Kürthy Lajos

Atlétika: Kürthy Lajos 20 méter felett a téli dobó Ek-n
2010 március 20.   She
Kürthy Lajos remek, 20 méter feletti eredménnyel a harmadik helyen végzett férfi súlylökésben a franciaországi Arles-ban zajló téli dobó Európa-kupán.
Kiss Dániel döntőt futhat Dohában
2010 március 9.   Behaviour
Szerdán utazik el a pénteken kezdődő fedettpályás atlétikai világbajnokságra a magyar miniküldöttség: három versenyző, két edző és egy gyúró. A 60 m gátas Kiss Dániel célja a döntőbe jutás, ez sikerülhet a súlylökő Kürthy Lajosnak is, a szintén súlylökő Márton Anita számára pedig a tisztes helytállás a cél.
Atlétika: Kürthy megdobta a világbajnoki szintet, utazhat Dohába
2010 február 20.   She
Teljesítette a világbajnoki részvételhez szükséges szintet szombaton Kürthy Lajos, az MTE súlylökője.
Atlétika: Kürthy Lajos ötödik, Kiss Dániel hatodik Düsseldorfban
2010 február 3.   She
Kürthy Lajos súlylökésben az ötödik, Kiss Dániel 60 m gáton pedig a hatodik lett a Düsseldorfban rendezett szerdai fedett pályás atlétikai viadalon.
Atlétika: Pars második, Kürthy nyolcadik lett Zágrábban
2009 augusztus 31.   She
Pars Krisztián 79.18 méteres dobással a második helyen végzett hétfőn a zágrábi atlétikai Grand Prix-n..
Atlétika: Kővágó második, Kürthy negyedik Tallinnban
2009 augusztus 25.   She
A diszkoszvető Kővágó Zoltán a második, a súlylökő Kürthy Lajos pedig a negyedik helyen végzett a tallinni atlétikai gálán kedden.
Pars első helyen döntős Berlinben
2009 augusztus 15.   Metropol
Pars Krisztián bejutott a kalapácsvetés döntőjébe, a súlylökő Kürthy Lajos, valamint Tóth Lívia 3000 m akadályon kiesett a berlini atlétikai világbajnokság szombati nyitónapján. Ezzel magyar szempontból a papírforma érvényesült.
Berlin 2009 - Kürthy nem jutott a fináléba
2009 augusztus 15.   Behaviour
Kürthy Lajos kiesett szombaton a súlylökés selejtezőjében a berlini atlétikai világbajnokságon.
Atlétika vb: nem jutott döntőbe súlylökésben Kürthy Lajos
2009 augusztus 15.   She
Nem jutott be a súlylökés délutáni döntőjébe a berlini atlétikai világbajnokságon Kürthy Lajos, miután a szombat délelőtti selejtezőben 19.64 métert ért el, amivel nem került be a legjobb 12 közé.
Atlétika: Pars Krisztián nyert, Kürthy Lajos harmadik Prágában
2009 június 8.   She
Pars Krisztián kiváló, 80 méter feletti eredménnyel megnyerte a kalapácsvetést a hétfői, prágai atlétikai versenyen, a súlylökő Kürthy Lajos harmadik lett.
Pars ezúttal Halléban győzött
2009 május 23.   Metropol
Tartja idei remek formáját Pars Krisztián, a pekingi olimpia ezüstérmes kalapácsvetője, aki ezúttal a hallei atlétikai versenyen volt a legjobb, méghozzá kiváló, 80,82 méteres eredménnyel, szombaton. Ugyanitt Kővágó Zoltán második lett diszkoszvetésben, Kürthy Lajos pedig negyedik súlylökésben.
Atlétika: Kürthy Lajos ötödik lett súlylökésben Torinóban
2009 március 8.   She
A súlylökő Kürthy Lajos ötödik lett vasárnap a torinói fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon.
Kürthy Lajos ötödik a fedettpályás Eb-n
2009 március 8.   Infostart
A súlylökő Kürthy Lajos ötödik lett vasárnap a torinói fedettpályás atlétikai Európa-bajnokságon. Győzött a lengyel Tomasz Majewski
Atlétika: Kürthy Lajos döntős a fedett pályás Eb-n
2009 március 7.   She
A súlylökő Kürthy Lajos bejutott a vasárnapi döntőbe a torinói fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon, miután sikerrel vette a szombat délelőtti selejtezőt.
Atlétika: Kürthy Lajos döntős a fedettpályás Eb-n
A súlylökő Kürthy Lajos bejutott a vasárnapi döntőbe a torinói fedettpályás atlétikai Európa-bajnokságon, miután sikerrel vette a szombat délelőtti selejtezőt.
Atlétika: a súlylökő Kürthy Lajos bronzérmes Chemnitzben
2009 február 28.   She
A súlylökő Kürthy Lajos bronzérmet nyert a 14. chemnitzi nemzetközi atlétikai viadalon.
Atlétika: Kürthy Lajos közel került a 20 méterhez
2009 február 14.   She
Kürthy Lajos érte el a legjobb eredményt szombaton délután a Syma Csarnokban, a MASZ nemzetközi fedett pályás versenyén. A mohácsi súlylökő már a múlt héten teljesítette a fedett pályás Európa-bajnokság kiküldetési szintjét, most pedig megközelítette a húsz métert.
Atlétika: Kürthy teljesítette a fedett pályás Eb szintjét
2009 február 9.   She
A fedett pályás Budapest-bajnokságon Kürthy Lajos 19.66 méterrel nyerte meg a súlylökést.
Atlétika: Kürthy teljesítette a fedett pályás Eb-szintjét
Férfi súlylökés: Majewski egyéni csúccsal döntős, Kürthy 34.
2008 augusztus 15.   She
Kialakult az első atlétikai finálé döntőjének tizenkettes mezőnye: férfi súlylökésben a lengyel Tomasz Majewski egyéni csúccsal, 21.04-el érte el a legjobb eredményt. A német Sack és az ukrán Szemjonov egy centivel maradt le a döntőről. Kürthy Lajos a 34. helyen végzett, 18.74 méteres teljesítménnyel.