Sport hírek - Friss hírek

20:46 Fortuna Liga: Holman ismét betalált, a Slovan a Dac nyomában (Hírstart)
Holman Dávid góllal járult hozzá, hogy a címvédő Slovan Bratislava házigazdaként 2–0-ra legyőzte az FK Senica csapatát a szlovák labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) 4. fordulójából szerdára halasztott mérkőzésen.
20:46 Serie A: Lazio–Atalanta – élőben az NSO-n! (NSO)
Az előző bajnokság harmadik (Atalanta) és negyedik (Lazio) helyezettje egymás ellen játszik az olasz Serie A 1. fordulójában. Tartsanak velünk, kövessék figyelemmel élő, percről percre frissülő közvetítésünket, szóljanak hozzá, kommentálják az eseményeket!
20:44 Holman győztes góljával próbálja tartani a lépést a Slovan a DAC-cal (Rangadó)
A magyar játékos négy bajnoki gólnál jár a szezonban.
20:44 Csúcsbeállításra készül a Bayern München: szuper és még szuperebb? (Hírstart)
A szerda esti, Dortmund elleni német Szuperkupa-mérkőzésen már az ötödik trófeáját nyerheti meg 2020-ban a Bayern München. Hasonlóra eddig csak egyszer volt példa. És hol van még az év vége?
20:44 LeBron James öröksége a tét az Nba nagydöntőjében (NSO)
Magyar idő szerint szerdáról csütörtökre virradóra elindul az NBA 2019–2020-as idényének nagydöntője, amelyben a Los Angeles Lakers és a Miami Heat csap össze egymással. Tőrös Balázst, a döntőt közvetítő Sport Tv szakkommentátorát kérdeztük az esélyekről.
20:42 28 másodperc alatt indult be az interes gólgyár (Rangadó)
Nem fogja vissza magát a milánói csapat.
20:42 Lisztes Krisztián szerint az egész magyar futball profitálhat az Ftc sikeréből (Hírstart)
Lisztes Krisztián szerint az egész magyar futball profitálhat a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe jutott Ferencváros sikeréből.
20:42 Fortuna Liga: Holman ismét gólt lőtt, a Slovan üldözi a DAC-ot (NSO)
20:40 Videó – LeBron James öröksége a tét az Nba nagydöntőjében (NSO)
.
20:38 Fortuna Liga: Holman ismét betalált, a Slovan a Dac nyomában (NSO)
20:36 Német Szuperkupa: Bayern München–Dortmund élőben az NSO-n! (NSO)
A német labdarúgó Szuperkupáért szerda este a Bayern München és a Borussia Dortmund mérkőzik meg. Tartsanak velünk, kövessék a találkozót a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével!
20:34 BL: Lang Ádám szerint jobb volt az Olimpiakosz (Hírstart)
Lang Ádám, a ciprusi Omonia Nicosia magyar válogatott védője szerint a két mérkőzés alapján jobb volt az Olimpiakosz és megérdemelten jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe kedden este, ugyanakkor a párharc első találkozója alakulhatott volna másképpen is.
20:32 PL: Van de Beek ügynöke keményen odaszólt az MU-nak (Hírstart)
Mint ismert, a Manchester United drámai mérkőzésen győzte le az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 3. fordulójában a Brightont. A hazai pályán játszó csapatnak számos lehetősége volt gólt/gólokat szereznie, a vendéglátók a 90 perc alatt öt kapufát is lőttek. A United eddigi egyetlen nyári szerzeményének, Donny van de Beeknek az
20:30 PL: a brit sportminiszter szerint a kluboknak segíteniük kell a kisebb csapatokat (Hírstart)
Nagy-Britannia kormánya abban bízik, hogy az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő klubok kiveszik a részüket a koronavírus-járvány miatt nehéz gazdasági helyzetbe került alacsonyabb osztályú együttesek megsegítéséből.
20:30 Férfi kézi BL: a Veszprém három góllal nyert Ukrajnában (NSO)
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 3. fordulójában a Telekom Veszprém 37–34-re nyert az ukrán Motor Zaporizzsja vendégeként.
20:24 El: „Elnézve a Fehérvárt, inkább a Reimsszel játszanánk” (NSO)
Csütörtökön az Európa-liga csoportköre lesz a tét a Mol Fehérvár és a Standard Liege összecsapásán. A mérkőzés előtti sajtótájékoztatón a belgák vezetőedzője, Philippe Montanier elmondta, nem akartak a Stade de Reimsszel játszani, de most már inkább őket választanák.
20:22 Bulgária-Magyarország: keretet hirdetett a bolgár szövetségi kapitány (Hírstart)
Hivatalos bejelentés.
20:20 5,3 milliárdot kap a Fradi a BL-be jutásért (Hírstart)
A Ferencváros több mint 25 év után jutott ismét a Bajnokok Ligája csoportkörébe. A klubcsapat ezért mindössze 15,25 millió euróra számíthat az európai szövetségtől, ami 5,3 milliárd forintnak felel meg.
20:18 Öt gólt lőtt az Inter, kiütötte az újonc Beneventót (Hírstart)
Lukaku már a 28. másodpercben megdöntötte a milánói csapat gólrekordját.
20:12 NL: Románia honosított játékossal készül az Eb-pótselejtezőre (NSO)
Keretet hirdetett Mirel Radoi, a román labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az októberi, Izland elleni Európa-bajnoki pótselejtezőre (ennek nyertese lesz a Bulgária–Magyarország találkozó győztesének ellenfele), valamint a Norvégia és az Ausztria elleni Nemzetek Ligája-találkozóra.