"Reszkessetek komcsik!"

2007. június 29. 4:52, Grill Receptek

Most, hogy a magyar nép visszaszerezte végre elidegeníthetetlen jogát arra, hogy népszavazáson döntsön a sorsáról (reszkessetek komcsik!) érdemes lenne alaposabban kidolgozni ezt az egész rendszert. Mert ezentúl, rendes magyar ember, ha a népnyúzó (komcsi) kormány népet nyúzni próbálna, azonnal előrántja rettenthetetlen fegyverét, megpörgeti, mint egy igazi aszfaltkavboj, és odapörköl vele.

Tovább a teljes cikkre...

Keresés