Szabadrúgásból betalált a címvédő ellen, majd Pátkai csúnyán megrúgta.
F1: Briatore Vettelt, Hamiltont és csapataikat is kiosztotta (She)
A spanyol As megkérdezte Flavio Briatorét a jelenlegi Formula–1-ről, és Fernando Alonso jó barátja ki is osztotta a szereplőket a Ferraritól a Mercedesig, Sebastian Vetteltől Lewis Hamiltonig.
Daniel Ricciardót és Sergio Pérezt is megrovásos büntetésben részesítették.
ápr. 9
13:09
Bayern: megsérült az alapember a vasárnapi edzésen (She)
Mats Hummels, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Bayern München védője megsérült csapata vasárnapi edzésén, és a tréninget is abba kellett hagynia.
ápr. 9
13:12
Kyrgiosék a DK-elődöntőben (m4sport.hu)
Az ausztrálok 3-2-re legyőzték az amerikai csapatot.
ápr. 9
13:18
Döbbenet, Zidane bármikor leléphet a Real Madridtól (Ripost)
Habár jól teljesít a Real Madrid, a csapat trénere, Zinedine Zidane nem érzi stabilnak a helyzetét.
ápr. 9
13:18
Kenyai győzelmekkel ért véget a párizsi maraton (m4sport.hu)
A nőknél és a férfiaknál is kenyaiak értek elsőként célba.
ápr. 9
13:20
Íme az OTP Bank Liga 25. fordulójának összes gólja (m4sport.hu)
Fordulatos mérkőzéseket láthattak a szurkolók.
ápr. 9
13:24
Zengett Räikkönen rádiója – mire "meghallották", már késő volt (m4sport.hu)
Úgy érzi, csúnyán elszúrták a stratégiáját
ápr. 9
13:42
Huszti gólja pontot ért a Csangcsun Jatajnak (m4sport.hu)
A magyar végigjátszotta a meccset. Feczesin csereként állt be Dél-Koreában.
ápr. 9
13:45
Tenisz: Babos és Stollár legyőzője is bejutott a döntőbe (She)
A nyolcaddöntőben Stollár Fannyt búcsúztató Jelena Ostapenko bejutott a fináléba a charlestoni salakpályás női tenisztornán. A lett játékos a szombati elődöntőben a 11. helyen kiemelt horvát Mirjana Lucic-Baronit győzte le három szettben.
ápr. 9
13:47
Davis-kupa: az ausztrálok is bejutottak az elődöntőbe (She)
Az ausztrálok 3–2-re legyőzték a vendég amerikai válogatottat a Davis-kupa negyeddöntőjében.
ápr. 9
13:49
DAC: Szlovákiában vagyunk, de Magyarország igazából – Mervó (She)
A Dunaszerdahely felejthetetlen hangulatú mérkőzésen nyert 1–0-ra a Slovan Bratislava ellen a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A találkozó után a pozsonyiak támadójával, Priskin Tamással, valamint a DAC boldog játékosaival, Vida Kristopherrel és Mervó Bencével beszélgetett az NSO Tv stábja. Utóbbi futballista télen érkezett, de már otthon érzi magát Dunaszerdahelyen, csak azt bánta,…
ápr. 9
13:51
Atlétika: kenyai sikerek a párizsi maratonin (She)
A férfiaknál és a nőknél is kenyai győzelemmel zárult vasárnap a párizsi maratonfutó verseny.
ápr. 9
13:54
Felejtős a felejthetetlen után – Giovinazzi ismét elnézést kér (m4sport.hu)
Ez nem az olasz hétvégéje volt.
ápr. 9
14:03
PL: ez a nap is eljött, Fellaini az MU csapatkapitánya (She)
Ez a nap is eljött, José Mourinho Marouane Fellainit nevezte ki a Manchester United csapatkapitányának.
ápr. 9
14:03
Olasz foci: Vajon kiheverte-e a Napoli a Juve elleni meccsek csalódását? (Agroinform)
A Lazio sikerélmény után érkezik a rangadóra, és nagyon szeretné azt a harmadik helyet, ami jelenleg Mertenséké.
ápr. 9
14:05
Futsal Eb-sel.: Bosznia-Hercegovina–Magyarország – élőben az NSO-n! (She)
A magyar futsalválogatott Bosznia-Hercegovinával csap össze az Európa-bajnoki selejtező második fordulójában. Ha a mieink nyernek, akkor óriási lépést tesznek a csoport második helyének megszerzése felé, ami pótselejtezőt ér – az első természetesen Eb-részvételt. Kövesse nyomon a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével!
ápr. 9
14:07
La Liga: a Valencia elkapta a fonalat – Zaza volt a nyerőember (She)
A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában a Valencia idegenben 3–1-re megverte a Granadát, ezzel sorozatban a harmadik győzelmét aratta, amire a mostani szezonban korábban még nem volt példa. A vendégeknél az első félidő közepén három perc leforgása alatt két gólt szerzett Simone Zaza, aki először duplázott spanyolországi pályafutása során.
ápr. 9
14:12
A legjobb pasik közül válogathat most, szavazzon, ki a legszexibb! (Blikk)
Hölgyek, aki esetleg nem szereti a spanyol focit, most átértékelheti a dolgot. Íme, a legsármosabb tizenegy a La Ligából! Az álomcsapatba klubonként egy játékos kerülhetett be. Szavazásunkon a legsármosabb csapat legjóképűbb tagját választhatja ki!
ápr. 9
14:12
Idegenben nyert a Valencia (m4sport.hu)
A Valencia kétgólos győzelmet aratott az utolsó előtti Granada otthonában.
ápr. 9
14:18
Otthon kapott ki közvetlen riválisától a Csurgó (m4sport.hu)
A második félidőben szakadtak le a hazaiak, és már nem is tudtak visszajönni.
ápr. 9
14:20
Hamilton: Akkor indult az igazi verseny, amikor Sebastian mögém került! (m4sport.hu)
"Ha nem lett volna a biztonsági autó, végig padlógázos verseny lett volna, közöttünk végigt pár másodperccel"
ápr. 9
14:21
Képek: dunaszerdahelyi öröm, pozsonyi fájdalom – galéria (She)
Mint ismert, a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában a DAC hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Slovan Bratislavát. A dunaszerdahelyiek a meccs előtt és a végén is örülhettek, pozsonyiak a meccs során a rendfenntartókkal összetűzésbe kerültek. Tekintse meg a legjobb képekből készült galériánkat!
ápr. 9
14:39
Férfi kézi NB I: a Csurgó vesztét egy Győri okozta (She)
A Balatonfüred a kilenc gólt szerző Győri Mátyás vezérletével 22–18-ra nyert a Csurgó vendégeként a K&H férfi kézilabdaliga vasárnapi mérkőzésén.
ápr. 9
14:39
E-sport: Bejósolhatatlan negyeddöntőkkel zárjuk a hetet (Agroinform)
Európa után a tengerentúlon is elkezdődnek a rájátszás mérkőzései. Lássuk, Thanatos hogyan látja az esélyeket.
ápr. 9
14:41
NFL: hosszabbított a döntős sztárja, Big Ben folytatja (She)
A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) legutóbbi nagydöntőse, az Atlanta Falcons öt évvel meghosszabbította Desmond Trufant szerződését. A 26 éves szélső hátvéd akár 69 millió dollárt is kereshet ebben az időszakban, 42 milliót pedig garantáltan meg is kap.
ápr. 9
14:42
Hosszabbított a válogatott hokis Fehérváron (m4sport.hu)
Újabb két évre írt alá.
ápr. 9
14:54
Pátkai: Fel kell emelni a fejünket (m4sport.hu)
Nincs idő keseregni, az NB I. dupla fordulóval robog tovább.
ápr. 9
14:57
Jégkorong: a válogatott játékos hosszabbított Székesfehérváron (She)
Kóger Dániel újabb kétéves megállapodást kötött a Fehérvár AV 19 jégkorongcsapatával.
ápr. 9
14:59
Profi boksz: ukrán sikerek, Lomacsenko hengerelt (She)
Szombaton este az amerikai Marylandban rendezett gálát a Top Rank, melynek főszereplői a keleti blokk veretlen sztárjai voltak.
ápr. 9
15:00
Hatalmas mellei okoztak gondot a bunyós szépségnek (Ripost)
Pearl Gonzalez méretes keblekkel rendelkezik. Akkorákkal, hogy alig engedték őt ringbe lépni egy bunyógálán.
ápr. 9
15:01
Serie A: a 89. percben vezetett, majdnem kikapott a Sampdoria (She)
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén a Sampdordia otthon 2–2-es döntetlent játszott a Fiorentinával.
ápr. 9
15:06
Belga raligyőzelem Korzikán (m4sport.hu)
A belga Thierry Neuville nyerte vasárnap a rali-világbajnokság korzikai versenyét.
ápr. 9
15:09
Több ezren rajthoz álltak, köztük Ónodi Eszter és Lisztes Krisztián is (HírTV)
Több mint 8 ezren álltak rajthoz a 32. Telekom Vivicitta városvédő futás félmaratoni számában.
ápr. 9
15:15
NB II: a ZTE a 96. percben mentett pontot a Soroksár ellen (She)
A labdarúgó NB II 28. fordulójában a Soroksár eseménydús mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott Zalaegerszegen. A házigazdák Babati Benjamin tizenegyesével a 96. percben egyenlítettek.
ápr. 9
15:15
Hamilton ötödször nyert Kínában (HírTV)
A mercedeses pilóta mögött Vettel ért célba, a dobogó harmadik fokára pedig Verstappen állhatott fel.
ápr. 9
15:17
Több ezren álltak rajthoz, köztük Ónodi Eszter és Lisztes Krisztián is (HírTV)
ápr. 9
15:24
A Ferrari fölvetette, hogy rászól Räikkönenre, Vettel nem kért belőle (m4sport.hu)
Nem várt olcsó segítséget csapattársától; a Ferrari továbbra sem gondol a csapatsorrendre
ápr. 9
15:26
Sainz: Azt hitték, őrült vagyok! (m4sport.hu)
Tizenkilencre húzott lapot – és bejött neki.
ápr. 9
15:33
Bundesliga: Hertha–Augsburg élőben az NSO-n! (She)
Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC a kötelező győzelem terhével fogadja Berlinben az Augsburgot: kövesse a mérkőzést onlive, szöveges közvetítésünk segítségével!
ápr. 9
15:33
Férfi kézilabda: Kellemetlen ötletünk támadt a Veszprém döntőjére (Agroinform)
Vasárnap este 20 órától a Telekom Veszprém a Vardar Szkopje ellen vívja a SEHA Liga fináléját.
ápr. 9
15:35
Légiósok: Vártam már az első gólomra – Bese (She)
Bese Barnabás nemcsak fontos, hanem különleges gólt szerzett a Le Havre legutóbbi bajnokiján. Jól érzi magát Franciaországban, szereti a villanyfényes meccseket és a nyelvtanulással sem áll hadilábon.
ápr. 9
15:36
Piros lapok, tizenegyes és négy gól Zalaegerszegen (m4sport.hu)
Küzdeni akarásból mindkét csapat jelest érdemelt.
ápr. 9
15:42
Eppel Márton és a Honvéd is első (Blikk)
Sopron — Eppel Márton (25) az élre lőtte a Honvédot a labdarúgó-NB I-ben. A szombati, Haladás elleni összecsapáson sokáig úgy tűnt, nem születik gól, de Eppel a 89. percben megszerezte a győzelmet jelentő gólt a piros-feketéknek (1-0), szezonbeli tizenegyedik találatával átvette a vezetést a góllövőlistán.
ápr. 9
15:44
Csodacsere taszította le az élről a Videotont (Blikk)
Felcsút — Hősként ünneplik Murka Benedeket (19) a Vasasnál. Az NB I mostani szezonjában remeklő angyalföldiek utánpótlás-válogatott focistájának még álmában sem alakulhatott volna szebben a Videoton elleni rangadó – csereként beállva, a 2-1-re megnyert összecsapás 93. percében győztes gólt szerzett.