyakat nyert Amiens-ben (m4sport.hu)
Az Iron Lady tovább halmozza az érmeket.
ápr. 29
20:42
Dárdaiék sorsa az első 15 percben eldőlt (Infostart)
Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC kétgólos vereséget szenvedett szombaton a Werder Bremen otthonában a német labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában.