Sport hírek - Friss hírek

1:54 Megdöbbentő ajánlatot tett egy sztárcsapat a magyar válogatott labdarúgóért (Hírstart)
Szalai Attilára fáj a foga a német Bundesligában szereplő Borussia Dortmundnak.
1:24 Legyőzte a spanyolokat a női kézilabda-válogatott (Startlap)
A magyar női kézilabda-válogatott megőrizte esélyét a negyeddöntőbe jutásra a tokiói olimpián, miután három vereség után a csoportkör negyedik fordulójában 29-25-re legyőzte a világbajnoki ezüstérmes Spanyolországot, szombaton.
0:54 Újra Nb I-ben játszott Dzsudzsák, 1-4-re győzte le a Dvsc a Honvédot (Hírstart)
Bravúros győzelmet tudhat magáénak a DVSC. A másodosztályból bajnokként visszatérő Debrecen 4-1-re nyert a Budapest Honvéd vendégeként szombaton, a labdarúgó OTP Bank Liga 2021/22-es idényének nyitófordulójában.
0:39 Dzsudzsák Balázs: Ennél szebb NB I-es visszatérésről nem is álmodhattam volna (m4sport.hu)
Horváth Ferenc a VAR-ról alkotott nem túl hízelgő véleményt.
0:36 Akkorát esett váltásnál, hogy a mellette lévő futót is elkaszálta (Eurosport)
Nem sikerült a váltás a németeknek a 4x400-as vegyesváltó döntőjében.
0:35 Dzsudzsák góllal, a Loki győzelemmel tért vissza az élvonalba (m4sport.hu)
A szünetben még a Honvéd vezetett, aztán egy VAR-ítélet hozott fordulatot a Bozsik Stadionban.
0:32 A judo szentélyében verték a franciák a hazaiakat az olimpián debütáló csapatversenyen (Eurosport)
A francia cselgáncsozók nyerték a vegyes csapatversenyt a tokiói olimpián, szombaton.
0:31 A Villa elfogadja a City Grealishért tett rekordajánlatát -sajtóhír (m4sport.hu)
A bajnok már csak a hivatalos válaszra vár.
0:28 Milák Kristóf elképesztően nagyot úszott, Djokovic az éremről is lemaradt (Eurosport)
Az Eurosport olimpiai hírösszefoglalója.
0:27 Az elmúlt 18 NB I-es szezonban a Fradi az egyetlen, hazai vereséggel kezdő bajnok (m4sport.hu)
Legutóbb a Videoton járt pórul címvédőként.
0:24 Kiderült, miért fejelte izomból telibe a falat az olimpián az úszó (Eurosport)
Csak az látszott, hogy a forduló után nagyon lemaradt a többiektől, most ő maga árulta el, hogy mi is történt pontosan.
0:23 Megbánja-e vasárnap Vettel a Q3-ba jutását? (m4sport.hu)
A legjobb tízbe juttatta Sebastian Vettel az Aston Martint a Hungaroringen. Szerinte akár kicsivel többre is futotta volna a tizedik helynél. De mire juthat a lágy gumin rajtolva?
0:20 Bejutott a negyeddöntőbe az amerikai kosárlabda-válogatott (Eurosport)
A címvédő amerikai válogatott a cseh együttes felett aratott magabiztos, 119-84-es sikerével biztosította helyét a tokiói olimpia férfi kosárlabdatornájának negyeddöntőjében.
0:19 Csak percek hiányoztak Schumachernek az időmérős induláshoz (m4sport.hu)
Nem múlt sokon, hogy a Haas összerakja Mick Schumacher autóját a Magyar Nagydíj időmérő edzésére. Az újonc duplán bánja, és tanulságosnak véli az újabb hibáját.
0:16 Törött orral döntött olimpiai gólrekordot a világklasszis amerikai pólós (Eurosport)
A női vízilabda egyetemes történetének egyik legnagyobb alakja a kétszeres olimpiai bajnok, háromszoros világbajnok Maggie Steffens, az amerikai válogatott klasszisa. Steffens Tokióban olimpiai gólrekordot döntött, mindezt törött orral tette.
0:15 Bombameglepetés: Otthon verte meg a Fradit a Kisvárda (Propeller)
Bombameglepetést okozott a jubiláló Kisvárda a Groupama Arénában. A címvédő Ferencváros óriási meglepetésre hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett a Kisvárdától a labdarúgó Otp Bank Liga 2021/22-es idénye nyitófordulójának szombati játéknapján. A története 100. élvonalbeli mérkőzését játszó Kisvárda fennállása során először győzte le a Ferencvár
0:15 Itt nézheti élőben a Budapest Honvéd–Debreceni VSC NB I-es mérkőzést (m4sport.hu)
Dzsudzsák Balázs ismét az NB I-ben bizonyíthat.
0:15 Újra Nb I-ben játszott Dzsudzsák, 1-4-re győzte le a Dvsc a Honvédot (Blikk)
0:12 Hárai Balázs svédcsavarja csodálatos gólt eredményezett (Eurosport)
Az Egyesült Államok ellen mutatott be Hárai egészen látványos megmozdulást.
0:11 Durva retorzió vár azokra, akik városnézésre indulnak Tokióban az olimpiai faluból (Propeller)
Elveszik az akkreditációjukat. A szervezők két ezüstérmes grúz judóst is hazaküldtek már az olimpiai faluból, miután kiderült, hogy elmentek szétnézni Tokióban. A sportolóknak ugyanis megtiltották, hogy nem sportcélból elhagyják a nekik kijelölt zónát, ugyanis a japán fővárosban épp rendkívüli állapot van érvényben a járványhelyzet miatt. Vazha Mar