Sport hírek - Friss hírek

4:48 Megszabadult a ruháitól, a bugyiját is letolta a szőke bombázó (Ripost)
Deborahnak még ennél jobban is melege volt.
0:48 Véget ért Van Gerwen sorozata, Littler váratlan vereséget szenvedett a PL-ben (Sportal)
Exeter városa adott otthont a darts Premier League 5. állomásának, amelynek győztese Nathan Aspinall lett.
0:44 Simán nyert a Bilbao és ott van a Király-kupa döntőjében (Sportal)
Gólt és gólpasszt jegyzett mindkét Williams-testvér, az Athletic Bilbao 3-0-ra megverte az Atlético Madridot az elődöntőben.
0:40 A ráadásban győzött a Honvéd a Kaposvár ellen, a férfi kosár NB I-ben (Sportal)
A Budapesti Honvéd Sportegyesület csapata hosszabbításban győzte le a vendég Kaposvárt a férfi kosárlabda Nb I csütörtöki mérkőzésén.
0:36 Tizenkét magyar gól a kézilabda-Bundesligában (Sportal)
Ilic Zoran nyolc, Sipos Adrián és Hanusz Egon két-két gólt szerzett a német férfi kézilabda-bajnokság csütörtöki játéknapján.
0:32 A Veszprémnek idegenben sem jelentett gondot a Montpellier a BL-ben (Sportal)
A Telekom Veszprém 37-31-es győzelmet aratott a Montpellier felett a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában.
0:28 Megkapta ellenfelét a Fradi, Kisvárda-MTK a Magyar Kupában (Sportal)
Csütörtök este teljessé vált a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének mezőnye. Az Újpest-Paks mérkőzést követően ki is sorsolták a következő kör párosítását.
0:25 Már 92 magyar olimpiai kvóta biztos, de Gyulay Zsolt akár a duplájára is számít (Infostart)
A kézilabda-válogatottak sikeres kvalifikációján múlhat, hogy nagyobb lesz-e a magyar küldöttség Párizsban, mint 2021-ben Tokióban volt. Az InfoRádió Gyulay Zsolt MOB-elnököt kérdezte.
0:24 Szomorú csütörtök a Megyeri úton: előbb Mészöly Gézát tiltotta el az MLSZ, majd a Paks ejtette ki a kupából az Újpestet (Sportal)
Amilyen hosszú, olyan keserves napot zártak Újpesten. Miután a lila-fehérek vezetőedzője hosszú eltiltás kapott a Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottságától, a hosszabbításba torkolló Mol Magyar Kupa-nyolcaddöntőt is elveszítette a csapat, így a Paks jutott utolsóként a legjobb nyolc közé.
0:21 Ekkor kell leülni nézni a magyar labdarúgó-válogatott mérkőzéseit (Infostart)
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) bejelentése szerint a válogatott mindkét márciusi barátságos mérkőzésének kijelölték a pontos kezdési időpontját.
0:20 Simán nyert az Újpest ellen a Budapest Jégkorong Akadémia az Erste Ligában (Sportal)
A Budapest Jégkorong Akadémia vendégként fölényes győzelmet aratott az Ute ellen csütörtökön a jégkorong Erste Ligában.
0:17 Paul Pogba nem hagyja annyiban, hogy négy évre eltiltották (Infostart)
Doppingolásért négy évre szóló eltiltást kapott Paul Pogba, a Juventus francia válogatott labdarúgója.
0:16 Botrány van kibontakozóban Fabrizio Romano körül (Sportal)
A dán Tipsbladet sportlap állítja, olyan dokumentumokat szerzett meg, amelyekből kiderül, hogy a Fabrizio Romano mögött álló cég azzal az ajánlattal lépett kapcsolatba klubokkal, hogy azok vásároljanak népszerűsítést, reklámot tőle.
0:13 Aranyat lőttek a magyar lányok a légfegyveres Eb-n (Infostart)
A Jákó Miriam, Fábián Sára Ráhel, Major Veronika összetételű magyar trió aranyérmet nyert a női pisztolyosok hagyományos csapatversenyében a Győrben zajló légfegyveres Európa-bajnokság csütörtöki versenynapján. Az egyéni szám döntőjébe Jákó Miriam is bejutott.
0:12 Európa-bajnok lett a női pisztolyos csapat (Telex)
A csapat egyik tagja, a 20 éves Jákó Miriam a döntőben ötödik lett.
0:12 A Kielce győzelmével biztossá vált: a Szeged ott lesz a kézi BL rájátszásában! (Sportal)
Legyőzte a Kolstadot a Kielce, így eldőlt hogy az Otp Bank-Pick Szeged bejutott a rájátszásba a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.
0:09 Most kaptuk a döbbenetes hírt: gyászol Michael Schumacher egykori csapattársa (BorsOnline)
Összetört Rubens Barrichello szíve.
0:09 Súlyos büntetés: Mészöly Géza legalább egy hónapig nem ülhet le az Újpest kispadjára (Infostart)
A nemrégiben kinevezett edző csapat első mérkőzése után adott nyilatkozata miatt kapott egy plusz két hónapos eltiltást.

2024. február 29. csütörtök

tegnap
22:57
A Paks az utolsó negyeddöntős a kupában (HírTV)
Utolsóként a Paks jutott negyeddöntőbe a labdarúgó MOL Magyar Kupában, miután csütörtök este hosszabbításos mérkőzésen 2-1-re legyőzte idegenben az Újpestet.
tegnap
22:51
Hatgólos veszprémi siker Montpellier-ben (HírTV)
A Veszprém 37-31-re nyert a francia Montpellier HB otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában, csütörtökön.